4 cm kalınlığın da penise bakire vajinası dayanır mı?

Penim penisin uzunluğu 15 cm kalınlığı ise 4 cm 1. 64 boyuma göre oldukça normal. Ancak bakire vajinasında sorun çıkartırmış doğrumudur?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ancak üstünü ölçmüşüm yani yanlış ölçmüşüm. Doğru kalınlık: 14 cm

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç yaşamadım yani kalınlığı kaç parmak en den bilemem ama eğer siskinse canı yanar kizin :(

0|2
    0|0
    • ne yapalım bizim suçumuz değil. ALLAH böyle yaratmış. Hiç yaşamada bakire olmak güzeldir.

• Ami inşallah.

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 2

• kim dıyo allah askına ya alamazsa sıkıntı olur da o ilk dar zamanlarında olur geriisinde sıkıntı yok

0|2
    0|0
  • Benim vajinama küçük bile gelir ama bakirenin canı çok acır yaa

0|1
    0|0
    • Bende bunu öğrenmek isterdim. Bakir erkek olduğumdan, bakire bulmayana kadar evlenmem inatçıyımdır.

• Evleneceğin adama dürüst ol yoksa başın böyle ağrır. Bu arada bakir bir erkeği kandırma yazıktır ona. Kendin gibi birisini bul flep yaptırsan, anlamaz sen kendini tecrübesizliğe vursan yeterli.

• Tabiki kandırmam durust olurum ama bu devirde zor öyle anlayışlı erkek bulmak

Erkekler Ne Diyor 7

• Ordan cocuk cıkıyo cocuk hayvanlık yapmazsan sorun cıkartmaz yaterli kayganlık ve yavas yavas zorlamadan kendiliginden acılır zaten tabi kızında kasmaması lazım

0|1
    0|0
  • 4cm he. dostum sen nasıl olcuyorsun kalınlığı

0|0
    0|0
    • Yanlış ölçmüşüm kardeşim ancak üstünü ölçmüşüm şimdi güncellerim

• Allah ne verdiyse bir anda sokarsa değil bakire kız benimde canım acır mk. yavas yavaş ve mümkünse bebek yağı al :)

• Hmm ele gerdek gecesi gelsin bakarız. En az 8 yıl var.

• Acır galiba 4 cm de az değil de bana da zor dayanabilirler 4.7 cm yani 5 cm gibi bir şey girer mi bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Kardeş 3 boyutlu ölçmek gerekirmiş. Hal böyle olunca 14 oluyor tek taraflı ölçülmezmiş kalınlık.

• Kumpas la mı ölçtün

1|0
    0|0
    • Cetvelle ancak üstünü ölçmüşüm. Şimdi her taraflı ölçtüm uzunluk 15 kalınlık 14

• Bence dayanır benimkide o kadar esim dayandı☺

0|0
    0|0
  • bazen soruların editör kontrolünden geçmesi gerektiğini düşünyorum.

0|0
    0|0
  • 4cm mi o ne l*n kalem gibi benim 14cm kalingligi var

0|0
    1|2
    • Yanlış ölçmüşüm benim de kalınlık 14 müş.

Yükleniyor...