Kürtajdan sonra?

Arkadaşlar ben yaklaşık 10 gün önce kürtaj (gebelik sonlandırması) oldum. Ve kürtajdan sonra toplasan 1 gün az az bir kanamam oldu daha sonra bitti. 1 hafta kadar kasıklarımda ağrı çektim öksürünce filan daha da bastırıyordu. Ancak şu an ağrılarım da bitti. Kürtaj vakumlayarak yapıldı. Kürtajdan hemen sonra doktor ultrasonla baktı vr bir sorun yok dedi. Ancak ben daha sonra antibiyotik ya da ağrı kesici kullanmadım. Biraz ateşim ve mide bulantım var. Enfeksiyon mu kaptım yoksa üşütme vb. filan mı sizce? Bir sonraki cinsel ilişkimi ne zaman yaşayabilirim? Birde bu konulardan anlayan birileri yazarsa daha mutlu olurum. Saçma sapan cahil insanlar birşey yazmasın lütfen.

Güncellemeler:
Cahiden kastım benim bu yaptığım işi başıma kakacak insanlardı. Ayıp, günah, neden yaptın vb. Sadece bana yardımcı olacak insanları isteğimi söyledim. Yanlış anlaşıldıysa kusura bakmayın.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Duzenli bir iliskin varsa yaklasik 3 hafta beklemelisin agri kesici kullanma ama antibiyotik icin dr gorunmelisin yasin kac oda onemli hazir olunca cinsel istek gelir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• cahil insanlar yazmasın istiyorsan cahillik edip internette neyi idüğü belirsiz adamlara sormayacaksın o zaman. Sanki doktora girmek zor birşey. poponuzu kaldıramıyorsunuz ki bilgisayar başından

1|0
    0|0
    • Bulunduğum yer hastaneye yakın değil. Bunları ayıp günah diye benim psikolojimi alt üst etmesine izin veremem kimsenin. Kusura bakmayın zorunuza gittiyse.

• benim zoruma giden birşey yok. günah senin günah. Bana ne senin günahından çocuk değilsin, herşey ortada. benim tepki gösterdiğimşey, cahilce gelip buralarda çare aramanız. buradan yalan yanlış şeyler öğrenip başınıza iş açacaksınız. yakın değilse bir taksiyle en kötü bir ambulansla hastahaneye gidebilirsin pek ala.

• Ambulans dediğiniz şey acil durumlar için yapılmış birşey. Ben neden böyle bir sorun için meşgul edeyim, diğer insanların canıyla oynayayım. Küçük bir yerde yaşıyorum ben maalesef. Basit bir mide bulantısı ve ateş için yazdım amma büyüttünüz.

• İlişki doktor kontrolünden sonra. Muayene olman gerekli ilişkiye karar verilebilmesi için.

0|0
    0|0
  • Başka doktora git... Neden aldırdın çocuğu?
    !!!

0|0
    0|0
  • Yaptığın şeyin ne olduğunu tartismicagim ama nerde aldirdigina bağlı eğer hiç birşeyin yokken kurtajdan sonra böyle olduysan enfeksiyon kapma oranın yüksek bebekde zehirlemis olabilir seni en iyisi bir uzmandan yardım alman

0|0
    0|0
    • Bebek gitti zehirlenme ihtimali yok :D neyse teşekkürler

• Beynin yarım basıyor ben napim kürtaj esnasinda diyorum

• sen çok bilmişsinki hem korunmuyosun hemde katil olmuşsun, boşuna dememişler medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar diye, bence senden bahsetmiş ha

0|0
    0|0
  • yazık çocogun hayatıyla oyndın yap zinada ahirette gör gününü

1|0
    0|0
  • bu konuda biz yorum yapmayalım her şey olabilir bence doktoruna görün

0|0
    0|0
  • neden böyle yaptın doğursaydın iki zibnin ayıbından cocugu neden doğrmdın

1|0
    0|1
  • doktora görünsen

0|0
    0|0
    • Yaşadığım yer hastaneye pekte yakın değil :( bir sonuca varırsam hemen gidicem

• iltihap kurutucu şifalı otları tercih etsen ya da ilaç kullansan ağrıların geçer

• Bu konuları doktorunla görüş önemli konular bunlar

0|0
    0|0
  • Evlat katili

1|0
    0|0
  • 1 ay filan ilişkiye girme. önce bir adet gör sonra kendini toparla.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kürtajıaçıklamasan sankı anlayamayacaktık vicdansız insana bırakta biz cahıller yorum yapalım

2|1
    2|1
  • Geber insallah katil
    Hem can a kiymis hemde hala iliski derdinde

1|0
    0|0
    • Kendine gel benim bebeğimin kalp atımı oluşmadığı için alındı hadsiz sen nasıl bir ön yargıyla bu şekilde konuşabilirsin benimle. * git yazma bidaha. Allahın cezası ettiği laflara bak.

• Neden kürtaj yaptırdın?

1|0
    1|1
  • çok acı veriyor mu olurken, hemen sonrasında:(

1|0
    0|0
    • Abla aman diim

• Daha kalp atımı oluşmamıştı zaten. Onun için vicdanım birazda olsa rahat. Ama mecburdum :(

• canım ya evli değilsin değil mi:(

Yükleniyor...