Kizlar sorum size herturlu bakim yapmaniza ragmen?

Anus araniza bakim yapmiyorsunuz? Neden anus araniz kapkara ya da kahverengi? Erkeginizin bu sekil sizden tiksineceginizi dusunmuyormusunuz?

• Beni seven boyle sevsin
    62% (10)0% (0)59% (10)Oy Ver
  • Yooo tertemizim
    38% (6)100% (1)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Seninki ne renk pembemi

0|0
    0|0
    • İyide partnerimin orami gormeyrcek bile ya siz?

• Sert kizlar cok hosuma gider :) duygusal kizlardan nefret ederinlm yoksa aradigimimi buldum Allahimmm :))

• Sustun?

En İyi Erkek Görüşü

• sen sanırım bakım yapıyorsun. geçen gördüğümde bembeyazdı

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• allahım atıcam kendimi valla artık ölüm sebebim bu sorular olacak
    daha venonaya binemeden gidecem ona üzülüyom

1|1
    0|0
  • Seninki bembeyaz sanirim geri zekali. Oraya ne bakimi yapican. Temiz tutulur sadece. Renginin ne onemi var. Evlendigin kizin ki oyle cikarsa bosayacan mi. ancak senin gibi ergenler boyle konusur

1|1
    0|0
    • boşayacagım demedim neden bakım yapmıyorsunuz dedim. agzını topla küfürtlü konuşma.

• Ne oldu?

• anüs kısmındaki deri rengi daha koyu oluyor temizlikle alakası olmayabiiyor bazen

0|0
    0|0
  • Ten rengi daha koyu olabiliyor koltukaltı, dirsek, yüz, genital bölgeler gibi yerlerde aslında temizliği tam yapıldıktan sonra tiksinmene gerek yok. Sonuçta seninde testislerinin rengi diğer yerlerinden farklı ama bu pislikten değil.

0|0
    0|0
    • Senin anus kisminDa mi oyle ama anus derken vajinani demedim ben

• Anladım vajinayi demedigini. Benim renk farkı var ama kara değil turuncu o herkesde var beyaz tenlilerde pembe turuncu gibi esmer tenlilerde daha koyu renklerde normal bir şey

• O dedigin sekil olmasi kotu degil hatta tahrik edici ama oyleleri var kapkara ve cok kotu. Ten rengi ne peki?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...