Bekaretinizi kaybettikten sonra pişman oldunuz mu?

Keşke bakire olsaydım dediniz mi hiç? bekaretinizi kaybettikten sonra pişman olanınız var mı?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• ışılay saygın gibi 50 yaşına gelip hala bakire kalmak ve bunu gerine gerine söylemektense vakti zamanı gelince doğru insanla yaşanan bir birliktelikten pişman olunmaz heralde yada daha doğrusu pişman olmayacağın kişiyle yapmak güzel bir duygu olmalı. ama yinede insanın içi bi tuhaf olur yaaa

5|4
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• evlendikten sonra oldu.. yinede insanın içi bi kötü oluyo :) sen 22 yıl sakla..sonra gidiversin hemencik :) şaka bir yana sevdiğin erkeğe teslim olmak kendini ilk ona bırakmak gibi birşey yok

4|8
    3|0
  • 1 ay ağladım durdum inanır mısın?bekaretimi getirin diye yalvardım herkese .

not.onu çok özlüomm:( canım bekaretim.lan iki lafınızdan biri bekaret. resmen gözümde bi canlı beliriyor artık o kdar kişiselleştirdiniz şu lanet kavramı .allahın belası bakire meraklıları.

10|1
    7|10
  • hala yerli yerinde de inşallah sevdiğim biriyle olur yoksa çok üzülürüm gerçekten

2|6
    0|0
  • Bahar geldi çiçekler açtı, bakirelik konuları sitede doldu taştı. Hormonlar full aktif herhalde herkesin

1|0
    0|1
  • ya sonuçta türkiyede yaşıyosan oturup ağlarsın tabiki

neyseki hala bende

aslında ilki ve sonu diye bişey yok

0|0
    0|0
  • sevdiğin erkeğe teslim olmak kendini ilk ona bırakmak gibi birşey yok. Ama en güzeli hayatının anlamı eşinin durumu bilip sana kol kanat germesi ve dikkatli olup zamanları silmeye çalışması gbisi yok derim ...

0|0
    0|0
  • Neden gizli yok? Bakire olmayan detected yapıp hafiften yazılmayı mı düşünüyorsun?

3|1
    0|5

Erkekler Ne Diyor 6

• bu ne ya kac gundur bakir/bakire muhabbetleri başka konumu kalmadı

2|1
    1|3
  • Pişman olması yada olmaması bir şeyi değiştirmiyor geride getirmiyor , herkes kendi hayatını yaşar .

0|0
    0|1
  • Bu soruyu bu sitede soran bininci kişi olduğun için hediye kazandın tebrikler.

1|0
    0|1
  • vermeden ölenler. toprak olacak.. zamanında verr

0|0
    0|0
  • ya ne olacak ver gitsin.d

0|0
    0|1
  • 4 kadının tecavüzüne uğrayınca bir sarsıntı oluyor tabi.

0|0
    4|3
Yükleniyor...