İdrar yaparken kanama yaşıyorum. Sorun ne olabilir?

kanamam var diyorum doktor muayenesi sonrasi basladi idrar deligine siringa gibi bisey sokup bir sivi aldilar dün benden, şu an hala idrar yaparken kanama yasiyorum bilgisi olan burada 'doktorum' diye gecinenlerden bir bilgilendirme bekliyorum?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim. Aldıkları örneğin sonuçlarını almaya gitmeyecek misin? Gittiğinde sorarsın be olduğunu doktora. Muhtemelen zedelenmiştir idrar yolların. O yüzden kanama oluyordur.

0|0
    0|0
    • yok direk sonuc cikti hemen beklemeye gerek kalmadi yani.. umarim ciddi bisey diyldir korkuyorum

• saolasin

• Eig için teşekkür ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Acil doktoruna gitsene madem :/ cok gecmis olsun canim

1|0
    0|0
    • saol.. gidicemde calisiyorum bide hastaneye gitmek istemiyorum kadin doktoruda baya uzun zaman sonraya randevu veriyo

Erkekler Ne Diyor 17

• Herhangi bir rahatsizligin hastaligin olmadigini zaten tespit edip sana söylemisler..

Yaptiklari idrar yolu teshisinden sonra kanama olabilir, bu yapilan herhangi bir muayene hatasindan veya baska birseyden degil.. yaptiklari muayaenin olabilecek yan etkilerinden bir tanesi... Asiri derece kanama yoksa, birkac gün icerisinde kendiliginden gecer... merak etme..

0|0
    0|0
  • Seninkide a mli soru :D

0|0
    2|0
  • İdrar yaparken kan gelmesi önemli bir sorunun belirtisi olabilir, bence derhal doktora gitmelisin..

0|0
    0|0
  • beslenme bozuklugu varmı?

0|0
    0|0
    • hayir

• yok hicbiri ya diyorumya saglikliydim sonuclarda bisey cikmadi ama kari bana nasil sert davrandiysa kanama yasiyorum muayeneden dolayi

• başka doktora git bence ve üzülme asla

• o sıvıyı almak için içeri sokulan o sonda yani borunun jellenmesi lazımdı... sanırım onu iyi yapmadıkları için idrar yolun biraz zedelenmiş... sıkıntı çekersin bir kaç gün... ama kanama çoksa tekrar dr a git

0|0
    0|0
  • hayat şartlarıı gülümmm

0|0
    0|0
  • idrar yollarin iltihaplanmis olabilir

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon var mı ona bakcaklar tetkikler bunu soyler buradan ne dense boş

0|0
    0|0
    • yok sonuclar belli oldu saglikliymisim biseyim yokmus ama o muayene sonrasi kanama basladi iste

• Pataloji raporu varmi? Akintiyi kesmek için antibiyotik türü ilaçlar verebilirler idral yollari enfeksiyonu bu sekilde seyreder ve bir sure sonra düzelir

• Uratra yoluna zarar vermislerdir daha detayli yazarmisin sikayetin neydi

0|0
    0|0
  • Doktora gitsene güzel kardeşim zor bir şey mi Allah Allah 😐

0|0
    0|0
    • rahatsizmi oldun alla alla

• Hea rahatsız oldum git doktora baksınlar çaresine buradan nasıl çare bulucaksin ki kendine bir de önemli bir konu öyle basit bir şeyde değil 😐

• bel soğukluğuna yakalanmışın tatlım sen

0|0
    0|0
    • en son kimle yattıysan 2 hafta sonra cıkar bu hastalık

• mk soruna cevap veriyoz attın diyorsun ne saygısız bir insansın ne halin varsa gör iyi olmuş

• kimseyle yatmadim bakireyim

• kıyamam :)) hastalığına bi' teşhis koyamadım malesef

0|0
    0|0
  • Atalarımız ne demiş A... m veren tatlıdır diye ondan dir

1|0
    2|0
  • kadın hastalıkları uzmanı değiliz..

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu veya böbrekte taş

0|0
    0|0
  • doktora gitem sebebini yazarsan neden ordan örnek aldıklarını belirtirsen yardımcı olmaya calısırım

0|0
    0|0
  • bu konuya burada çözğüm arama bu ciddi bir sğlık sorunu.

0|0
    0|0
    • doktorum doktorum diye gecinenler versin simdi cevap?

• onlar doktorculuk oynayanlar.

• haklisin

Kızlar Ne Diyor 6

• sitenin %70 nin nohut kadar beyni yok
    hepsi gidip o baslıkların altına toplanıyor cunku beyin olmayınca

2|0
    0|1
  • buradan cevap beklemen hata. idrardan kan gelmesi ciddi bir sorun. hastaneye gidip yeniden muayene olman en sağlıklısı olacaktır.

1|0
    0|0
  • Burdan cevap brklemen yanlış tahlil sonuçlarını almaya gidince öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • sonuc cikti biseyim yokmus da muayene sonrasi basladi kanama kadinin eli cok agirdi yani canimi yakti zaten

• Öyleyse tekrar git hastaneye şimdi biri burada çıkıp sana şöyle olmuş şu ilacı al kullan dese kullanacskmısın sağlık bu ciddi yani.

• Sonuçta orada bir işlem olmuş tahribat yaratmış olabilir. Kaç gündür devam ediyor?

0|0
    0|0
    • dün basladi iste muayene dündü muayeneden sonra basladi

• anladim scok saol :)

• Ne demek ☺️

• Öncelikle taş olabilir, Sonra ciddiyetine göre mesane deformasyonları veya böbrek işlev bozuklukları olabilir.

0|0
    0|0
  • Buna burdan faydalı cozm bulamazsın tekrar doktoruna git durumu anlat agrin da varsa enfeksiyon da kapmış olabilirsin veya sağlık ocağına git bir Daniş normal mi diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...