Benim ön tarafım aşırı belli oluyor ve çok rahatsızım bu durumdan. Ne yapılabilir?

Bı soruyu dalga amaçlı sormuyorum. Pantolon vs girince aşırı derecede belli oluyor ya top gibi spor falan bişey fayda etmez mi buna? Kilodandı desem 20kilo verdim hala kocaman piskolojim bozuldu. Tek secim ameliyat degildir inşallah. Resmen en az yarım kilo et ç. Sırf bu yüzden evlenmekten korkuyorum en cok. Düsünsenize yanınıDaki kadının önü sizinkinden kabarık

Güncellemeler:
Ya dar giymeyle alakası yok herif bikini, mayo giyince ya da cıplak görünce bu ne demicek mi
Vajina degil sadece. Sorun da orda üst kısmıda ya ne cins kilodan mı bu biraz daha versem kücülür mü dicem ama yok. O hep aynı kalıyor

0|1
6|50

En İyi Erkek Görüşü

• Yaglanma olmustur o bölgede erkekler icinde sıkıntı penis boyunu kısa gösteriyor diye sismanlar dertyanar spor yaparak erit o bölgedeki yagları

1|0
    0|1
    • Bölgesel olarak karın odaklı spor fayda eder mi

• Tesekkürler

• Rica ederim çekirge iyi çaliş sıkıntilardan kurtul😉

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• yapısal olarak vajina çevrsndeki etli bölüm kabarık bol yağlı olabilir. bu yaradılışla alakalı bir durum ve bildiğim kadarıyla tedavisi yok sanırım ama tam emin değilim. sokaktaki insanlar için bol giyin dyebiilirim ama evleneceğin adam için de , takıntılı birini bulman milyonda bir. :D biz erkekler yapısı ne olursa olsun onu severiz :D o yüzden skkıntı etme derim :D

2|0
    0|0
    • Anladım kadınlar hep bir kusur bulur derler

• kadınlar için hayat bir kusur lakin bizim için değil :D erkekler nefes alsın yeter mantelitesine sahip yaratıklardır :D eğri oturup doğru konuşmak lazım :D

• dalga geçilecek bir durum yok ortada. bayandan bayana fark gösteren şeyler bunlar. siz daha çok bol olan şeyleri tercih edin, dar giyince elbette belli olur :)

1|0
    0|0
    • Evlenirsem?

• evlenirseniz eşinize durumu izah edersiniz. eşiniz odun değilse anlayacaktır zaten. umarım odun birine denl gelmemeniz dileğiyle :) sıkmayın canınızı

• Umarım..

• Büyük bir vajinan var ozaman erotik videolarda görürüm bazen kol falan sokuyorlar sende o tarzsın ozaman.

1|0
    2|0
  • Belki sen abartıyorsındur. Görmediğimiz için yorum yapılması hata olur

0|0
    0|0
  • Sonuçta yapı olarak etlidir senin ki.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok be etli iyidir ama yağlanmış sen sırt üstü uzan ellerini basının altına al bacakların hafif yerden kalkmış olsun sonra o şekilde bacakları ni kırmadan kaldır indir yere değdir më harika olur yaş kilo ve boy yaz

1|0
    0|0
  • daracık pantolon giyersen kabarır tabii :D

0|0
    1|0
    • Ya dar giymeyle alakası yok herif bikini, mayo giyince ya da cıplak görünce bu ne demicek mi. Dar giyilmesede insan görünce morali bozuluyor

• kız herkes öyle etli bisey arar kız arkadasında esinde sende bulup bunuyorsun :)

• Maşallah çok kabarmış :)

0|1
    1|0
  • Pipin mi var 🙈

0|0
    2|0
  • dar giyme sende

0|0
    1|0
    • Ya dar giymeyle alakası yok herif bikini, mayo giyince ya da cıplak görünce bu ne demicek mi. Dar giyilmesede insan görünce morali bozuluyor

• E sana giymicek mi balayında falan

• etli vajina iyidir niye dert ediyimki zaten kimse kusursuz değildir
      dar giydirmiyeceğim mayo bikini tarzı giydirmeyeceğim içinde dışarda sorun çıkmaz

• İyi işte

0|0
    1|0
  • Geniş kıyafette belli olmaz. Yatakta ise görsel olarak avxntaj.

0|0
    0|0
  • Camel Toe durumları...

0|0
    0|0
  • üstü dediğin nedir ben gerçekten anlayamadım..

0|0
    0|0
  • Pipiden bile mi büyük 😲 Önemseme yahu ne olacak takma bu kadar ☺

0|0
    0|0
  • pubis bölgesinin yapısı öyle olmalı demek bazı kadınlarda böyledir.. dert etme bence çok tahrik eder eşini

0|0
    0|0
  • görmeden yorum yapmak doğru değil

0|0
    0|0
  • o bölgeye sıcak masaj yap, masaj aleti ile oradaki yağları erit

0|0
    0|0
  • kilondan dolayı seninki biraz daha fazla olabilir belki ama emin olki sadece sen değil birçok bayan bu konuda rahatsız bundan yani oranın kabarık şişkin durduğunu söyleyen beğenmeyen çok kızla sohbetim oldu ordan biliyorum..

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun, bircok kiz onu istiyor bulamiyor

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin şey camel toe'dur herhalde.

0|0
    0|0
  • Dar giyinme fazla neden okadar dolgun o degil disarda azdin sanarlar oyle sis gorunce

0|0
    0|0
    • Ya abicim anlamıyosunuz galiba. Evlenince nolcak adamjn yanında etekle mi gezcek yatakta bile

• ya okadar belli olucak kadar SİS dehildir heralde

• Resmi yokmu?

• ben olsam intihar ederdim

0|0
    0|0
  • çare bol giyinmek

0|0
    0|0
  • çokmu kabarık yani?

0|0
    0|0
  • kendinle derdin ne

0|0
    0|0
  • Orası kemikli bir yapı miysa et tarzı mi?

0|0
    0|0
  • Tavşan kafası gibi çıkmış dimı ordaki kemiğin şeklinden kaynaklanıyor galiba

0|0
    0|0
  • Bol giyin sende, beğenen öyle beğenir takma..

0|0
    0|0
  • Sen kasıkdanmi bahsediyosun vajinadanmi yok sa göbek felanmi

0|0
    0|0
    • Kasıkların ora ama kasık vajina arası bir yer işte ne bilmşyorum

• Eder biraz zaman alir cerrahi mudahaleyle müdahalede direk duzelir zor bir durum oparasyon degil deriyi alacaklar ama spor daha çok mantikli bu kadar uzme kendino bak ben kafes dövüscusuyum baglarim koptu 90. kiloda 125 kiloya ciktim bu surecde ama sağlığım yerine geldi simdi kendimi toparlıyoru hersey bizim elimizde iste çalış sonucunu al

• Erkek kız farklı oluyor. Sagol zamanını ayırıp cevapladıgın icin. Ciddiye alcam

• Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 5

• Kes bence direk.

0|1
    0|0
  • Dar giyme

0|0
    0|0
    • Dar giymeyince degişmiyor durum

• mesj atabilirsin

0|0
    0|0
  • canım onun Tıpta bir adı var da unuttum şimdi moni puis midir nedir. 2 cm kesikle halloluyor. Yağlanma olmustur o kilo versen dahi gecmez :s aldırmak gerekiyor onu estetik cerrahına

0|0
    0|0
    • Ya benim ameliyat problemim ve fobim var.. Kalcak o zaman mecburen

• Bende korkarım ameliyattan fobim var, ama bu cok kolay birşey o yuzden önerdim. 1 cm bile kesik olmuyor sadece Yağı çekiyorlar icinden.

• Benimde bir ameliyat sonrası 1cm yaram vardı iltihap kaptı simdi 4cm kadar büyüdü. 2-3 ayda iyilesmedi falan ondan bu korku böyle yasamayı tercih ederim

• nasıl ya pipin mi var

0|1
    0|0
Yükleniyor...