Babam bana devamlı küfür ediyor ve bunu erkek arkadaşım duydu

eskiden beri babam beni aşağılar devamlı ana avrat küfür eder annem ve kardeşim şehir dışındalar bende babamla kalıyorum evde yemek yaptım tek kişilik kaldı bende onu erkek arkadaşıma sakladım kendi ellerimle yaptığım yemeği yesin diye sonra erkek arkadaşım neden babana yemek yapmadın sen bugün babana yemek yapmıyosun yarın banada yapmazsın dedi kızdı baya tartıştık bende kırıldığımı öyle bişi olmadığını vs söledim aradan bigün geçti babam en ufak bişiye küfür etmeye başladı adama seni seviyorum iyiki babamsın dedim bana tabi babanım ya nolucaktı dedi sonra çorbayı bitirmişsin bak burda 5 bardak var biri nerde niye kullanıyosun kullanma dedi sürekli beni aşağılıyo sen bi baltaya sap olamadın sana ben bakıyorum senden adam olmaz diyo sürekli ağza alınmıyocak küfürler ediyo sen delisin küçüklüğünden beri anca deli doktoruna git tedavi ol seni adamyerine koyan yok diyo ve bunları telde erkek arkadaşımla konuşurken söylüyodu çünkü telefondakinin annem olduğunu sandı ben kapıyı kapattım arkadaşım bi dk dememe rağmen hala küfür edip anca telefonda konuş falan dedi yani offf aile içinde yaşadığım sıkıntı stres ne kadar aşağılayıcı durum varsa erkek arkadaşıma anlattım babam böle davranıyo utandım söleyemedim dedim bana keşke baştan deseydin yemek yapma konusunda üstüne gelmezdim falan diyip teselli etti ama bilmiyorum ya herşeyimi öğrendi hiç hoş olmadı çok utanıyorum mahçubum napıcamı bilmiyorum ailem gerçekten normal değil ya annemde bi iki kez kötülemeye çalıştı erkek arkadaşıma:( yani arkadaşlar abarttığımı sanabilirsiniz ama yemin ederim değil eskiden cinsel saldırıya uğradım bunu annem yine erkek arkadaşımla telde çaktırmadan konuşmaya çalışırken duydu çünkü kapı dinlemiş öyle dedi aradan bikaç gün geçti yok ben bununla başedemem babana diyim o çaresine baksın sen artık bakire değilsin ne hesap vericez evlendiğin adama ben bakamam kimsenin yüzüne babana anlatıyım o bu işin çaresini bulsun dedi yani ailem böle bi aile ankaralıyız üniversite bitirdim 25 yaşındayım kpssye hazırlanıyorum ailem nie böle ya:( erkek arkadaşım benden doğumuş olabilir tüm bu rezillikleri öğrendikten sonra zaten cinsel saldırı anlayın yani vs biçok şeyi biliyordu şimdi bide aile sorunlarım yansıdı napıcam ben:(

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• çekip kurtarsın seni bu hayattan...

1|0
    0|0
    • bilmem acaba arar mı bırak kurtarmayı tüm bu rezillikleri öğrendikten sonra hala suratıma bakar mı acaba?

• senin ne suçun var ki bu rezilliklerde ? eğer adamsa arkanda durur. gerekirse sana babalık yapar. her düştüğünde tutar. her ihtiyacın olduğunda yanına koşar. yok zaten bunları yapmayacaksa baştan öğrenirsin nasıl bir insan olduğunu.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevıyorsa Sana bunları unutturacak..Sevgı emek ıster..emek verecek kendınden tavız verecek..tabı sende..

ıkınız arasında cıddıyet nasıl bılmıyorum ama cıddıyetınız ılerı ıse hıc mahcup oldugunu dusunme..o senı sevıyorsa her halınle sever..aılenın sana karsı davranıslarına uzulecektır elbet..

hersey zaman ve sabır ıstıyor..sabredeceksınız yılmayacaksınız..

huzur sabır mutlu bır bırlıktelıgınız olması dılegıyle..

0|0
    0|0
    • teşekkürler umarım dediğin gibi olur

• ıns olur..dedıgım gıbı mahcup olma karsılıklı durust olduktan sonra aıle 2.planda

• kendi hayatını kurabilmek için iş hayatına girerek mutlaka kendi evine geç gizli ... yazdıklarında samimi oldugunu düşünüyorum . kulaklarını tıka ve kendi jayatını projelendir 6 ay sonra şuyapılmış olmalı 8 ay sonra bu şeklinde plan yap ve mutlaka ayaklarının üzerinde durarak o çevreden çık ayrıca erkek arkadaşından acilen ayrıl .. senin ayağının altında birde cibilliyetsiz bir yılan olmasın ...

psikolojni sağlam tut

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın seni bu gibi nedenlerden dolayı terkederse bana gel, ben kurtarıyım seni bu hayattan ciddiyim. Böyle bir kız 2. ailesinin değerini bilir kocasını sever diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • agzından cıkanı kualagın Duysun ! SApsal mısın sen ?

• Niye ailesinin yaptıklarından kendisini sorumlu tutup onlar adına utanan kızın aile kurduğunda ailesine bağlı olacağını bunun nedenininde şimdiki ailesinin davranışlarındaki olumsuzluklar olduğunu sonuç olarak ideal eş adayı dediğim için mi şapşal dedin ?

• seviyosa fark etmez bence

0|0
    0|0
  • üzücü bi durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canım benim sevgilin seni gerçekten seviyorsa bunları sorun edeceğini sanmıyorum ama sen sevgiline muhtaçmışsın gibi bir izlenim verme kendi ayaklarının üstünde durduğunu ona göstermelisin zaten baksana 25 yaşındasın kpss 'ye hazırlanıyormuşsun kpss'yi kazan sonra mesleğini eline al bu evden kurtul sonra zaten başının çaresine bakarsın. belki sevgilinin de sana anlatmadığı bir sorunu vardır nereden bileceksin ki ? hem böyle daha iyi olmuş baksana evlendikten sonra bunları öğrense daha kötü olabilirdi.

0|0
    0|0
  • ailevi problemler çok zor. Allah sabır versin. öğrenim hayatını bitirdiysen çalış evlen ve ailenden uzaklas yeni bir yuva kurmalıısın. bunlar sana daha cok huzur verir eskiyi unutturur.

0|0
    0|0
  • çalışıyo musun bi gelirin var mı ?

0|0
    0|0
    • şuanda yok kpssye hazırlanıyorum umarım olursa yapıcam:(

• tabiki isterim o kadar doluyum ki napıcamı bilmiyorum sanırım en iyi ilaç zaman

• evet aynen öyle. bak kendini soyutlamaya çalış. annenin ve babanın soyledikleri hırslandırsın seni. ayrıca mumkun olduğu kadar telefonla evde konusmamaya çalış böylece erkek arkadasın aile içi sorunlarına fazla sahit olmaz

• mesleğini eline alınca daha uzak durabilirsin onlardan ama erkek arkadaşın seni seviyorsa soğumaz böyle şeylerden üzme kendini

0|0
    0|0
  • benim babamda küfür ediyor , bir odadan tüm binaya yayılıyor , takılması ve alınılması gereken kişi aile değil iki kurusluk insanlar zaten ilkokul mezununu takacak kadar biz düşmeyelim boşver gül geç benim gibi..

0|0
    0|0
  • Ya ama sende 25 yaşında koskoca kadınsın. Üniversite bitirmişsin neden bunlara katlanıyorsun.

Tamam kpss'ye hazırlanıyorsun ama bir yandan da çalışıp iyi kötü bi ev tutupta kendi ayaklarının üstünde durabilirsin.

Sen bence şimdi var gücünle kpss'ye odaklan. İş buluncada kendi hayatını kur. 25 yaşındasın sen, çocuk değilsin.

Bırak erkek arkadasında seni istemezse istemesin kendi sorunu o. Bunuda dert etme okumuş kızsın sen. Başının çaresine bakabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...