Yüzüm güzel ama?

Arkadaşlar yüzüm güzeldir renkli gözlüyüm sarışınım beyaz tenliyim yani boyum falan da iyi öyle birisi gördü mü bakar begenen de çok ama ben vücudumu beğenmiyorum vajina ve göğüs taraflarını falan beğenmiyorum. Gögüsler küçük vajina ise biraz geniş iç dudaklardan biriisi dışarıda sayılır bu benim çok moralimi bozuyor ne yapabilirim?

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• vajinayı geç hiçbir erkek ona takmaz, göğüsler 75bedenden küçükse silikon taktır. 75 ve üstüyse yine problem yok zaten evlenince büyüyecek çocuk yapınca falan da büyür. İstersen büyük gösteren sütyenlerden giy şimdilik. evlendikten sonra takmaz, ben hiçbir arkadaşımdan büyük meme tutkusu görmedim, uzun bacaklı arayanı sarışın arayanı güzel g. tlü arayanı falan sapıklıklar çok çeşitli ama bu dediklerine hiçbir erkek takmaz. sen de takma. özgüvenli ol, sarışın beyaz tenli renkli gözlü daha ne olsun.

(yalnız gazı verdim bir an pişman oldum sonra yanına yaklaştırmayan götü kalkık kızlardan olma lütfen üzülürüm)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar neler dusunuyor ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Boy, kilo ve ölçülerini yazar mısın?

0|0
    0|0
  • vajinan güzel. göğüsler de evlenince büyür.

0|0
    0|0
  • bak kardeşim insanın gözünde sevdiği güzeldir o yüzden eğer senin bir uzvunun ya da gözlerin falan için seviyorsa birisi o zaman unut gitsin aslolan sevgidir

0|1
    0|0
  • Bence yakma kafana. O kadar kusur kadı kızında da bar. Kimse Brazzers'te oyuncu olmak istemiyor değil mi?👍

0|0
    0|0
  • Allah. Başka dert vermesin

0|0
    0|0
  • bakanlar dışa bakıyor sen beğenmesen de yüz en önemlisi bence

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Onun ikisine de birşey yapamazsın sıkma canını

0|0
    0|0
  • müstakbel eşinini bekle

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok öyle seveceksin

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin... vajinanı herkes görecek değil

0|0
    0|0
  • Foto atarsan yorum yaparım

0|0
    0|0
  • Beynini önemlesen daha şık olmaz mı...

0|0
    0|0
  • Sen herkesinkini p. rnolardaki hibi mi sanıyon tarif ettiğine göre iyi bile sayılır :)

0|0
    0|0
  • rahat ol sen ya süper fizikte bir kızsın bence daha ne ya

0|0
    0|0
  • Hiç bişi yapamazsın canım kimse 4 4 lük degil seninde kusurun onlar

0|0
    0|0
  • takma kafana bunu çok dert etme. kilo kaç?

0|0
    0|0
  • saksoda ıyı mısın onemlı bu

0|0
    0|0
  • Allah vergisi şikayet etme kimse dört dörtlük değildir

0|0
    0|0
  • Yasin boyun kilon göğüs ölçün kaç ☺😊

0|0
    0|0
  • Derdin bu olsun bee, bosver

0|0
    0|0
  • Elinde olan bisey değil bu nye uzuluyonki bu şuna bnziyo bir erkgn penis boyunu sorun etmesi gibi, elinde olmayan şeylere üzülme

0|0
    0|0
  • resimleri eklermisin ona göre daha sağlıklı cevaplar verebiliriz. yüzünü filan kapatki kötü niyetlilerin eline geçmesin.

0|0
    0|0
  • resim yolla öncelikle

0|0
    0|0
  • Kafana takma bence sevgilin sorun etmiyorsa eski sevgilim de de vardı ayni sorun ama oralda gerçekten daha tahrik edici

0|0
    0|0
  • Ee dışın güzelmiş içini de begenir erkek arkadşın. küçük göğüs seven de çoktur. Bir tskılıyorsun ki!

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz merak etme begenen seni oraların için begenmiycek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benımde sayılır :S

0|1
    1|0
Yükleniyor...