Adet dönemlerimde kokuyor gibi hissediyorum?

Kizlar sorum ozellikle size. İgrenc olacak ama Adet donemlerimdeki koku beni cok rahatsiz ediyor. Yolda yururken sanki habire kokuyor gibi hissediyorum. Otobuste yanima kimse otursun istemiyorum. Temizimdir hergun camasirimi ve pedimi degistiririm. Ama takinti oldu heralde. Nasil asarim bu konuyu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana öyle geliyordur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• umarım ıkı saaatte bır pedını degstrıyosundur. ben de o kan kokusundan rahatsz oluyorum. ama sadece tuvalette alıyorum onu. dısrda falan hıssetmıyorum . hem agrıyı azaltmak hem de koku ıcın her gun dus alırım. bı de orkıdın kokulu pedlerınden kullanıyorum bıraz daha ıse yarıyo. kullnmaya deger. tavsıye ederm
    eger hala gecmıyosa da doktora gıt derım. normla zamnda olan akıntın da kokuluysa muhakkak gıt

1|0
    0|0
    • Yoo normal zaman kokulu degil elbette. Mumkun oldugu kadar da degistirirm. Tuvalette aliyorum bitek kokusunu yolda burnuma gelmiyor ama gene de kokuyormus hissine kapiliyorum sadece

• anladım sıkıntı tok o zaman. nefret edıyorum ben de o kokudan ılk yıllarda sueklı kusardım. allahtan o barı gectı. sen orkıt platııum kullan o ıyı. gercı ısraıl urunuymus sanırım ama napalım :/

Erkekler Ne Diyor 3

• koku olması normaldir. sonuçta kanın kokması olacak. ben de hissediyorum genelde vücut kokuları farklı oluyor.

0|0
    0|0
  • kokuyordur ve iğrenç bir kokuysa çok sorun yaratır

0|0
    0|0
  • sorma ya bende adet donemındekı kızların kokusunu alıyorum çok cekıcı geliyor dıyemıyorumda kıımseye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...