Annesini arasam mııııı?

2 sene boynca sızı kandıran bırıne ne yaparsınız sızın bekaretınızı almış ve terkedıp gıtmış bırını.ablalarım blıyo kontrole fılan goturduler benı aılesının numarasını ver dedı. napcam ben cok kotuyum cok

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın yasından kücüksen git polise şikaye et i*neyi büyüksen bir bardak soguk su iç üzerine birşey yapamazsın ayrıyaten erkegin ailesine gitsen ne olucak veya arasan sonuçta karsındaki kız cocugu degil erkek cocugu olan sana olur.. bu işten tek zararlı sen cıkarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• canım yapcak bişi yok sanırım kendini rezil edersin annesini arayıp ama senin ailende biliyosa şöyle olur evlendirirler eski usullerle ama yok evlenme falan olmaz dersen zaten neden arıyosun annesi çocuğu dövsün diyemi reşit değilsen polise git

1|0
    0|0
  • Her birliktelik evlilik vaadleriyle başliyor ama düşmanlıkla bitiyor..

islamda evlilik dışı ilişkiler bu yüksek haram ve yasak bu duruma düşmemek için..

0|0
    0|0
  • bence hc gecikmeden ara, cunku boyleleri var iken daha cok genc kizimiz boyle kotu durumlara dusecektir, bence hic teredut ettme, ara ve anlat herseyi

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 19

• O zaman hiçbirşey olmayacak. Reşit olmasaydın belli bir takım cezalar olurdu. Kadınlar kervanına sen de katıldın. Başka bir durum yok. Kandırmış demişsin. Her seviştiğim kızla ben evlenecek olsaydım ohooo.

• ya sabııır, adamın suçu ne ya kadın milleti olarak kafayı yemeye başladınız ha..

tecavüz mü etti sana ? yapmasaydın ? 18 den büyüksen, o da büyükse hiçbirşey yapamazsın hukuki olarak. tecavüz yok taciz yok birşey yok.

0|0
    0|0
    • tecavuz ettı ben ıstemedım

• tecavüz ettiyse senin hemen polise gitmen gerekiyordu ; geç bile kalmışsın.

• çılgınca aramalısın.

0|0
    0|0
  • bak sana neyapıcagını sölim cocugun acı cekmesinimi istiyosun yoksa amacın ne ona göre yazıcam?

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Kadın vermeyeydi derse ne diceksiniz?

1|0
    1|0
  • kız aklı kaz aklı gelecgnı mahvetın smdı de ıntıkam pesındesın

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • annesini arayanlara bayılırım.

0|0
    0|0
  • aileler konuşup tatlıya bağlansın.

0|0
    2|0
  • diktir bence yapacak bişeyin yok şu an

0|0
    2|1
  • bekaretini bozmuş ama tecavüz mü etti sanki sen zevk almadınmı, kızlarda zar olması erkeklerin suçu değil böyle olacağını önceden düşünecektin

0|0
    0|0
    • tecavuz.

• polise gidecektin zamanında geçmiş olsun

• Annesı napabılır kı sen kendıne sahıp olsaydın sevme kendını ona vermek degıldır kendını verıncede boyle ortada kalırsın...

0|0
    0|0
  • bekareti takanmı kaldı bu devirde arayıp kendini rezil etme

1|0
    0|0
  • en fazla sırtını sıvazlar.. su iç üstüne

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle sorumluluk alamayan tipleri hitleri yakmalıydı. Seni o kıvama getirip birlikte olmayı bilmiş, neden sonra aardında durmadı, çünkü sıkıldı alacağını aldığı için.

Cinsel açıdan aç ve doyumsuz bir toplumuz maalesef, bastırılmış duygular böyle zarar vermiyor...

Diğerleri gibi linç edemem, bu gibi durumlar anlık gelişir, seni kendine güvendirip farklı hissetmen için kim bilir ne şaklabanlıklar yapmıştır.

Ayrıca"altına yatmasaydın, vermeseydin" diye çıkışıp yapanın yanına kar kalmasını sağlayan hem cinslerimi kınıyorum.

Böyle pezemengleri sizler var ediyorsunuz. İnsanların tercihlerine karışma hakkınız yok.

Sana gelince, annesini falan arama. o çipten bir halt olmaz. Seni olduğun gibi kabul edenlerle ol, zar kafalılarla da olma.

3|1
    0|0
  • verme bence seni o çocuğa yamamaya çalışcklar mutsuz bir evlilik yapacaksın üzülen her türlü sen olacksın tanımadan etmeden niye altına yatarsınız anlamam yaa çok üzülüyorum budurumdaki kızlara :((( diktirsin ablanlar madem sen niye millete söylüyosun ki bekaretim gitti diye ..

0|0
    1|0
  • pffffff kızım sen naptın yaaa hadi kandrdıı gtti sana sana vermemiş şükr et dycem ama çok hasar var :S:S annesini arasana nolucakkk sankii adam işi btirmiş

0|0
    0|0
  • Ona acı çektirmek mi istiyorsun yoksa onun sana geri dönmesini mi istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • evet çok doğru ilk ne istediğini bilmen gerekir güzel demişsin selen yalnız şöyle birşey daha var adam 2 yılını neden sana harcasın ki bi bekaretini almak için? istese 2 haftada başka bi kızı ayarlardı seni sevmese neden uğraşsın terkedilme sebebin başka birşey olabilir mi?

• Kanmasaydın ! Silah zoruyla mı oldu sankı senınle kendı ıstegınle beraber olmussun terkedılınce zırlıyorsun!

Arasanızda bırsey degısmez rezıllıgınızle ortada kalırsınız

0|2
    8|0
    • yani. annesi de öyle der zaten. zorla mı aldı oğlum bişeyini diycek

• Rezıllıgıyle ortada kalır.Hakedıyorlar valla saf olmayın bu kadar.

• annesi nabıcak oglunusavunur erkek annesi işte.. Allah yardımcn olsn

0|0
    0|0
  • psikolojik yardım alablrsin,bunda kötü bişey yok

0|0
    0|0
  • beraber olmayı nasıl kabul ettin olmazsan ayrılırım gibilerinden konuştu mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...