Lütfen yardım edin :(

Geçenlerde kız arkadaşımla ilişki yaşadık prezervatif takalım diye o kadar ısrar etmeme rağmen istemedi boşalmadan çıkarsın böyle tadı olmuyor dedi.

Tamam dedim tam boşalacağım sırada kendimi geri çektim ama içine biraz gitti sonra elimi sokup birazını geri çıkarttım ama korkuyorum hala.

Ne yapalım ? ne önerirsiniz.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılmayacak en büyük hatayı yapmışsın bilmeden. Ancak kız arkadaşın ilişkiye girdiğinizde yumurtlama döneminde mi yoksa değilmiydi onu bilmek lazım. Yani kısaca adet başlangıcından itibaren yani adet gördüğü günler dahil 10 gün içindeyse sorun yok demektir büyük bir ihtimalle yani hamile kalamaz. 10-18 günleri içindeyse en tehlikeli dönem büyük bir ihtimalle hamile kalır. 18-28 günler arasındaysa aynı şekilde hamile kalmaz. Ben sana ayrıca bir taktik vereyim. Eğer yumurtlama dönemindeyse ve içine boşalmışsan. İlişkiden sonra yatmadan hemen ayağa kalksın tabi önce yıkasın orasını. 10 dakika kadar zıplasın. Ondan sonra da hemen ertesi gün hapı yuttur ve olayı kökünden çöz derim. Bunlara rağmen hamile kaldıysa da 1-1.5 ay içinde hemen doktora götür kürtaj yaptır. Çok basit vakumla anında 5 dakikada hallederler. Ayrıca kız arkadaşın öyle büyük acı falan da hissetmez. Umarım yararlı olmuşumdur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • üstüne 1 bardak soğuk su Ic iyi gider

0|0
    0|1
    • bu iiymiş yaa bencede bi bardak soğuk su iç artık bişe olduysada olmadıysa yapacak bişe yok geri alamazsın =))

• parmağını sokup çıkarmakmı :D:D neler var ya: DD hay aklınla bin yaşa :DD

0|1
    0|0
  • o dönemde hiçbişey olmaz

0|0
    0|1
  • regl dönemnde hamile kalması mknsz rahat ol :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• olasılık düşük olmasına karşın adet döneminden bir hafta önce yada adet sonrası gebelik yaşanma oranı hiçte azınsanmıyacak kadar fazladır ama size en iyi önerim bir eczaneden alacağınız gebelik testini uygulamanızdır bunu 2 hafta süre ile hiç aksatmadan tekrarlayın ve birdahaki sefere dışarı boşalmaya gayret gösterin yani geleceğinizi anladığınızda bunu eliniz ile yapın içeride son noktaya kadar beklemeyin iyi akşamlar dilerim...

0|0
    0|0
  • elle sperm şıkarmı. katı cisim değil ki . milyonlarca sperm tanesi nasıl alacaksın. işin çok kötü olmuş. arkadaşın takip edecek.

0|0
    0|0
  • eczaneye gidip ertesi gün hapı diye sorun. ilişki son 3 gün içindeyse çok yüksek ihtimalle olası gebelik durumunu bitiriyor. kız arkadaşın ilacı kullandıktan sonraki gün regl olur sıkıntı stres ortadan kalkar.

0|1
    0|1
  • Elini soktun ve bırazını çıkardın hee :))

0|0
    0|0
  • Hortumla tanzikli su tutsaydın temizlenir bişi kalmazdı. PArmakla olmazki abicim o Su lazım suu :D

0|1
    0|0
  • Kaç gün önce oldu olay?Adet gününe kaç gün vardı bir de?

0|0
    0|1
    • Adet zamanıydı acımıyor istiyorum seni demişti. 1 hafta oluyor

• evett

• Sorun olmaz ama diklat edin bir daha.her zama böyle şanslı olmazsınız.

Yükleniyor...