Erkek arkadaşımın ereksiyon sorunu mu var?

İlk ilişkide erekte oluyor ama ikincisinde tam olmuyor. Hatta ilişkiye başlamadan önce (tam erekte olmasa da) biraz olsun sertken içime giriyor ve bir bakıyorum içimde olmasına rağmen daha çok küçülmüş. ÜStelik erkek arkadaşım aramızdaki ilişkiden çok zevk almasına rağmen erekte olmamasını anlayamıyorum. Yaşı 27 ve oldukça sağlıklı bir adam.

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun yok aslında..

Sorun , nedeni hakkında yeterli bilgi olmaması ve tarafların birbirine zetina dikiş makinası gözü ile bakmasında..

Fizyolojik olarak doğa ; kadınlara üreme yeteneği verirken bunu sağlayacak sonsuz ilişki , dahası her sonrakinde öncekinden daha güçlü duygulanım vermişken erkeklere tam tersi olan en güçlü ilk ilişki ama sonrasında giderek azalan dölleme yeteneği vermiş. Yani erkek tükenen bir canlıdır, dahası beyin ilk ilişkiden sonra sinir uçları sistem ve beyinle iletişimi " refrakter dönem" denen ve sıfır duygulanım olan bir devre geçirir, bunun süresi de 20 dk - 1saat arasında değişir.

Bu dönemde ikinci ya da üçüncü tura geçmek biyolojik anlamda zorlamadır, erkek doğasına ters hareket edip zorlama ile fiil girişiminde bulunsa dahi beyin kendince bir hesaplama ile gelen sinyalleri zevk değil acı gibi bir duyguya çevirerek bedeni konudan uzaklaştırmaya çalışır. Zaten " iletişim aracı " yarı duyarlıdır çünki testisler beyne malzeme kalmadığını bildirir, beyin de testosteron yüklemez.

Sonuç ise beklenen double triple performans çıkmadığı senin şikayetindeki gibi farkedilir. Bu bir bozukluk işareti ya da şişme hulk konusu değil , tarafların aceleciliği , ispat umudu ve çabası ile refrakter döneme itaat etmemelerinden ibaret bir sonuçtur.

Kısacası arada muhabbet ederseniz mesele kalmaz, ancak 3 ya da 4 turdan öte bir sonuç da beklememelisin

0|0
    0|0
    • ilk boşalmadan sonra ki için en az yarım saat bir süre geçmişti. Benim tuhafıma giden; içime girmeden hafif erekte olmuştu ama içimdeyken zevk alıyor olduğu belli olmasına rağmen söndü, içimde nasıl sönebilir :o

• "Bu dönemde ikinci ya da üçüncü tura geçmek biyolojik anlamda zorlamadır, erkek doğasına ters hareket edip zorlama ile fiil girişiminde bulunsa dahi beyin kendince bir hesaplama ile gelen sinyalleri zevk değil acı gibi bir duyguya çevirerek bedeni konudan uzaklaştırmaya çalışır. Zaten " iletişim aracı " yarı duyarlıdır çünki testisler beyne malzeme kalmadığını bildirir, beyin de testosteron yüklemez."

derken bunu anlatmıştım, içinde ya da değil ama kişisel yapısına göre beyin doluluk uyarısı almadığı ve testosteron salgılanmasına izin vermediğinde böyle bir durum yaşanabilir. İçinde olmanın ya da senin herhangi bir özelliğin ya da davranışın bunu etkilemez. Bu az ya da çok ama kesin olarak her erkekte olan bir durumdur. Dolayısı ile bir eksiklik değil , sakın ola mangalda kül bırakmayanlara inanıp bu durumda bir sakatlık arama.

Cinsel birleşmeyi bütün canlılar yapar. Ancak cinsel uyum budur, bilmek anlamak ve ona göre uygulamaktır.

Erkekler Ne Diyor 23

• Arka arkaya zor olur. Kusıra bakmayın erkek kadın gibi değil. Sizde sperm gibi bir sıvı üretimi yok.

0|0
    0|0
  • İkinci de hemen erekte olması zor.

0|0
    0|0
  • Sıkılmıs senden bende aynı sorun vardı dun baska bır kadınla ılıskıye gırdım cok serttım kadın bırak dıye yalvardı

0|0
    1|0
    • anlaşılan kadında senden sıkılmış

• İlkinden sonra biraz dinlenmek iyi olur, malum namlu sıcak içinde mermi yok. Düzenli bir cinsel hayatınız olduğu zaman biraz daha farklı olur. Sigara ve alkol varsa biraz azaltsın.

0|0
    0|0
  • İlk birleşmeden sonraki süreçte sevişme süresini uzatın biraz.. Ön sevişmeyi her birleşmeden önce yapın.. Bu hem kendini toplamasına hemde sperm üretmesine yeterli süreyi sağlayacaktır.. Sotun tamamen acele etmeniz..

0|0
    0|0
  • Muhtemelen psikolojik. ilk boşalmadan sonra direk içine girmesin biraz seviş ve oral yap ve devam et zaten gerisi gelir

0|0
    0|0
    • ilk sevişmeden sonra yarım saat bişi yapmadık, sonra oral yaptım, biraz erekte oldu ve içimdeyken ereksiyonunu kaybetti, üstelik oldukça zevk aldığını görebiliyordum

• o zaman içindeyken sana belli etmeden boşalmıştır :)

• Sıkılmıstr adam artık

0|0
    0|0
    • Daha 3 kez birlikte olduk. 3 ünde de aynı sorun vardı. birincisi tamam sıkıntısız ama devamı sıkıntılı

• hayır eminim. Kendi yeteneklerimden de eminim zaten.

• o zaman bı doktora gıtsın bunda utanılacak bısı yok yaşı daha genç

• Bendede oluyor bazen oyle.

0|0
    0|0
  • İki ilişki arasında bir wc molası verin be sigara / kahve birşeyler için sorun kalmaz. 👍

0|0
    0|0
  • Garip bir durum

0|0
    0|0
  • birinci ve ikinci seks arasın da ne kadar zaman geçiyor?

0|0
    0|0
  • ilişkide her zaman sert penis ile sekx yapılmaz. süre uzadıkça sertlik azalır.

0|0
    0|0
  • Bence yorgun veya stresli oldugu zamana denk gelmis

0|0
    0|0
  • Senden zevk almadigidir bayiyor cunku insaniz sevmedigimz seylere cabimiz cekmezz

0|0
    0|0
    • yahu ilk sevişmemiz ayrıca bırak zevk almamayı direkt olarak uçmuştu hatta neredeyse evlenme teklifi edecekti, seni seviyorumlar, benimsinler, karım ol l*n asla senden sıkılamamlar inlemeler arasında havada uçuşuyordu...

• Seni gormk lazim

• fazlada sağlıklı olduğu söylenemez ;)

0|0
    0|0
  • Adamı fazla yorma

0|0
    0|0
  • iktidarsız

0|0
    0|1
  • sigara içiyorsa bıraksın, adama baskı yapıyorsan sen bırak. acele etmeden sevişin sakso falan çek ne biliyim fantazi iç giyim al http://atesligiyim.com/ düzelir. sorarken bile suçlayıcı yazmışsın yanlış bence

0|0
    0|0
  • Bu bütün erkeklere bazen olur. Bir kere kendisi farketmiştir ve sonrakilerde bunu kafaya takmıştır. Ne kadar kafaya takarsa o kadar devam eder bu durum. P. rno filmlere bakıpta herkes öyle sanma. Onlar ilaç kullanıyorlar. Bununla ilgili en güzel çözüm gece o uyurken ona oral seks yap. Bak nasıl düZeliyor.

0|0
    0|0
  • 2. sertleşme için süre gerekebilir biraz. Normaldir

0|0
    0|0
  • Sertleşme sorunu bende de var

0|0
    0|0
  • benımde yas 24 sigara kılo var sıkıntılıyım malesef anlayışla karsıla onu kırılabılır

0|0
    0|0
    • yoo anlayışlıyım zaten :o

• ben korkuyorum valla sırf bu yuzden evlenmem aldatır yuzume vurur falan :(

• hayır her şekilde tatmin oluyorum, tamamen erekte olma sıkıntısı yok neticede ve sıkıntı etmiyorum. merak ettiğimden sordum.

• Sertlestirici felan alsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Organında bir sıkıntı vardr kalkmıyor olabilir bir görünsün canım oda doktora

0|1
    0|1
  • Sorun cinsellik değil sizin fazla cinsellik isteğiniz olması Erkek yapısı kadın gibi değildir Cinsel birleşme olmadan farklı yollar denebilirsiniz Sevişme vs olarak

0|0
    0|0
  • Öyle olur zaten hemen sertleşme olmaz ki bakma sen erkeklerin atıp tuttuğuna

0|0
    0|0
    • İçimdeyken sertliğini kaybediyor ama :o

• ya senin derdin ne?
      Ben her şekilde mutluyum erkek arkadaşımdan. İsterse aradan 5-6 saat geçsin, aşkla yapıldığı sürece nasıl yapıldığının bir önemi yok.

• Kız bana nene. Soran sensin ikinci sefer sertleşmiyor diye. İster hiç inmesin ister kalkmasın doyumsuz olan da sensin.

Yükleniyor...