Çok istekliyim engel olamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Lütfen o zaman yap falan demeyin. Zina yapmak istemiyorum asla. Ailem de okulum varken evlenmeme izin vermiyor. Ya sürekli canım çekiyor ve mastürbasyon da yapmıyorum uzak duruyorum p*rno da izlemiyorum ama artık çıldırıcam. Yardım amaçlı bir şey söyleyin lütfen ne yapıcam ben? zina tehlikesi altındayım bir erkekle yazışmaktan konuşmaktan korkar hale geldim

Güncellemeler:
zina yapmak istemiyorum diyorum sanal seks de bir zina

0|0
5|62

En İyi Erkek Görüşü

• 1000 Fatiha oku, bunun duaları da var.
    Google'da 1000 fatiha duaları yazarsan...
    Daha kısa olsun dersen SEKİNE oku, o da çok etkilidir...

Yumurtlama dönemi geçince etkisi azalır.
    Kardeşim ben erkek iken dayandım 31 yaşıma kadar, sen de dayanabilirsin...

2|1
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Zina yapmamak için mastürbasyon yapılır diye biliyorum yani çok zordaysan günah değil

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Yani bütün önerebileceklerimiz için onu demeyin bunu demeyin dediğin için;

Allah yardımcın olsun diyoruz...

3|0
    0|1
  • Çok ileri gittiyse isteğin mast. yapmanın bir sakıncası yok diye biliyorum dinen araştır biraz herşeyin bir kolaylığı var belli ki nefsine hakim olmaya çalışan iyi bir kızsın ama bununla ilgili videolar izle dini yazılar oku gene de en iyi yöntem mast. gerçekten

2|0
    0|0
  • mast yap günah değil
    ama p*rno günahtır
    ailene evlenmek istediğini söyle

2|1
    0|1
  • bukadar durumun kötüyse neden bir uzmandan yardım almıyorsun? aile hekiminle konuşabilirsin en başta..

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/vRVZjp.jpg
    Bu yontem atesini alir 😀

1|3
    1|0
  • Zinayla ne alakası var. boşal.. boşalmazsan vücuduna zarar. en azından yüzeysel yap partnerinle. kasma kendini.

1|0
    0|0
  • Arada bir mast yap rahatla. Zaten dinen zina tehlikesi olduğunda mast yapmak caizdir hatta vaciptir

1|0
    0|0
  • Zihnini dagitacak seyler yap, şu an en guzel yapilacak sey eline bir kitap alip okumak.

1|0
    0|0
  • Zina tehlikesi veya bir taşkınlık yapacak olursan mast yapman daha uygun olabilir. Tabi zevklensek için değil de şehveti atacak kadar. zehirliok. net sitesinde güzel İslami makaleler bulabilirsin bu konuda. Allah sabır versin kardeşim

1|0
    0|0
  • Boyle durumlarda masturbasyon yap enerjiyi at

1|0
    0|0
  • düşünmemeye çalış

1|0
    0|0
  • Boş zamanın olmasin. Sevap işle bol bol. Findik fistik cikilata bal tereyagi cok yeme. Tv izleme. Cinsel seyler okuma. Erkekelrle cok konusma. Kabak çekirdeği ye istegi azaltir. Bende ayni dertten muzdaribim

1|0
    0|0
    • kabak çekirdeği mi? gerçekten işe yarar mı

• Kabak çekirdeği olmasa ben banyo yapmaktan erirdim

• İstekli olman doğal.

0|0
    0|0
  • Kitap oku kafayı dagit sosyalleş

1|0
    0|0
  • Kurân oku namaz kıl dua oku 😊

1|0
    0|0
  • mast yapacaksın ama abartmamalısın :)

1|0
    0|0
    • ayrıca kendini tutamayacak seviyeye gelirsen mast yapmalısın deniliyor. bu arada yaş kaç senin dürürst ol ama

• on dokuz

• tamam o zaman mast yapabilirsin :) dedim şimdi 18 yaşından küçük birine burada yol göstermeyelim :)) ayrıca o yaşlarda da insan tam ateşli oluyor sürekli istiyor falan çok zor bir durum anlıyorum seni :)

• Kendini tatmin insanıkoruyan tek şeydir yapabileceğin başka bişey yok.

1|0
    0|0
  • bir posta. yap ne yapacan baska dusunme o zamn kendine ugrasi. bul

1|0
    1|0
  • bence düşünce yapını değiştir başka işlevlere kafanı yor

1|0
    0|0
  • ya kendini sanaldan tatmin etceksin
    ya da tatmin etceksin

veya sesli konuscaksın bu konuları

seni başka sen paklamaz..

0|0
    0|1
  • arkadaşım zina yapmanın şart değil Neticede Bu bir vücudun ihtiyacı Bence mastürbasyon yapmalısın En azından bu şekilde rahatlamak eminim sizi rahatlatacaktır cinsellik önemli tabii ki Eğer bu konuda detaylı konuşmak istersen ya da En azından konuşarak rahat atabileceğim bir konu olursa yazabilirsin bana

0|0
    1|1
  • Mastırbasyon neden yapnıyosunki. Baska yolu yok biriyle birlikte olmak istemiyosan

0|1
    0|0
  • Bakireliğini kaybetmeden de rahatlayabilirsin. Fırsatçılık yapmayacak bir arkadaşından yardım (!) isteyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Çüktomisin vurulman lazim 20 cc :)

1|0
    0|0
  • eee o zaman burada niye soruyorsunki baska yapacagın biseymi kalmıs

0|0
    0|0
  • Namaza başla ne diyim

0|1
    0|0
    • kılıyorum zaten

• İlahi dinle dine iyice yönel dusunmemeye çalış mesela acıli üzgün oldugun seni psikolojik olarak maf eden birşey dusun isteğin kaçar

• Vücudun doyum istyor işte , bu konulardan uzak durmakta arzuyu tavan yaptiriyor

• bu video sana yardımcı olabilir. aynı dertler erkeklerde de mevcut.
    http://m.youtube.com/watch?v=SWmdBFDT8MI

0|0
    0|0
  • Yastik cozum olabilir

1|0
    0|0
  • Namaz kil.. dine yonel

1|0
    0|0
  • Evde pilav yerken babanla. Pilava kaşığı sapla. O Anlar :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 4

• Oruç tut. Bir kaç gün üst-üste tutunca sıkıntın geçer.

2|0
    0|0
  • Ne diyim bilemedim ki az sabır geçer 😀

1|1
    0|0
  • Kiz ayni durumdayız senle bende cok istiyorum. Boyle adam gibi guvenebilcegim biri olsa yardim isterim ama oda yok

1|3
    0|0
  • Kendine yeni uğraşlar bul, oruç tutmaya çalış, spor yap, hobilerinle ilgilen, sosyal ol, mastürbasyon yapabilirsin ve ailene evlenmek istediğini söylemelisin ailen seni anlayışla karşılar eminim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...