Kolay hamile kalma yolları varmıdır?

adetlerim düzensizdi gec oluyordum doktora gittim git olur dedi tedavi için erken vs ama biz hemen istiyoruz ALLAH nasip ederse ve hayırlısı ile tabii. şöyle böyle yap diyenler oldu bide sizden duymak istiyorum bildginz kolay hamile kalma yolları var mıdır?

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• Sihirli kelimeyi sen söyledin. Hamilelik işi Allah nadip edince olur.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ovulasyon döneminde birlikte olun o gece birkaç kez içine tam boşalsın hamile kalırsın.

1|1
    0|0
    • İste duzensizlik yuzunden tam hesaplayamiyorum o gunu

• Bak ne zaman regl oluyorsan bittikten 2 hafta sonra ovulasyon dönemine girersin bunu doktorla konuşmam gerek o ayarlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• aranizdaki iletişimi sağlam tutun gerisi önemli değil..

0|0
    0|0
  • Burada kimse doktordan daha iyi bilmiyordur her halde dimi

0|1
    0|0
  • ilk boşalmayı içine yapsın en çok sperm o zaman çıkar birde sırt üstü yat spermler dışarı çıkacaktır ama ne kadar az çıkarsa o kadar çok hamile kalma ihtimalin vardır, ALlah hayırlı evlatlar versin :)

0|0
    0|0
    • Amin amin nasip etsin saglikli ve hayirlisindan insallah

• Adet bittikten sonraki ilk bir hafta her gün yapmalısın. Döllenme ihtimalinin en yüksek olduğu periyod Budur.

0|0
    0|0
  • Bir doktor nasıl git olur der ya? Üfürükçüye mi gittiniz siz?

0|0
    0|0
  • eczanelerde yumurtlama tesi var bir dene istersen

0|0
    0|0
  • Bir kaç yöntem var pozisyonlarla alakalı. Eğer kist felan yoksa kolay olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yumurtlama gunlerinde iliskiye girmeye calisin canim iliski sirasinda sen altta ol ve kalcanin altina yastik koy.

0|1
    0|0
    • Adetlerim duzensiz oldugu icin yumurtlama gunlerini bilemiyorum ki

• Aslinda isinin ehli bir dogum uzmanina gitsen

• canım zaten adetleri düzenli olan bayanlar daha kolay hamile kalıyo bildiğim kadarıyla sabah ilişkiye girmek işe yarayabilir vücudun ve hormonların sabah daha iyi çalıştığını duymuştum bide şöle diyim adet dönem ortalarında ıslandığında sıvı beyazımsı oluyosu yumurtlama dönemi oluyomuş o gün ve saatlerde işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • yumurtlama döneminde yapın

0|0
    0|0
  • adetinden itibaren sanırım iki hafta üst üste ilişkiye giirilirse hamile kalma olasılığı yüksekmiş🙁

0|0
    0|0
  • hergün bir kaç kez deneyin

0|0
    0|0
  • cok mu düzensizz?

0|0
    0|0
  • Adet olduktan itibaren iki hafta sonra olun

0|0
    0|0
    • Pozisyon ise misyoner mis