Kız arkadaşımla birlikte olacağız...

Kız arkadaşımla 4 yıllık birlikteliğimiz var. şuan bakire ama bizim için çok büyük bir işkence oluyor sevişirken. yarın öğlen mesai bitiminde bana gelecek ve bekaretini bana verecek. bu az önce aldığımız bir karar. ama acımasından çok korkuyor. daha öncede böyle bir girişimde bulunduk sevişirken ama yine korktu çok bende vazgeçtim. yarın tekrar deneyeceğiz. canını yakmadan yada daha az yakarak nasıl yapabiliriz? deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Güncellemeler:
içime kurt düştü... vazgeçesim var

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• başlığı okuyunca ilk aklıma gelen şeybenim olucak fıstık binicem üstüne vurucam kırbacı :))))

3|3
    1|1
    • :D o şişman çocuğa hala gıcık olurum yaaa. ilkokulda ona benziyo diye atacanı dövmüştüm kulakları çınlasın :D

• thanks mühendis bey :))

• :))

Kızlar Ne Diyor 4

• sen üstte olup yavaş yavaş içine girersin.gözlerini kapatır 2 saniyelik birşey zaten nolduğunu anlamaz bile.

0|2
    1|2
    • bende öyle düşünüyorum :)

• sen anlamassın türk örf ve adetlerimizi,sana üzel akıl veriyor vay bee ne kadar geniş aile tiksindim

• Sen çok uyuyorsun ya Türk örf ve adetlerimize... kızlara sarkmak için burada değilsen benimde adım gizli kullanıcı değil :D

• ulan evlenen kadar bekleyin..

0|1
    0|2
  • o üstte olsun canı daha az acır kendi yönlendirsin ve bence ondan ölüm dışında hiç bi nedenden ayrılmıcaksan bunu yap ha bi de şunu da düşün ki yatınca kız sana başlancak diye bi şey yok sen ona daha çok bağlancaksın tabi seviyosan ki 4 yıldır çıkıyomuşsun seviyosun heralde

1|1
    1|2
  • uzun önsevisme ile basla, kendini hazir hissetmesi icin

bu önsevismede oralde olmali, hem islaklik icin hemde giris olmadan uyarilmasi icin

sonrasinda senin üstte oldugun misyoner pozisyonunda yavasca giris yaparsin

bi yandan öpüsün kizin rahat olmasi icin vede güzel sözler et

sonra yavas yavas girersin iste

0|0
    1|1
    • zaten ön sevişme her zaman yaptığımız şey oral vs... onlar zaten olacak ama o sırada özel olarak uygulamam gereken bir şey yok mu ?

• bilmem sana böyle girdiler heralde ondan :) neyse soran arkadaşım benim fikrim seviyosan bırakmam diyosan ilişkiye girebilirsiniz

• seviyorum hemde cok..

Erkekler Ne Diyor 11

• Madem şimdi aldınız bu kararı niye 4 yıl beklediniz yapmadınız? Yazık değil mi o kadar sabretmişsiniz. Az daha dayanın, evlilik düşünüyorsanız evliliği bekleyin. Tabi sen burada tavsiye beklemiyorsun, az acıması için ne yapılabilir diyorsun, ama yine de tavsiyemi yapayım ben.

2|2
    0|1
    • 1 yılı var okulun bitmesine. yüksek lisans yapacak daha... 4 yılımız daha var en az evliliğe

• -1'i de sen mi verdin :D

• hayır :D +1 i ben verdim :D

• daha önce hiçbir şey yapmadıysanız en ideal yöntem ilk olarak 1 parmak ile alıştırma yapmak.. bu şekilde hiç acı çekmez hale gelene dek devam edince 2 parmak ile alıştırma yapacaksınız.. 2 parmaktan da oldukça rahat olduğunda normal şekilde yapmaya başlayabilirsiniz(bunları aynı günde denemiyorsun birkaç günden birkaç haftaya kadar uzayabilir süreç)

0|0
    0|0
    • arkadasım sapıklık olmus seninki biraz

• sen tadını çıkartırken sevgilin acılar içinde kıvranmasın diye.. vajinal yırtıklarla karşılaşmasın diye bunu müteakip kanamadan hastaneye kaldırılmak zorunda kalmasın diye hayatı boyunca cinsellikten nefret etmesin, korkmasın diye.. bi bekareti sikinizle bozma hevesine kızın hayatını bozmayın diye..

• oha :D insanım ben at değil

• bence yapma gerek yok ilişki ne kadr uzun olursa olsun bazen bitebiliyor . sakın bitmez de deme hiçbişi belli olmaz ve o kızın da geleceğini karartma. tut ki sana bişi oldu o kız neden ortada kalsın neden sıkıntı çeksin. sen bu kızı gerçekten seviyorsan yapmazsın ve gerek de duyöazsın buna .

0|0
    0|0
    • haklısın kardesim dediğin gibi yaptım zaten :)

• adamsın adamın hammaddesisin böle devam et o senin yarin sevdiğin bırak evlendiğiniz günün bi anlamı olsn

• dayanamıyorsanız, oral yapın ama evlenene kadar bekleyin

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım benim olacak yazmışsın, ama burdaki deneyimle giriceksin ne kadar senin olur ?

0|0
    3|2
    • deneyimim var zaten merak etme :D sadece ekstra bilgi edinebilirmiyim diye sordum :D

• o zaman sorun yok.

• hiç bekaret bozmadım

1|0
    1|0
  • yapmayın be iki gözüm... Yazıktır... Evlenin ondan sonra tadına varın..

0|0
    0|0
  • dostum başlıktan nası bir insan olduğun anlaşılıyor. kızla şey yapınca senin olduğunmu sanıyorsun :D

1|0
    0|0
    • :) telefonu kapatırken söylediği sözü yazdım sadece..

• dostum o tam bi kezbanmış kusura bakma. :D

• :) sen angelina jolie olanını bul kardesim

• o kız ah vah der ama iş işten geçer nasıl kandırıyosunuz kızları kanına giriyosunuz yaşı daha 18 dir seni kaybetmemek için evet demiştir bilmezki senin amacın yatmak doymak

2|1
    0|0
    • yası 23.

• o zaman yap madem istiyor ilerde pişman olmassa ben bişey bilmiyorum

• Ön sevişmeyi uzun tuttuğun sürece ve iyice ıslandığından emin olduğun sürece işin tereyağından kıl çekmek gibi olacaktır.. Sonra Vajina mağarası senindir..

0|0
    1|1
  • kızın ufkunu açıçaksın ilerdede terkedersin yazık kıza bu kadar ucuz burada yazdığına göre

2|2
    2|1
    • ne alaka? soruyoruz sadece. ilan etmiyorum danışıyorum

• eee zaten evlenicez... ne diyosun ya? liseli diyosun evlilik hayali diyosun.

• mk müneccimsinya evlenize diyosun 6 yıllık ilişkim bitti düğüne ramak kala,neyse sen boz boz ikinizde pişman olursunuz

Yükleniyor...