Kimseden hoşlanamıyorum!!

hiçbir erkeğe karşı bir şey hissedemiyorum (lezbiyen değilim)o kadar uzun zaman oldu ki birine karşı bir şeyler hissedeli ama ben istiyorum birini sevebileyim neden böyleyim bir insan niye kimseden etkilenmez?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• (bkz: aseksüel)

0|0
    0|0
    • aseksüel cinsellikle alakalı bir durum her şeyi burdan görmeyin ben birine aşık olabilmek istiyorum.

• aseksüeller yaşayamaz doğru.

• demekki senin karşına düzgün bir erkek çıkmadı henüz seni ekleyebilecek derecede...

Erkekler Ne Diyor 19

• Hormonlarinda sorun vardir lezbiyen degilsende digeride olmayabilirsi

0|0
    0|0
  • Peki, bir erkeğin senden hoşlandığını anlayabiliryor musun? Samimiyetini anlayabiliyor musun?

Bence bu konularda güven eksikliğin var ve bu durumu kendine haksızlık ettiğin yönünde yorumluyorum ben. Birinin senden hoşlandığına olan gerçek inancın bu sorununu çözecektir.

0|0
    0|0
    • anlıyorum ama benden hoşlananlardan da etkilenmiyorum ki

• kendını hazır hıssetmedıqın ıcın cevrendekı ınsanlarla yeterı kadar ılqılenmıosun.. oyuzden de etkılenmemen qayet normal.. ama ne olursa olsun kendıne olan quvenını kaybetme..

0|0
    0|0
  • kendı dusuncelerınle duygularının yolunu kapatmıssın .. ya guvensızsın yada .. erkekler tarafından kandırılmıs

0|0
    0|0
    • ikiside değilim ama hiçbir erkek kalbimin çarpmasını sağlamıyor ya da kimse aklımda kalıcı olamıyor.

• ne ilgisi var

• arkadasım .. ısın espırısı ıdı o .. ama gercek su kı .. demekkı karsına senı senden alacak kımse cıkmamıs .. yada sen kımseye o gozle bakmamıssın .. ama oyle bır zaman gelır kı emın ol hıslerını sen bıle kontrol edemez hale gelırsın

• Beklediğin zaman değil hiç beklemediğin bir anda biri çıkar karşına apışıp kalırsın kardeş tecrübeyle sabit.

0|0
    0|0
  • çünkü erkeklere güvenmiyorsun. güvenmediğin için de mesafeli duruyorsun bu da onların sana yaklaşmada cesaretini kırıyor. ben sana açık açık git konuş sevgili arıyormuşsun izlemini ver demiyorum ama öyle biraz cana yakın olursan sanırım sorunun çözülecektir.

0|0
    0|0
    • benimle ilgilenen erkekler var ki ben onlardan hoşlanmıyorum

• ee öyle olduktan sonra bir değeri yok.bir keresinde bunu yaptım gerçekten değer verdim hemde çok ama bu sevginin öyle bir sevgi olmadığını anladığımda dünyam başıma yıkıldı bu yüzden doğal olmalı.

• sohbet siteleri var eğlence siteleri var. oralara bir göz at belki de seni etkileyecek erkek oradan çıkar .sen zor bulunacak türde erkek istiyorsun o zaman. çıkar karşına bir gün mutlaka

• bazıları yanlızlığa aşıktır sen ben gibi ama onuda paylaşıcak birileri çıkar bi gün beklemesi çok kasvetli sıkıcı endişe verici bı okadarda bilinmeyenlerle dolu olsada

0|0
    0|0
  • aynı duygu bende de var 2 yıl önce olmuştum en son biddaha da olmadım ve olmuyo ama o sonuncusuna sağlam aşık olmuştum yaptıklarından sonrada bidaha olmam zaten

0|0
    0|0
    • belki çok olgunlaştık aşk için çünkü bende çok büyük bir aşk yaşadım.

• eğer öyleyse ben çok erken yaşadım maalesef

• inşallah değildir işte

• bu ne biçim bi soruya :D yazıcak bişi yok tedavi ol bence :) erkeklerle daha cok vakit geçir :)

0|0
    0|0
    • bir çok erkek var çevremde hoşlanamıyorum soru ne biçimmiş cevap yazma beğenmediysen.

• tanıdığım çok fazla kişi var ama ancak sıkıyor beni bu hoşlanmaya çalışmakla olmuyor işte bende ben aşık olduğum zaman elimde olmayan çekim gücüyle olmuştum hem de hakkında bir şey bilmeden bunu istiyorum gene.

• Bodozlama dalarsın seversin birini benim gibi öküzün teki çıkar pişman olursun aldatır vs işler yapar bi boklar yer o zaman dediğime gelirsin ben teşekkür ederim iyi geceler..

• sağlam bi kazık yemişin gbime geldi

0|0
    0|0
  • Bu Sorunun cevabını inan bende merak ediyorum...Sevemiyorum ve en ufak bişide soğuyorum :S

0|0
    0|0
  • Belkide kurursuzu arıyorsundur.. Beklentilerini azaltırsan olabilir..

0|0
    0|0
    • beklentilerim yok aslında sadece gerçekten sevmek istiyorum.

• gördüğüm zaman bilirim.

• Hmm anladım iyi yapıyorsun yinede eğer bulursan tam istediğini bulacaksın ama dediğim gibi eğer bu durum çok uzun devam ederse bence birisinin tanımasına fırsat ver :)

• Lezbiyen ne demek ki çok iyi niyetliyim hiç bilmem böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • İllaki birileri cıkacaktır karsına

0|0
    0|0
  • Kafaya taktığın şeye bak, salla gitsin.

0|0
    0|0
    • ama benim yaşlarımda birinin her erkeğe kayıtsız olması normal mi

• bır gun ya o senı ya da sen onu bulacaksın 14 subat trıplerı ıste

0|0
    0|0
    • 14 şubat aklımdan bile geçmedi böyle şeyleri umursamam bile benim yaşımda birinin kimseye karşı ilgisiz olması garip bir durum en azından etkilenmeliyim bazılarından ama o da yok.

• ben kimseden hoşlanmıyorum ama farklı durumumuz

• hım o zaman ön yargıları bıraz bırakman lazım kaygılarını bır kenera atıp ılk kendını sevmekle baslasan

• Karakterle alakalı, kimi ayran gönüllü olur, kimi beklemeyi sever. Yorma kafanı bence, yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • kalbını sızlantan yoktur belkı bırgın hoslandıgn karsına cıkar sorun etmene gerek yok:)

0|0
    0|0
  • yaşın da genç.. erken gitmişsin ...

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• evet çok üzücü bir durum aslında tam ergenlik yaşımda çok güçlü bir aşk yaşadım ama o kadar güçlüydü ki ben böyle bir sevginin varlığını tahmin bile edemezdim sonra onu unutabildim o günden sonra en büyük aşkların bile silinebileceğini insanları kandırdığını fark ettim ve o günden sonra kimse kalbimi çarptıramadı.

• daha neler görcen dur

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklerden tiksindirecek bi olay blkide?

0|0
    0|0
    • aslında o da değil ama niye böyleyim bilmiyorum şıpsevdi biri olmak isterdim.

• aslında öyle olmak daha kötü . bosver erkekelrin sevlcek çok yanı yok zaten

• benim çok değer verdiğim erkek arkadaşlarım var o şekilde düşünmüyorum her erkek aynı değil.

• karşına biri çıkcak ve hayatını alt üst edecek emin ol şıpsevdi değilsin bu yüzdende sevdimi gerçekten seversin ben mahvolmuş bi durumdayım şuan buna kendini mecbur hissetme olcak bigün

0|0
    0|0
Yükleniyor...