Ailenin ilişkide etkisi ne ?

en son ayrıldığım kız arkadaşım ailesini ortaya atmıştı izin vermiyorlar çıkmama seni sevmiyorlar vs vs . ancak ben elimdeki kozu hiç kullanmadan ( bekaret ) onu hayatarıyla sevdiğim için ailesinin yanına gittim ki ne göreyim ailesi beni savunuyor. ŞİMDİİ AİLESİNE HERŞEYİ ANLATMALIMIYIM YOKSA BENDEN AYRILMAK İÇİN AİLESİNİ KULLANAN O VURDUMDUYMAZI ALLAHAMI HAVALA ETMELİYİM ( BENİM CANIM YANDI BENDE ONUN CANINI YAKMAK İSTİYORUM) !

Güncellemeler:
ha unutmadan belirteyim kulanılıp atılan taraf benim. kızın bekaretini ben almadım ailesi haberdar değil...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• zorla güzellik olmaz boş ver Allahından bulsun

0|0
    0|0
  • Hacı şöyle diyeyim kızın bekaretini bozmuşsan bide senin yanında mı olmasını bekliyorsun kendi ailenin emin ol öyle bir durumda kimse senin yanın da durmaz

0|0
    0|0
    • ben bozmadım sanırım kaçırdın orayı hatalarıyla sevdim yazıyor ...

• 23 yaşında babası asker anası öğretmen emekli aile. kızları hakkında hiçbirşey bilmiyorlar ben saflığını sevmiştim onun ancak kokuları olduğundan beni terk etti şimdi ailesine söylersem dahada kötü olabilir diye sordum bu soruyu.

• Önün de 2 şık var 1 kıza sahip çıkabilirim diyorsan söyle bunun sevabı hem dünya da hem ahirette büyüktür ama yok kıvırırım diyorsan yine söyle derim söylemezsen de sen bilirsin

Yükleniyor...