Vajinanın içi için hangi temizlik ürününü kullanıyorsunuz kızlar?

Ben sabun kullanıyodum ama zararlı olduğunu duydum o yüzden bıraktım suyla da olmaz siz ne kullanıyorsunuz?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanın içerisinde sürekli olarak bir salgı vardır ve bu salgı içinde bakterileri öldüren lokosit denilen savunma hücrelerini içermektedir. Buna ilave olarak bazı iyi huylu bakteriler içerir ve bu sayede vajinanın hiçbirşey yapılmazsa temiz kalacak bir biçimde kalması sağlanır. Vajina kendi ekosistemi ile dengede olan bir organdır.

0|1
    0|0
    • Evet de isiyoruz yani

• Teşekkürler

• Ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• kireç sökücü kullan

1|0
    1|0
  • İçi için kullanılacak birşey yok. Su da tutma. Dış bölge için intim losyonlar var.

0|0
    0|0
  • İçine herhangi birşey kullanmana gerek yok

1|0
    0|0
  • Tuvalet fırçasını sokup tahta parçası ile ateş yakmaya çalışır gibi avuçların içinde döndür tertemiz olur

0|0
    1|0
  • tazyikli su :)

1|0
    0|0
  • ace ile :)

0|0
    1|0
  • Tuz ruhu en iyisidir

0|0
    1|0
  • Oto fırçası

0|0
    1|0
  • Domestos kulan hiç mikrop kalmaz

0|0
    1|0
  • Bunun için ACE Çamaşır suyu en iyisi değil mi? :):) Kardeş sadece dışını sabunla yıkaman yeterli..

0|0
    0|0
  • Şu yeterli

0|0
    0|0
  • sabun mantar yapaaaaaaaarrrrr

0|0
    0|0
  • İçine sabun bazlı bişey sürme erkek onun tadını alınca kötü oluyor ☺☺

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu ile porçözü karıştır onunla temizle.

0|0
    1|0
  • onun temizliği demi varmış

0|0
    0|0
  • Sabun mantar yapar aman diyim, genital bölge için bir temizlik jeli görmüştüm bir araştır istersen

0|0
    0|0
  • Sadece su yeterli

1|0
    0|0
  • uzun ve kalın bir cismi kremleyip belli bir süre içinin dibine kadar sokup çıkartmak temizler diyorlar

0|0
    2|0
  • benim kız arkadaşım ace kullanıyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kendi kendini temizler sen dışını suyla yıka yeterli kız

1|0
    0|0
  • vajina kendi kendini temizleyen bir organdır bunu bilmediğini söyleme lütfen. sabun kullanman dengesini bozar ve zararlı.

0|0
    0|0
    • koku amaçlı dedim

• eğer rahatsız edici bir koku varsa doktora görünmelisin. mantar olabilir enfeksiyon iltihap olabilir tedavisine baktırmalısın sabunun normal cilt için kullanılması bile zararlı ki sen hassas bir bölgende kullanıyosun

• suyla demişti doktor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...