Kapat

Günde 40 kez mastürbasyon yapıyordum...

yemin ediyorum abartmıyorum.gece 12de başlayıp 3 saat boyunc40 ke falan kez boşalıyordum neredeyse. boşalma sürem 1 dakikayı pek geçmiyor zaten. ama kullandığım antidepreşanlar nedeniyle artık çok zor boşalıyorum?bu ilaçlardan dolayı problem yaşayan var mı?

1|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bayan olmanın avantajlarından biri de böyle üstüste boşalabilmektir , dahası her sonraki öncekinden daha sert olur. Ama 40lara çıkarmak bölgedeki deri üzerinde inanılmaz bir aşındırıcı etki de yapar, düzelmesini beklemeden devamın da kalıcı izlere sebep olur. Diğer taraftan aynı zevk performansını eşinden de beklersin ki , erkeklerde sistem tam tersine işler. Yani en zevklisi ilkidir, sonrakiler giderek zorlama ve acı hatta tükeniş kanamalarına yol açar.

Antidepresanı neden aldığını söylememişsin. Sebebi bu eğilimi yavaşlatmaksa , gereğini yerine getiriyor demektir. Bu kadarı aşırı ve neden bu kadar olduğu konusunda doktorunla görüşmen de olmuştur. Yine de ilaca kabahat bulmaktansa , bu kadar uğraşınca bölgedeki sinir uçlarında oluşan tahribat ve duyarsızlaşmayı da hatırlatmak gerek.

Bu kadar eğilimin nedenini buraya yazma ama, arada vücut dinlenmek zorunda .

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• bende geçen 567894 kere osbir çektim sonra dedim acaba kaçkere çekmişimdir diye hesapladım 567894*31=17604714 çekmişim en sonunda elimde kaldı.yazık olmasın diye kediye verdim.

1|3
    1|0
  • Antideprasanlar isteği azaltır yam etki olarak.

0|0
    0|0
  • link soruma cevap verde bizde nasiplenelim nasıl anlıcaz bu kızların bizi arzuladıklrını?

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar devam edersen 80 olur, ha gayret.

0|0
    0|0
  • artık zor boşal be ! çüş ! 40 defa? sen ne yapıyorsun böyle :S sen Guinness rekorlar kitabına başvuru yap kesin kabul olur :S

0|0
    0|0
  • sevgilinin işi zor...

0|2
    0|0
  • abi boşuna dememişler kadınlar cinsellikte 8 kat güçlü amerikada çocuk 42 kere yapmış ölmüş ben 2 kere yapsam ki yapamıyorum yapıncada karnım çok kötü ağrıyo ama madem bu iş böle neden erkekler abaza da kızlar gayet cool

0|0
    0|1
    • haklisinya bu ne böyle bir gecede 40 kere

• ya git ya böyle sevgılımı olsun dıyosunuz sonra yatakta sevgılımle sureklı sevişmek istediğimde bitirdin beni iliklerimi kuruttn dıyorrr:PPP

• ya kötü yönleride var ama başım ağrıyo bu gün olmaz demez işte oral falan 39 posta tatmin edcem sora 1 postada aynı anda olcas yetcek ikimisede

• 40 kez mı omg omg omg :D ben haftada 1 boşalıyodum dıye suclu hıssedyodum :D

0|0
    1|0
  • bak hele ne için yemin ediyor kızım hastamısın sen ?

Bize ne senin saçma sapan fantazilerinden.

1|0
    0|0
  • bu konuyu bir doktorla görüşmelisin , buradan alacağın cevaplar sağlıklı olmaz...

1|0
    0|0
  • ok, tamam,oldu,selam,by

0|1
    0|1
  • cipralex kullanirsan düzelir yavas yavas

0|0
    0|0
  • lipidoyu düşürüyor o tarz ilaçlar,performansın düşmesi normal.ilaçları bırakınca eski haline dönersin.

0|0
    0|0
  • şaka yapıyorsun sanırım?

0|0
    1|1
  • sen anti depresana bence dua etmelisin arkadaşım

0|0
    0|1
  • yorumlara bak abaza erkekler anında yoruma koşmuş yok böyle bişey ya :D

0|0
    0|0
  • inanamıyorum sen gerçekmisinn...

1|0
    0|0
  • kuduz aşısı olmalısın (:

0|0
    0|0
  • vay be... :D

0|0
    0|0
  • oha lan yuh :S

0|0
    0|0
  • laşkalaşmıştır kız bence

0|0
    0|0
  • anti depresanlar geç boşalmaya sebep oluyor biliyorum bende kullanıyorum

0|0
    0|0
  • benim bildiğim bu ilaçlar sex isteğini artırır ama sende farklı bir şekilde etki etmiş.

0|0
    0|0
  • evet anti depresanlar cinsel isteği azaldır (çoğunlukla kadınlarda)

0|0
    0|0
  • yuhhh artık napmıssen sen

0|0
    0|1
  • Canım çok fazlaymış 40 kez :S Yaş kaç ?

0|0
    0|1
  • seninle evlenmek çok isterdim benimle evlenirmisin?

0|1
    0|1
  • kardeş günde 40 kez yapıyomussun bence bu çok çok bunu azaltmalısın bide şöyle bişey var bi kızla ilişkiye girdin zaman zevk almassın mastürbasyan yapmak ister canın çünki elinle yapıyorsun elin sert ama kız partneri yumuşaktır. zevk alman biraz zor olur bunlardan. önce 40 kez yapıyorsun enerjini erken yaşta fazla harcarsın sonra 35-40 yaşlarında hiç enerjin kalmaz. günde 2-3 defa yapsan neyse 40 defa fazla bunu azaltmaya çalış.

0|0
    0|1
    • ben niye kızla ilişkiye girim yaaa:))))

• Bu soruyu soran zaten kız ? Kız kızla ilişkiye mi girecek ?

• ne bilyim bakmadım sadece soruya baktm k.b o zmn bir erkekle ilişkiye girince bile canın hep mastürbasyon yapmak ister. bunu azaltmasın yani ne olursa olsun fazla.

Kızlar Ne Diyor 6

• evet. antidepresanlar bu tarz olaylara sebep olabilir

0|0
    0|0
  • bende kolay boşalıyorum ama en fazla 7 ye kadar yaptım .

uğraşsam 40 olur ama fazla diye devam etmiyorum :)

0|0
    0|0
  • senin çok acil evlenmen gerkiyor.Kaza falan yaparsın

0|2
    0|1
    • link soruma cevap verde bizde nasiplenelim nasıl anlıcaz bu kızların bizi arzuladıklrını?

• anlama sen zaten?

• atma ziyaaa

0|1
    0|0
  • bende senin gibiyim aynen :( haplar yüzünden ola bilir yapıcak bişey yok ben anlmıyorum ama bende zor boşalıyorum...

0|0
    0|0
  • yorulmuyonmu okdr ypnca

0|0
    0|0
Yükleniyor...