Hayat sadece seksten mi ibaret olmuş bana mı öyle geliyor?

Ya bakıyorum etrafıma, buraya, tanıştığım erkeklere falan.

Sanki beyinlerde hergün sadece seks var. Cinsellik herşeyin üstüne çıkmış gibi. Milletin helle helle erkeklerin (kız arkadaşlarım fazla olmadığından kendi şahsım için erkeklere yorumluyabiliyorum)

Ya bir adam akilli insan mı kalmadı bu dünyada bilmiyorum ki?

Her konu cinselliğe sürükleniyor. Hayat sadece seks değilki ya, yoksa benmi çok eski kafayım?

Güncellemeler:
bu ara türkce klavyem olmadigindan, adminler benim harfleri degistirip vakit harcadiklari icin ellerine saglik ;) kusura bakmasinlar
Demekki kızlar daha istekli bu konuda bir erkeklerin cevaplarına bakıyorum birde bayanların. Beyler sizden özür dilerim haksızlık yaptım sanırım bazi bayanlar sanırım durumları bu yere getirip erkeklere bu yüzü veriyor...
Burda bana hakaret edip AKP beni AKP zihniyeti sanan beylere inanamiyorum. Insana saygi cercevesinde cevab vermiyecek kadar aciz insanlar varmis.

Ben ne kasintiyim, ne seks benim icin tabu bir konu. Benim dayanmaya calistigim konu ap ayriydi, sanirim siz benim ne demek istedigimi anlamak istemediniz ya istediginiz sekilde anladiniz. Ayakta alkisliyorum bazi insanlari. Hosgörü, saygi kalmamis insanlarda.

Insana normal bir sekilde soru sormayi burnundan getiriyorsunuz tebrikler!

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hep diyorum ya batı kültüründen tek bir şeyi örnek aldık ve ondada acayip ilerideyiz batıyı geçtik .

Cinsellikten daha önemli şeyler var bunu anlatmaya çalışıyorum ama bu sefer ya gerici oluyorum ya aseksüel .

Hayat yatak odasında ibaret değil .

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sevgili dost;

Toplumuzun yüzde 80 ninin böyle olması gerçekten çok acı bir şey. İkili ilişkilerde seks yeterince ön planda olmuş durumda. Bu doğrumu, yanlışmı orası tartışılabilecek en büyük olgu.

İkili ilişkilerde insanların birbirlerine sevgi ile bakarak güzel şeyler yaşaması varken, insanlar birbirlerini kullanmak amacı ile bakıyorlar, ve bu sonucunda seks olgusunu ortaya çıkartabiliyor.

Bir erkek bir bayanı, sevgi, aşki mutluluk, neşe kaynağı ile görse bu olgular tamamen ortadan kalkabilir fakat dediğim gibi % 80 inimiz bayanları birer seks objesi olarak görüyoruz. Bunun ise çok farklı sebepleri var. Söylesene Türkiye'de kaç kişi sevgilisi ile yan yana oturup kitap okuyor, yada kaç kişi birlikte sosyal sorumluluklarını yerine getiriyor, yada insanlara yardım ediyor. Çok az çok az hemde.

Akıllarda oluşan şu;

Kız arkaşımla dışarı çıkıyım, sinemaya gidiyim; belki iki bacaklarını okşar öperim.

Kız arkaşımla gece külübüne gidip eğleniyim; belki sarhoş olur gece yatakta takılırız.

İşte bu düşüncelerin olduğu bir toplumdayız hala daha o yüzden seksten başka bir obje düşünemez olmuşuz. Yazık gerçekten bize çok yazık...

2|0
    0|0
  • Soruyu soran da, soruyu soranın tavrı da, sorduğu soru da, o soruya "ay gerçekten böyle olmuşuz çok yazık, maalesef sapık olduk" diyen kız erkek bütün kullanıcılar da boydan boya traş.

Sevişiyoruz mutluyuz arkadaşım, siz daha böyle olayları büyütün. O kadar çok büyütün ki hayatınızda her şey tabu olsun, her şey ayıp tu kaka olsun, hiçbir şeyden keyif almayın, alırsanız da geberin gidin. İnsanları birer birey olarak değerlendirmekten aciz, toplumu bütün olarak değerlendirmekten ve gerektiği gibi parçalara ayırarak analiz etmekten aciz, yaşanan hayatların ve onların arka planlarını incelemekten aciz olduktan sonra bu traşa devam edersiniz ölene kadar.

Hadi bana eyvallah, şikayetlerinizi adminlere iletirsiniz.

3|2
    1|1
    • temiz cevap. +1

• Geçin bu ayakları. Üç kuruşluk ahlakınızla kime ne dersi veriyorsunuz?

• üc kurusluk ahlak sende keske olabilseydide insanlara böyle hakaret etmek zorunda kalmasaydin, kimseye ders vermiyoruz herkes kendi hayatindan sorumlu, ben kendim icin söyledim, isinize gelmiyor diye saldiriya gecmenize gerek yok.

• milletin beyni artık belden aşagı calıştıgı için ne görsen hemen beyne onu cinsellikle yerleştiriyorlar.

1|0
    0|0
  • aslında çok güzel bi konuya değinmişsin...

evet

milletin beyinleri ile..cinsel organları yer değiştirmiş maalesef:(

2|0
    1|0
  • Senin kafa bu kafa. link

1|1
    3|1
    • lütfen en sevmedigim insani bana örnek göstermesen Nutella, biraz saygi ve hosgörü ya... insana ille saldirmadan edemiyorsunuz tebrikler

• Bülent arınç en sevmedigin insan olabilir,fakat düşüncelerinin seni düşüncen ile keşiştigi bir kesin. ben sadece "alıntı" yaparak aynı kafada olduğun bir başka birisini sana gösterdim.bunun neresi sayğısızlık ve saldırma oluyor?

• sen beni benden iyi taniyormusun... öyle diyorsan öyle olsun ne diyelim

• yok sana öyle gelmiyor, cidden öyle. sen eski kafalısın. kendini yeni kafalı diye tabir edenlerin dayanağısın. sana eski kafalı diyorlar ki kendi yaptıkları makul olsun. sen onların minarelerinin kılıfısın. sana uzunca bir cevap yazıcam. ama şimdi değil. çünkü pilim bitik durumda :) biraz enerji toplayıp gelicem :)

0|0
    0|0
    • :D :D yeni kafali olsam pilim bitti meselesini oraya cekerdim heralde hahaha :D

• beni elalem ilgilendirmiyor pek... nereye cekerlerse ceksinler cami duvarina b.. yapismaz :D

• bu ara bu söyledigin ve sonraki yorumun birbirini pek tutmuyor hakaret icin tsk ederim...

• bende katlyorum size her şey sex değil

1|0
    0|0
  • hayır sizin düşünce yanlış degil ama hayat aşk ve sex üzerine kurulu oldugunu düşünen insanlar çok aslında hayat bir mücadelenin başlangıcı oldugunu anlayacak lar o zaman köprü yıkılmış olaçak elbette sevdiyini arzular onu istersin fakat bir kız arkadaşını yada erkek arkadaşını sex manyagı tarzında düşünürsen hayat seni terk etmiştir anlayana çok şey saygılar sorunuz 10 numara teşekkür :):)

0|0
    0|0
  • caresizyanliz sen öyle diyorsunda çeşit çeşit insan var.

sekse kolay kolay hiç bir erkek hayır diyemez.Eski kafalı olsun yeni kafalı olsun.

Ancak herkez için sandığın kadar önemli olmadığını bil.seks birlikteliğin bir parçasıdır.

1|0
    0|0
  • Bütün medya yıllardır bunun için uğraşıyo ve yapılanlar yavaş yavaş da meyvesini vermeye başladı maalesef. Çok beğendiğim bi söz var "Asil azmaz bal kokmaz" diye. İnsanlar kendi kendilerine not vermişler sizin yerinize, sizin tek yapmanız gereken çevrenizi daha farklı insanlardan seçmeniz.

0|0
    1|0
  • erkek olmadığından o duyguyu bilemezsin 7/24 sperm üretiyo erkek vucudu ve torbada biriktiriyo belli bi doluluk olunca(genellikle günaşırı) karşı cinse ilgi duyuyoruz.meraklı değiliz bazı değersizlere değer vermeye.erkek boşaldıktan sonra dünyanın en realist adamı oluyo düşüncelerindeki şehvet perdesi kalkıyo sor işte o zaman bak bakalım ne diyecek sana bütün +'nı -'sini döker önüne.NOT:bunu yazarken şuan dünyanın en realist adamıyım;)

1|0
    0|1
    • Peki 100 sene evel erkekler erkek değilmiydi şimdi herkes azıyor

• ben sana erkeğin yaratılışını söledim sen hala 100 sene önce şöle 50 sonra böle diyosun erkek hz.Ademden beri böle.böle yaratılmışız eğer bizde bu mekanizmadan dolayı şehvet olmasa tenezzül etmeyiz merak etme bayılmıyoruz size o şehvetten dolayı güzel geliyosunuz gözlerimize :)

• bence sende isteksizlik problemi varrr tüm dünyaya hastalıklı olarak bakma benceee :)

0|0
    0|0
  • hayir sadece sex degil sex belkide en son diyebilirim cünkü sex kendiliginden gelir akilli bayan beni cezbedebilir ama sexi bayan asla

0|0
    0|1
  • ben, düzenli yapıldığında hayattan bıkılmayacak tek şey sex olduğunu düşünüyorum. ortada böle bi durum varken sexe olan düşkünlük bence normal. ama seninde sölediğin gibi aşırı bir yoğunlaşma var

0|0
    0|0
  • "ucu sekse dokunmayan bir şey var mı varsa da biz bilmiyoruz" Bkz: Kaybedenler Kulübü

1|0
    0|1
  • Hayat sadece cinsellikten ibaret değil tabiki. Ama cinsellik hayatın cazgeçilmezidir.

1|0
    0|0
  • tamamen erkeklere mahsus bir durum sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Bunu tam olarak diyebilmek için bir 10 sene beklemeliyiz.. 10 sene sonra Amerika gibi olcaz zaten.

0|0
    1|0
    • 10 senemi sanırım hic Amerika'ya gitmeden bu yorumu yapıyorsun Türkiye Amerika'ya çok yakın sen onu merak etme!

• Amerikaya gittim yeğenim orda. 2 ay kaldım.. Türkiye de muhafazakar insan sayısı çok şükür var daha..

• Avrupalan karsilastirirsam Türkiyeyi masallah tas cikartirlar avrupalilara tabiki dogu tarafindan bahetmiyorum. Gerci bunu dünyada görüyoruz artik Türkiye Amerika bahane. Dünya bozuldu.

• kadınlara göre paradan ibaret oldukça erkeklere göre sexten ibaret olur , hadi hayırlı günler.

0|1
    0|0
  • insanın doğasında gereksinimlerini karşılamak ve o duyguları doyurmak vardır...

açlık hissettiği müddetçe erkekte, kadında olsa tatmin için uğraşması çok normal...

0|0
    0|0
  • hem erkekler için değil kızlar içinde öyle...

0|1
    1|0
    • evet buraya bakinca onunda tespitine vardim ne ya millet azmis kiz erkek hic fark etmez!

• :)ne yapsınlarki..hayatın her alanında var artık..diziler reklemlar sinemalar nerde yokki..kızlar için biscolata vesayre...herşeyin altından bi cinsellik çıkıyor..

• takipçisiyiz dedeeee :D

• sen hep abazalara denk geldin demekki...

1|0
    0|1
    • ya bakir bir erkek arkadasim var o bile kafayi yemis ben kiz bulamiyom diye bu mudur abazalar?

• gençler için oyle olmuş

0|0
    0|0
  • Karnımız doyunca seks düşünüyoruz. Doğamızda var.

0|0
    0|0
  • bişey derdim neyse...

0|0
    0|0
  • Zaten erkeğin doğasında sex vardır ama şu aralar buna kızlarda eşlik etmeye başladı.

0|0
    0|0
  • Hayat tabiki sadece seks degil AMA onemli bir unsuru

0|0
    0|0
    • önemli bi unsur? sex maddi hayatın %98dir geri kalan yemek ve muhabbet

• ekmek , su gibi bir ihtiyaçtır bu da.

tadana kadar bu nimetin değerini anlamaz insan.tattığı zaman bir daha tatmak ister.

sonra bir daha..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet örflerimiz adetlerimiz baya bi arka planda kalmis gibi...Ama bu yillar öncede vardi. Ve bence tabi herkezde öyle olcak bisey degil ama cevremde gördümden öyle diye biliyorum. Evde yazaklar fazla ise bu yazaklari kirarkene hatalarda yapiliyor.

Yeterki mutlu olim ve bu mutluluk bi erkegin kollarinda oluyor. Erkek ise tek o anki durumu yasiyor kiz ise gelecege hayaller kurmaya baslarkene fark etmiyor ki hayatinin yanlisini yapti... Arkadasimda öleydi..baya zor günler yasadiktan sonra yine dönüsü babaeviydi.

0|0
    0|0
    • Örf adetler ilgili olmadığım için onu bilemiyorum ben sadece evlilik dısı normal bulmuyorum hem kim ne yaparsa yapsın.

• hayat seksle bulaşan bir hastalıktır.

1|1
    0|0
  • Bir akıllı sen kaldın zaten şu dünyada.

Sen de olmasan...

1|2
    2|5
  • yok haklisin aslinda her sey sex deyil ama insanin cani cekiyor kendimizi iyi hiss etdrecek bikmayacagmz bir sey oldugu icin baksan hayatndan emnun deyilsin hic bir sey yolunda gitmiyor ama hakiketen sei seven bir sevgilin var duzenli olarak gorusub bir seyler yapiyorsunuz onla sexde edrsiniz ve o sorunlar size viz gelib titrz geciyor ondandr ama tabi kendin egore haklsndrr erkekler hepsi olmasada cou kotu niyyetlidr

0|0
    0|0
  • eskiden insanlar açlıklarını bu kadar iyi ifade edemiyorlardı gerek yaşam tarzı gerek aile baskısı...

bu zamanlarda aşırı bir rahatlık var her konuda insanlar normal karşılamaya başladılar.o yüzden aslında bu cinsellik olayı her zaman vardı ama insanların içinde bastırılmış vaziyetteydi şimdi ise dışavurum sözkonusudur...

0|0
    0|0
  • konunun cinselliğe çekilmesi fırsat verilirse tabiki bu bir.cinsellik hayattın bir parçasıdır. senin karşılaştıklarınla böyle bir genelleme yapmak komik desem az kalır.

1|0
    0|0
  • Evet katılıyorum sana.Adam daha selam yazmadan sıcak sohbetlere dalıyor ve gerçekten cinselliği hayatlarının en önemli unsuru haline getirmişler ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin seks düşünmesi kadar olağan bir şey yoktur.

Sorun samimi olmadığın erkeklerin seninle konuştukları konuları sürekli cinselliğe çekmeleriyse bence suç erkeklerin değil. Senin tavrından kaynaklı olabilir.

1|0
    1|1
    • Hadi ya ben yüz veriyorum demekki hmm sokağa cikmiyayim madem sonra yerler beni desene :)

• Senle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum canım sen nasıl biliyorsan öyle olsun

• sevgili soran ,sen şimdi kahlo'nun yorumunu eleştiripsokağa çıkmayım mı yeaa olayına girmişsin o biraz garip olmuş . ben de mesela bunu kafaya takan kızları anlamıyorm ,normal insanlar bunların normal oldugunu düşünüyor .bu yüzden bazı kadınlar bunu dert edip içine atıp serzeniş için kullanırken bazı kadınlar gülüp geçiyor.

sana cinsel hayattan çook uzak bir yaşam dilerim : )

Yükleniyor...