Erkek arkadaşımın ereksiyon sorunu mu var?

İlk ilişkide erekte oluyor ama ikincisinde tam olmuyor. Hatta ilişkiye başlamadan önce (tam erekte olmasa da) biraz olsun sertken içime giriyor ve bir bakıyorum içimde olmasına rağmen daha çok küçülmüş. ÜStelik erkek arkadaşım aramızdaki ilişkiden çok zevk almasına rağmen erekte olmamasını anlayamıyorum. Yaşı 27 ve oldukça sağlıklı bir adam.

0|0
324

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun yok aslında..

Sorun , nedeni hakkında yeterli bilgi olmaması ve tarafların birbirine zetina dikiş makinası gözü ile bakmasında..

Fizyolojik olarak doğa ; kadınlara üreme yeteneği verirken bunu sağlayacak sonsuz ilişki , dahası her sonrakinde öncekinden daha güçlü duygulanım vermişken erkeklere tam tersi olan en güçlü ilk ilişki ama sonrasında giderek azalan dölleme yeteneği vermiş. Yani erkek tükenen bir canlıdır, dahası beyin ilk ilişkiden sonra sinir uçları sistem ve beyinle iletişimi " refrakter dönem" denen ve sıfır duygulanım olan bir devre geçirir, bunun süresi de 20 dk - 1saat arasında değişir.

Bu dönemde ikinci ya da üçüncü tura geçmek biyolojik anlamda zorlamadır, erkek doğasına ters hareket edip zorlama ile fiil girişiminde bulunsa dahi beyin kendince bir hesaplama ile gelen sinyalleri zevk değil acı gibi bir duyguya çevirerek bedeni konudan uzaklaştırmaya çalışır. Zaten " iletişim aracı " yarı duyarlıdır çünki testisler beyne malzeme kalmadığını bildirir, beyin de testosteron yüklemez.

Sonuç ise beklenen double triple performans çıkmadığı senin şikayetindeki gibi farkedilir. Bu bir bozukluk işareti ya da şişme hulk konusu değil , tarafların aceleciliği , ispat umudu ve çabası ile refrakter döneme itaat etmemelerinden ibaret bir sonuçtur.

Kısacası arada muhabbet ederseniz mesele kalmaz, ancak 3 ya da 4 turdan öte bir sonuç da beklememelisin

0|0
    0|0
    • ilk boşalmadan sonra ki için en az yarım saat bir süre geçmişti. Benim tuhafıma giden; içime girmeden hafif erekte olmuştu ama içimdeyken zevk alıyor olduğu belli olmasına rağmen söndü, içimde nasıl sönebilir :o

• "Bu dönemde ikinci ya da üçüncü tura geçmek biyolojik anlamda zorlamadır, erkek doğasına ters hareket edip zorlama ile fiil girişiminde bulunsa dahi beyin kendince bir hesaplama ile gelen sinyalleri zevk değil acı gibi bir duyguya çevirerek bedeni konudan uzaklaştırmaya çalışır. Zaten " iletişim aracı " yarı duyarlıdır çünki testisler beyne malzeme kalmadığını bildirir, beyin de testosteron yüklemez."

derken bunu anlatmıştım, içinde ya da değil ama kişisel yapısına göre beyin doluluk uyarısı almadığı ve testosteron salgılanmasına izin vermediğinde böyle bir durum yaşanabilir. İçinde olmanın ya da senin herhangi bir özelliğin ya da davranışın bunu etkilemez. Bu az ya da çok ama kesin olarak her erkekte olan bir durumdur. Dolayısı ile bir eksiklik değil , sakın ola mangalda kül bırakmayanlara inanıp bu durumda bir sakatlık arama.

Cinsel birleşmeyi bütün canlılar yapar. Ancak cinsel uyum budur, bilmek anlamak ve ona göre uygulamaktır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...