Adetim neden gelmiyor?

9. ayda adet oldum, 10. ayda ise hic gelmedi, bugün tam 2 hafta oldu gelmeyeli, hamile olma ihtimali vardi, dün test yaptim negativ cikti.. vücudumda bir siskinlik var, en cok gögüslerimde ve göbegimde.. ayrica kasiklarim da 1 haftadir cok agiriyor, bazen yürürken birden bicak saplamislar gibi oluyor.. sebebi ne olabilir? sizce biraz daha bekleyip öyle mi doktora gideyim yoksa hemen yarin mi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Size mantık erdiremiyorum. Doktor dururken bixim gibi cahillere soruyor sağlığınızı riske atıyorsunuz.
    Yarım hoca dinden , yarım doktor candan eder insanı

0|0
    0|0
    • Haklisin ama en azindan belki benzer durumu yasayanlar vardir diye düsündüm. Hemen kizmayin. :)

• Sağlığını riske atana kızarım. Çünkü insanlarımızı seviyorum zarar görmelerini istemem

Benzr durum yaşayanın vereceği bilgi yanlış olur. Çünkü belirtiler sorunlar aynı görünebilir ama sebepleri farklı olabilir. Dolayısı ile tedavileri farklı olur. Birinin tedavi şekli diğerine zarar verebilir.

• Haklisin

En İyi Kız Görüşü

• kist olabilir hemen git neyi bekliyorsun ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kan testi yaptır yarın.

0|0
    0|0
  • Kızım naptın sen 5 daş oıynarken mi hamile kaldın :D

media.giphy.com/media/Fff1Pnmg5NIze/giphy.gif

0|0
    0|0
  • Metabolizmanın yavaşlamasından ve D. kontrol haplarından kaynaklanabilir. biraz daha bekle olmazsa Dr. Görün

0|0
    0|0
    • dogum kontrol hapi kullanmiyorum..

• tamam.. cevabin icin sagol

• Düzensiz adet cogu kadında olan bişi.. bence fazla takıntı yapma zamana bırak düzene girer...

• trafik vardır

0|0
    0|0
  • Bekle biraz daha olmazsa doktora fit

0|0
    0|0
  • Gecikmiştir hemen panik yapma

0|0
    0|0
  • seslendim geliyor birazdan hazırlıklı ol :)

0|0
    0|0
  • mutlaka bir hekime git
    yumurtalıklar çatlamakta sıkıntı yaiıyor
    hamile değilsin korkma

0|0
    0|0
  • doktora git...

0|0
    0|0
  • kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • yarın doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence git

0|0
    0|0
  • Kist falan olabilir, ihmal etme

0|0
    0|0
  • Kaç cıktı değerin

0|0
    0|0
  • adet olacakmış gibi belirtilerin ama bence git kafanda soru işareti kalmasın

0|0
    0|0
    • öyle evet ama bundan önceki aylarda düzenli bir sekilde geldigi icin ve bu 10. ayda hic gelmedigi icin sasirdim sadece.. cevabin icin tsk ederim

• 9. ayın hangi zamanı adet oldun? eğer sonuna doğruysa daha hemen olmazsın

0|0
    0|0
    • 21-27 adet oldum, ama sorun kalmadi artik, bosuna paniklemisim bu kadar. hamile degilim, adetimde geldi..

Yükleniyor...