Vajinal kıllar artar mı?

ben sir ağda yapıyodum çok acıdığı için bıraktım sadece makasla kırpmaya başladım bayağıdır makasla kesiyodum şimidi baktım sanki pembe kısımlarında da çıkmaya başlamış acaba o iç kısımlarında da kıl çıkar mı kıl kökü var mı

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben hiç ağdayla almadım hep jilet ordada cıkıyor

0|0
    0|0
    • e peki bütün vajinayımı saracak bu kıllar

• benim derdim mikrop değil kıllar çoğalmasın ama doktorlarda kırpmayı öneriyo ve şu ana kadar vajinamın içi kıl doldu diyen çıkmadı

• bence yeterince temiz olmuyor koku yapıyor çünkü tertemiz olmasını isterdim sahsen

Erkekler Ne Diyor 10

• istenmeyen tüy her yerde çıkar

0|0
    0|0
  • Makas uzatır ve kökleri kalınlaştırır. ağda epilasyon aleti gibi şeyler daha iyidir

0|0
    0|0
  • lazer yaptr balım orayı belkipartnerin yalar felan

0|0
    0|0
  • iç kısımlarında çıkmaz

0|0
    0|0
  • Evet çıkar kıllı vajina olur tüy Dökücü krem kullan bebek poposu gibi temiz bir vajinan olur

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullanıyor musun

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Yook cikmaz

0|0
    0|0
  • makasla mı :o

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü kremler olmaz mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Jilet vurma sakın

0|0
    0|0
  • tabiki çıkar keserek daha kalın hale getiriyorsun bence derhal a lmalısın sağlıksız yani

0|0
    0|0
    • yani içindeki pembe olan yerlerde mi kıllanır insanlar jilete vuruyo onlarda niye olmuyo

• ablam jilet yapıyo ama sordum hiç bana pembe kısmın içinde kıl çıkıyo demedi hatta direkaçık açık sordum bilmiyorum şu an emla krem fiyatlarına bakıyorum yine sire başliycam

• Ablan ağda yapmiyormu

• Valla bende uzun zamandir makasla hallediyorum. Agda yi aglayarak yaptigimi hatirliyom dayanamiyorum yaniiii. Evlenmeden lazer yaptircaz mecbur

0|0
    0|0
Yükleniyor...