Penis uzatma ilaçları işe yarar mı?

Penis uzatma ilaçları işe yarar mı? Yardımcı olursanız sevinirim detayyyyyyyy

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Uxatma amacın ne. 8 cm den kısa mı?

0|0
    0|0
    • Yok değil ama psikolojik olarak rahatsız ediyorum

• arkadaşım penis ölçüsünün tek önemli olduğu nokta kadının gebe kalabilmesi için. normal halde vajinanın derinliği 8-9 cm. gebelik için de rahmin önüne boşalmak avantajdır. bu nedenle de 8 ve üzeri olması idealdir.
      vajina erekte olunca esnek bir organ olduğundan 15-16 cm ye kadar uzar. daha uzun penis de acı verir. por. no filmlere inanmayın. ordaki çoğu kadın operasyon geçirmiş. normal değiller

vajina içerisinde zevk almayı sağlayacak bir sinir ağı bir uyarı bölgesi yok. boşa içinde bir şey aramayın. sadece doluluk hissi verir. esas zevk merkezi klitoristir. sinir ağının merkezi klitoris ve bu ağ dahilinde vajina girişi iç dudaklar ve perine bölgesi var.

şunu unutmayın. bizi yaratan sistemi yaratan cinselliği emretti. zevk alma sistemini de yaratan o. peki neden derinlere gizlesin. bize garezi mi var.

düm zzevk almayı sağlayan uyarı noktaları dıştadır. penis içeri girip çıkarken bu hareketi iç dudaklar klitorise iletir ve böylece zevk alır

• sevişmeyi öğrenin ama şu ezbere ön sevişme saçmalığını bir değiştirin.
      sevişme bütündür. bazıları ilişkiden önce bir iki göstermelik öpüp kokluyor ondan sonra bırakıyor ver yansın ilişki. böyle olmaz. hem erkek erken biter hem kadın zevk almaz.
      ilişki bütündür. ilk öpüşmeden başlar orgazma kadar devam eder. kadın zevk almaya başladığında ilişki sevişmenin arasında yaşanır. sevişme kesilmez. bir yandan ilişki yaşanırken bir yandan öpüp yalama okşama devam eder.. mantıklı olun. kadının bir çok yerinden zevk almasını sağlamak yerine neden iç dudaklara mahkum ediyosunuz.
      kafanı ölçüye takma. kepçenin büyük olması yemeğin lezzetini değiştirmez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Penisini kullanamaz hale getirir.

0|0
    0|0
  • Bazı ilaçları düzenli kullanınca işe yarıyor. aşırı kan pompalamada bitiyor iş. nasıl mı...

0|0
    0|0
  • öyle bişi olsa çinlilerden kalmazdı

0|0
    0|1
  • yaramaz bol bol antreman yap

0|0
    0|0
  • V-Pilis işe yarıyor

0|0
    0|0
    • Kullandınız mı

• urun.n11.com/.../v-pills-gold-3lu-kutu-vpills-barkod-sorgulamali-P67740525

burada 20 kişi almış zaten parayı ödeyip almadan kafana göre yorum yapamıyon ürünü aldıktan sonra yorum hakkı veriliyor. Bende okumuştum buradan ama ben hiç kullanmadım bu yüzden sadece bunları gösterebilirim sana

• of ya o sey uzatir mi uzatmaz mi bilmem de 20 kisi yorum yapti diye alma. Online reklam diye bir sey var. Sirf sizin gibiler aa almislar var oyle bir sey alsinlar diye reklam olsun diye sirket kendi alip yorum yaptirmis olabilir. Bosverin boyle sacma sapan seyleri.

Yükleniyor...