Pcos hastasıyım bir bakar mısınız?

Polikistik over sendromuyum vücudumun heryerinde tuylenme var gogus karin sırt yuz heryerde diger bolgeleri kapatabiliyorum ama yüzümdekiler moralımi cok bozuyo lisryegidiyorum ve erkekler kotu bakiyolar kizlar da ayni sekilde hic ozguvenim kalmadi agda yapmam yasak doktorum tarafindan lazer epilasyona gidicem ama tedavim devam ediyo 1 sene sonra gidicem bir yol gosterin nolur :-(

Güncellemeler:
Görüslerinize ihtiyacim var lutfen...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• canım hiç sıkma canını. büyük ihtimal doğum kontrol hapı alıyorsun. unutma ki senin sağlığın vücudundan bir tık önde. hem lazer kesin çözüm inan. halledilmeyecek şeyler değil. sıkma canını boş yere.

0|0
    0|0
    • Evet kullanıyorum ama her aynaya baktığımda kendimden nefret edip ağlıyorum çok bunaldım :(

• Ama tedavi bitmeden gitsem de etki etmiyomuş 1 sene nasıl dayanıcam bilmiyorum

• sabredereceksin o zaman canım benim sıkma canını.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen doktorun dediklerini uygula tedavini ol. Başkalarını da hiç a. mına takma. Cehenneme gitsinler. Önce sağlık önce sen

0|0
    0|0
  • bir akrabam var uzman doktor yardımcı Olmasını sağlayayım istersen. Zor bir durumdasın

1|0
    0|0
    • Doktor konusunda bir sıkıntım yok teşekkür ederim doktorum çok iyi zaten :)

• Peki o zaman geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşirsin :) ayrıca insan her haliyle ayrı bir Güzeldir o Yüzden Sıkma canını :)

• bak kardeşim (büyük ihtimalle yaşın benden küçüktür) tedavinin nasıl işlediğini ya da devam ederken neler yapmamam gerektiğini bilmiyorum ama yüzündeki tüyler için sana bir tavsiyede bulunayım. aslında bunu babanda bilir. biz erkekler kulaktaki vs. tüyleri yakarız. çakmağı çakar hafiften değdirir uzaklaştırırız babanda bunu yapıyordur. bence ona bir danış. yüzünü görmediğim için birşey diyemem ama geçicide olsa senin problemine bir nebze olsun fayda sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun gecici boyle kurtulcaksin

0|0
    0|0
  • boşversene takma

0|0
    0|0
  • benim kız arkadasımda da var bu sorun ya

0|0
    0|0
  • Bugun otobuste oyle biri vardi bayagi hosuma gitti.

0|0
    0|0
  • Hiç değilse kesin çözümü var boşver

0|0
    0|0
  • Takma kafana lazerle kurtulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kimseyi takmıcaksın bu kadar basit güzelim :) onlara ne zamanlar geçecek zaten hepsi sadece azcık sabretmen gerek daha önemli şeylerin olmalı senin şu an :)

0|0
    0|0
  • elinden geldğince kapalı giiyn malaesef 1 sene dayanıcan geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Zaten kapali giyiniyorum ama yuzumu saklamam imkansiz yuzum icin onerilerinize ihtiyacim var :-(

• cımbızda mı yasak onla alsan ya da saçlarını falan sal başka öneri bilmiyorum malaesf

Yükleniyor...