Bakire olmadığım anlaşılır mı?

Lütfen sadece bilenler yanıtlasın... Rahimde problem var herhalde çünkü aşırı derecede akıntım var ve regl zamanlarım çok ağrılı geçiyor. Ailemle jinekoloğa gideceğim ama ailem bakire sanıyor beni. Ultrasonda muayne olacağım büyük ihtimal ama doktor bekaretimin bozuk olduğunu anlarmı anlarsa aileme söylermi?

0|0
17|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben duzenli olarak jinekologa gidiyorum bak o odaya senden baska kimseyi almiyolar o odada yasanan sey sadece doktor sen ve yardimci bayanin arasinda kalicak bunu unutma doktoruna soyle bakire olmadigini ailenin bilmesini istemedigini soyle zaten soyleyemez cunku yasak ultrasonda ayrintili bilgi gozukmuyo jinekolojik muayne gerekebilir sen doktoruna acik ol ve dedigimi soyle hicbisey olmaz

3|0
    0|0
    • Eminsin değil mi söylemez yani hani aramızda kalmasını rica etsem kimsenin haberi olmaz?

• Bazı evli adamlar giriyolar karılarıyla birlikte jinekolojik muayeneye almak istemeseler bile zorla giren adamlar var bizim bir arkadas giriyo. Manyak * delisi..

• Benim doktorum asla kabul etmez sıkıyosa girsin birisi yan odada güvenlik var 😀

Erkekler Ne Diyor 23

• Neden ailene söylesin ki imam mı o doktor ahah :D
    Korkma sıkıntı olmaz için rahat olsun

3|0
    0|1
  • Elbette anlar. Direk söylemez ama sohbet akışı bunu açığa çıkarır

1|0
    0|0
  • Bakire misin diye sorar muayeneden önce.

1|0
    0|0
  • Söylemez.

1|0
    0|0
  • Söyleseydiniz elle muayene yapardım daha iyi olurdu diyebilir.

1|0
    0|0
  • Ultrasnondan bunu anlayamaz Anlasada neden söylesin Hasta Doktor Mahremiyeti denen bişi var

1|0
    0|0
  • Anlar ve doktorunla konusmalısın soylemesını ıstemedıgın an soylemez

1|0
    0|0
  • doktor anlar kızın vermiş o yüzden der

1|0
    2|0
  • Doktor anlar

2|0
    0|0
  • Anlar ama söylemez

1|0
    1|1
  • Anlar ikna edersen söylemez

1|0
    0|0
  • Evet cikar ultrasonda

1|0
    0|0
  • anlar bekaretini nerde kaybettinde

1|0
    0|0
  • Söyler

1|0
    0|0
  • yok ultrasonda anlaşılmaz zaten odaya tek gireceksin doktor anlasa bile söylemez merak etme

1|0
    0|0
  • baban beyninden vurulmuşa dönecek 2. pompaya hazır ol ya da artık kaçıncıysa artık işte

0|1
    4|0
  • ya annen dr a gizlide bir bak kızmı die soylese :)

1|0
    1|0
  • doktor daha bakarken beraber bakire olmadıgını anlar ve orda evlimin diye sorar ailende şüphelenir ona göre

0|0
    0|0
  • Ultrasonda belli olmaz ama alttan ultrason yani vajinal ultrason yaparsa bilir ama onuda zaten bâkirelere yapmiyor sanirim ama en onemlisi Hasta doktor mahremi icin soylemesi yasaktir soyleyemez bilgi veremez

0|0
    0|0
  • Anlar tabiyki. Söyleyebilir

1|0
    0|0
  • söyler

0|0
    0|0
  • Milletin altına yatarken düşünmedin şimdimi düşünüyosun? İnşallah anlaşır

0|0
    0|0
    • sie l*n gevsek sanane namus bekcımmısn sen kımsenın altına yatmadım tamam mı bılmeden yorum atma

• noldu peki kesin ya düştün ya da tecavüze uğradın demi tipik yalanlar :D

• anlayacaktır. anladığı zaman da elle muayene yapmak isteyecek.

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 16

• yok canım anlamaz ultrason ile bakıldığı zaman. bende öyle bir duruma düşmüştüm.

2|0
    0|0
  • Soracak doktor evli misin bekar mısın diye bekarım diyeceksin o da ok diyecek normal usg ile bakacak. Korkma rahat ol anlamaz kesinlikle. Kahin değil :)

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle söyler fakat bakire değil misin onu anlayamadım.

1|0
    1|0
  • Bekaretle alakası yok bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • anlamaz sana evlimisin diye soracak sende hayır diyeceksin karından ultrason yapacak bu kadar basit :)

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum , sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • ultrasona girerken soruyolar ilişki yaşayıp yaşamadığını

1|1
    0|0
  • Hayır anlaşılmaz, reşitsen zaten aileni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Ultrasondan görünmez

1|0
    0|0
  • anlasa da söylemez cenaze çıkmasını istemez sanırım :D

0|0
    0|0
  • canısı sen bakıreyım dıcegın ıcın alttan muayene yapmıcak ulturasonla bakıcak anlasılması mumkun değil ayrıca hıc bır doktor bakıre değilsinz vs demez mumkun değil rahat ol

1|0
    0|0
  • sevgilinle mi oldu?

1|0
    0|0
  • merak etme önce sorar evli misin diye ondan sonra ona göre muayene yapar. Ben de gittim 2 defa evli olduğum için bir cihazla rahimden sokup içten muayene yaptı değilse böyle birşey yapmaz

1|0
    0|0
  • Anlamaz.

1|0
    0|0
  • tabikide anlar

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum benim de ağrım vardı ve akıntı da fazlaydı ama öyle bişey çıkmaz merak etme

1|0
    0|0
Yükleniyor...