Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende eşcinselim ve insanların bunu nasıl karşılayacaklarını merak ediyorum. Siz eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Sen benim Hakkı'mda ne düşünüyorsan onu :D çok takmıyorum şahsen beni ilgilendirmez ama ister istemez kendi cinsimden olan eşcinsel biriyle ilk anda bir ön yargı olur ki pek de karşılaşmadım belirgin eşcinsellerle. Okulda vardı bir tane üç yaş büyüktü benden erkek. Çok sevimliydi iyi insandı hem severdik hem de üzülürdük yaşadıklarını duyunca ( hormon tedavisi vs) neyse kısaca ben bir antipati beslemiyorum zaten çevrede görmeyip ya da düzgün insanlarla tanışmayanlara garip geliyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek olanları tatlı ama kızlar iğrenç :D

0|1
    1|0
  • Saygılı olanlara ben de saygılıyım. Aslında pek bir şey düşünmüyorum çünkü onlar da insan sadece öyle yaratılmış ve yargılamak bana düşmez. Ama lütfen saygılı olsunlar.

0|1
    1|0
  • Herkes nasil mutluysa oyle yasasin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çevremde eşcinsel olan birçok insan var ve gerçekten çok iyiler ben de bireyi olmasam bile lgbt destekçisiyim

0|2
    0|0
  • Benimde eşcinsel arkadaşlarım var. Bu gayet normal bir durum insanların dinleri cinsiyetleri ırkları sevdiği renklerin farklı olması gibi bu konudaki tercihleri de farklı olabilir saygı duyuyorum.

0|1
    0|0
  • KESİNLİKTE HEPSİNE İSLAMI anlatmalıyız normale dönüp MÜSLÜMAN OLMALARI İÇİN

0|0
    0|0
  • Erkekleri şirin oluyor. Kadınlarını pek sevmiyorum nedense

0|1
    0|0
  • Alayı göz resmi koyuyo

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey onları tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Valla ben anca uzaktan sopayla dokunurum böyle kişilere homofobik bir tarafım yok demiyorum ama gördüm mü uzaklaşırım o mekandan yalan yok

0|0
    0|0
  • Açıkçasını söylüyorum sizi gram sevmiyorum hatta hafif iğreniyorum ama nefret etmiyorum ve saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş yaşa işte cinselliğini bize ne soruyon biz mi tutcaz ucunu, delik senin delik pipi senin pipi , istersen kestir sucuk yaptır yani o derece , bize ne laa

0|0
    0|0
  • gayet doğal buluyorum doğada her yerde var insanda da olabilir.
    hayır eşcinsel değilim.

0|0
    0|0
  • Uzuluyorum size mutluluk fakirleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...