Kafaya takmış durumdayım aseksüellik kötü bişey mi?

Arkadaşlarım bunu kötü olarak algılıyolar mesela. Bana göre iyi bişey. Aseksüel olduğumu biliyorum... Ama böyle hiç ama hiç cinsel dürtü olmaması da normal mi? Bir yere kadar iyi bişey..

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Aseksüelim. Çok da iyi hissediyorum kendimi. Tek sorunum bunu bir sır gibi saklamak zorunda kalmam.

0|1
    0|0
    • yok bana soruyolar sen niye karı kız konuşmuyosun diye filan. Kızları filan da kesmediğim için soruyolar bende söylüyorum yani..

• Teşekkürler😊

• sorun değil :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Kötü bir şey değil sen milleti dinleme takma kendisi gibi olmayanları kabul etmezler illa ki bir kalıba sokmaya çalışırlar hiç empati kurmazlar sen nasıl mutluysan öyle devam et hiç aldırış bile etme dünyada aseksuel bir sürü insan var anormal bir durum değil herkes seks yapacak ve sevecek diye bir şart yok.

0|1
    0|0
    • yok bizim çocuklar garipsiyo gay olmayasın sonradan filan diyolar.. Tövbestağ..

• Boşver dediğim gibi aldırış etme bilmiyorlar ve bilgisizlikten öyle konuşuyorlar.

• yani evet herkesi kendileri gibi sanıyolar. Aslında iyi çocuklar ama bazı yönleri böyle

• Bu da bir seçim aslında ama içinden mi gelmiyor sen mi kimseyi istemiyorsun bu önemli

0|1
    0|0
    • seks içimden gelmiyor. Hoşuma gitmiyo. Tahrikte olamam mesela. Ama mesela hoşlandığım bir insan var... Demek ki sevmekle, seks psikolojim aynı değil.

• Aslında erkeklerin aşk psikolojisiyle, seks psikolojisi bir değildir :D Erkek zor aşık olur aşık olursa da o kızla seks yapmayı düşünmez. Ama seks yapmak güdüsü ağır basacağından aldatmaya kadar gider. Siz kızlar sevdiğim adamı isterim psikolojisine sahip olduğunuz için farklı geliyo.

• :))) mantıklı

• Takma kafana, salla gitsin

0|1
    0|0
  • Onlar o sorulari acaba gay misin die anlamak icin soruyordur. Asesksuel olmak kotu bir sey degil. Ama tedavi olabilirsin hormon tedavisi. Hormonlarin az calisiyordur. Deli gibi kari kiz pesinde kosup seks manyagi olmaktan sapik olmaktan iyidir takma bence.

0|0
    0|0
    • aslında testosteron hormonlarımda bir sıkıntı yok tamamen psikolojik bir bozukluk zamanında iğrenç bişey yaşadım da..

• Aslında kötü bir şey çünkü herkes cinselliğe düşkün. Sevgilin olunca mutlaka cinsellik istiyor doğal olarak. Ben de bu yüzden kendimi cinselliği sevmeye zorluyorum.

0|0
    0|0
    • bence aşkla cinsellik aynı kategoride olmamalı.

• Ben de güzel bir şey olduğunu düşünüyordum ama bir sevgilim olmasını istediğimden beridir düşünemiyorum. Tamam olmamalı haklısın ama hoşlandığın kişi aseksüel değilse ne olacak?

• Açıkcası ben de bilmiyorum..

• Aseksüel ne l*n

0|0
    0|0
  • Değil ama avantajlı elbette

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...