Sevdiğim evlenmek istemiyor ama eski sevgilim istiyor. Ne yapacağım?

birini sevdim ama o beni bakire değilim diye istemiyor ama çok mutluyum onunla ben kabul edemem diyor diğer taraftan eski arkadaşım barışalım diyor ama onunla mutlu olamıyorum ben seni mutlu ederim evlenmek istiyorum diyor ve durumumu kabulleniyor çok karışığım artık bende evlenmek istiyorum ama sevdiğim istemiyo diğeri istiyo ne yapacağımmm lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
ama ben onu unutamıyorum neden engel koyuyo bide aynı işyerindeyiz yaaaa

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle eski erkek arkadasınla mutlu olamadığını zaten belirtmişsin . ne yaparsa yapsın herşeyi yerine getirse bile yüreğin artık onu kabul etmeyecekir. ve evlensen bile içinde hep bir boşluk hissedersin .

diğer yandan yeni erkek arkadasınla mutlu olduğunu söylemişsin ama anlaşılan o ki senin geçmişini kabullenemeyecek bir adam bir şekilde kabullense bile bunu içinde herzaman dert edecektir. emin ol bu çok büyük sorunlara meydan verecek ve mutluluğuna gölge düşürecektir.

sana tavsiyem seni olduğun gibi kabul edecek seni seveek insanı bulana kafdar evlilik isteğini bastırman olacaktır. sadece evlenmek için kendini mutsuzluğa sürükleme.

1|1
    0|0
    • senden kişiliğinden ona karşı sevginden saygından daha çok değer verdiği birşey var o da incecik bir zar. bu yüzden seni istemiyor ve sana engel koyuyor. bu şekilde düşünen takıntılı bir adam sana ne verebilirki. bu saaten sonra seni mutlu da etmez zaten . takıntından vazgeç .

• doğru diyorsun takıntı oldu resmen ama kolay olmuyo unutmak

• en iyi cevap için teşekkürler.bu arada kafanı dağıtabilecek birşeyler bulmaya çalış. hobiler edinmeyi dene. arkadaşlarınla zaman geçir. başlarda zor olacak ama zamanla daha az hissetmeye başlarsın . biliyorum söylerken basitmiş gibi geliyor ama hepimiz yaşadık bunları :(

Erkekler Ne Diyor 5

• seni istemiyorsa yapacak birşeyin yok. o onun geri kafalılığı. ancak diğeriylede mutlu değilsen ona dönmek zorunda değilsin. başka bir zaman allah başkasını verir gönlüne göre inşallah.

2|0
    1|0
    • nıye gerı kafalılık olsun arkadasım bır ınsan herhangı bır temız kıza kotu bırsey yapmamıssa gayet dogaldır bence kabul etmemesi.ama yapmıs ve kabullenmıyorsa haklısın.sana sonuna kadar katılırım.işte o zman gerıkafalılıktır

• daha önce birini sevmiş ve biriyle birşeyler yaşamış olamaz mı kız ? ondan sonra başkasını sevmeye hakkı yokmudur? siz kimsiniz ki bir insana tek bir hak verebiliyorsunuz? siz derken gerikafalılardan bahsediyorum. kucaktan kucağa atlayan kaşar kızlarla bir kere birşey yaşamış efendi bir kızı bir tutamaz kimse. ben buna gerikafalılık derim.

• ikisinden de hayır gelmez sana, kendine zaman ver, yeni birini bul

2|0
    0|0
  • anaa nasıl 7 xper nasıl oldu :D

0|0
    0|0
  • herkes şans vermez.seks yapmadan önce düşünecektin.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı dikimevine uğrayıp, yeni arayışlara başlamalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yapıcağın bişey yok ki canım çocuk yapamam diyorsa olmaz ama öbürünüde sevmiyosan boşver boşuna onunda duygularıyla oynama Rabbim karşına elbet birini çıkartır sabret :/

2|0
    0|0
  • herkesin kabul edemeyeceği şeyler olabilir,onu anlamaya çalış.şimdi ikna edersin mutlu olursunuz ama bi süre sonra onun aklına gelir ve rahatsız olur,seni de huzursuz eder.laf falan sokar.kaldıramam diyorsa bi süre üzerine gitmemeni öneririm

0|0
    0|0
  • İkisini de sil!

Neden zorlaştırıyorsun hayatı kendine?Seni istemeyen biriyle nasıl olacaksın..mantıklı mı bu canım?HAYIR!

Seni kabullenebilen,mutlu eden birini bul,selametle kal.

0|0
    0|0
  • sanırım ikiside olmamalı

1|1
    0|0
  • İkisiylede ilişkini kesmenı onerıyorum.

1|0
    0|0
  • yaa iste artik su anda keske daha once onunla gunaha girmeseydim diyebilirsin...sevdigin almaz seni es diye...oburunun sevgiside gitmis coktan kalbinden...

neyse , artik baskasina bak...sevdigin oglan gibi dusunmeyen birisi oldugunu kontrol et yoksa yine yorulursun..

bol sans

0|0
    0|0
Yükleniyor...