Vajina kararması ve meme büyüklüğü?

Arkadaşlar 18 yaşındayım ve genital bölgemde kararma var hiç beğenmiyorum bu yüzden evlenmek istemiyorum ilerisi için tabi utanıyorum eşim beğenmezse. Bu arada bu genetik 😢 rezillik. Ayrıca memelerimde büyük 95 ve haliyle sarkık kız arkadaşlarım güzeller diyor ama ben yine beğenmiyorum 😢😢😢 sizce de kötü mü bu durum

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina kararması ağdadan dolayı olabiliyor. Sıcak olduğu için, üst deriyi yakıyor hafiften. Ve internette eski haline çevirme yolları var kremlere para vermek hiç bitkisel yöntemler de var en sağlıklısı. Ayrıntısını bilmiyorum ama sevgilim bitkisel kürler hazırlayıp eski haline getirmişti işe yarıyor yani. Ama bir süre uygulamak gerekiyor tabi.
    2. ten rengin esmere yakınsa çok soru değildir beyaz tenliysen çok göze çarpar.
    3. Bu renk olayını sevgilin ya da eşin bilmeden sevecek seni. Onun için sevmeyecekse zaten sevmiyor demektir boşver.
    Göğüs konusunda da şöyle diyeyim ben şahsen büyük severim. E sevgilin ya da eşin göğüslerinin büyüklüğünü biliyordur görüyor sonuçta. Severse o da sorun değildir büyüklüğü için sorun yaratıyorsa varsın sevmesin.
    Özetle yani seven sever kafana takma, sevdiğini dedikten ve bunları gördükten sonra sevmiyorsa zaten tekmeyi bas. Ha illa takıyorsan kafana dediğim gibi eski haline getirebilirsin göğüsleri de çok serbest bırakma sarkmaması için sütyen tak sürekli

1|0
    0|0
    • merhaba , ya bende vajina kararması konusunu araştırdım internetten krem ilaç dışındaki şeyleri denemeye çalıştım ama pek sonuç vermedi acaba sevgiline sorup buraya yazabilirsin o bitkisel kürün nasıl yapıldığını? tuhaf bir durum olcak farkındayım ricamı kırmazsan sevinirim olmaz diyorsan da bişey diyemem tabi :)

• @coffeeislife ama bence özelden konuşalım burada herkesin önünde sevgilimden söz etmek istemiyorum :) ten rengi filan önemli çünkü

• 5gün

@coffeeislife sordum limon ve karbonat karışımı kullanıyormuş ama çok yakıyor dedi

En İyi Kız Görüşü

• Aman seven her haliyle sevsin bu arada senin vajinanı inceleyecek değil ya. Aaa bakım nasıl vajinan var demez.

1|0
    0|0
    • 😊😊😊 doğru olabilir

• Boşver karanlıkta seviş :D

Erkekler Ne Diyor 24

• Tatlım vajinandaki renk koyuluğunu hiç dert etme eşinin onu beğenmemesi diye bir şey söz konusu olmaz. Göğüslerin bana göre fazla büyük ama erkeklerin de bu konuda zevki farklıdır. Kimi erkekler seninki gibi iri ve dolgun göğüslerden hoşlanırlar. Şimdiden bunları takıntı yapma kendine. Emin ol temiz ve bakımlı olduktan sonra erkekler seninle büyük bir zevkle sevişir.

1|1
    0|0
  • Sorun yapacağın bir durum yok.

1|0
    0|0
  • Vücudun tepkisi bu gayet normal. zaten sevgilinle evlenirsen tahmin ede bilir vücudunun renk tonunu ve seven biridir o renk tonunu. mesela ben esmer hatun sevmem. açık tenli isterim ve bilirim ki genital bölge de açık renklidir. büyük göğüs dert deyil sadece diri durmasını sağla. zamanla sarkarsa sıkıntı.

1|0
    0|0
  • hiç bir erkek kadınını vajinası ya da göğüsleri için sevmez bunu aklından çıkarma. kararma çoğu kadında var ayrıca sadece sana özgü bir şey değil.

1|0
    0|0
    • Güzel yorumdu ama ben her konuda kendimi çok küçük görüp beğenilmeyeceģimi düşünüyorum kafama çok takıyorum. ..

• Gelemem 😞

• peki ama özgüvenini toparla sen daha çok gençsin gel derken mesaj yaz demek istemedim burada açıkla dedim

• Tüm bahsettiklerin normal ve doğal. Kafana takmamalısın. Ayrıca ben dahil çoğu erkek büyük göğüslerden hoşlanır.

1|0
    0|0
  • kararma çok kötü diğeri sorun değil

2|0
    0|0
  • 95 ney l*n . Dizinde mı sektırıyon 😀

1|0
    1|1
  • Yooo hicte değil kararma normal ve tahrik edici. .. sorun etme bence keyfine bak.. peniste kiminde koyu kiminde beyazdır. .. koyusu makbuldur

1|0
    0|0
  • İyisin iyi

1|0
    0|0
  • Büyük göğüs candır tatlım üzülme. Geri kalanıda çok takma kafana

1|0
    0|0
  • harbiden ya :D 95 ne ya :D yuh artık nasi bir genetik var sizde

0|0
    1|0
  • hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • Fazla kasma :)

1|0
    0|0
  • Krem kullan kararıklığı geçer. memelerdr sorun yok büyük meme iyidir😉

1|0
    0|0
  • Bence güzel

1|0
    0|0
  • Kendini sevmeyi öğren bence

0|0
    0|0
  • kötü bir durum kararmayı giderecek kozmetikler kullan

0|0
    0|0
  • fotosunu atsanda öyle karar versek :D

0|0
    0|0
  • Sarkık falan hiç iyi değil açıkcası

0|0
    0|0
  • senin olgunlaştığını gösteriyor

0|0
    0|0
  • Pens grdmi daha önceden?

0|0
    0|0
    • Hayır öyle bişey yapmam

• Bilmiyordum

• Ağda'da yapma oda yapıyor olabilir hem yaşın daha genç çtr'sın.

• ben seni o şekilinle kabul ederim takıntı etme

1|0
    0|0
    • 😊😊 30 - 35 yaş arası tabi edersin

• Tamam çok düşüncelisiniz 😊

• rica ederim öyleyimdir

• 95 beden mi ben evlenirim seninle :* yerim o memeleri

1|0
    0|0
    • Sevdiğim adamla evlenicem 😄

• Olmaaaaz 😄

• ya offf ya bir kıyak ya bu adama :/ neyse tamam sustum uyuz :/

• Memeler baş kaldırmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kararmalar için peling var onlardan yapsana düzenli bir şekilde :)

1|0
    0|0
    • Nasıl oluyor nerde bulurum 😊

Yükleniyor...