Herkese +1. Vajinismusum. Ankara'da bildiğiniz bir doktor var mı?

1.5 aydır evliyim.
Eşimi doktora gitmek için nasıl ikna edebilirim?
Ayrıca Ankara'da bildiğiniz bir doktor var mı?

Güncellemeler:
Bundan dolayı çok sıkıntılyım.1,5 aydır neler çekiyorum. Ne olur yardımcı olun

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinusmus isen eşine öncelikle gerek yok. Bunun için terapi merkezleri ve klinikler var. İşin psikolojik kısmı öncelikli olduğu için bu tür yerleri araştır. Sanıyorum jinekologları kısmen ilgilendiren bir durum.

1|0
    0|0
    • Jinekologa gittim. Fiziksel bir sıkıntım yok

• bu işi zaten öncelikli olarak psikatristte çözmen gerekiyor diye biliyorum. Netten klinikleri araştırabilirsin.

• Eig için tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç faydası olmaz, olmayacak. gideceksin bir sürü sakinleştirici hap , uyuşturucu krem sprey verip göndericek. konuşcak uzun uzun ve bir dünya masraf yapcaksın tüm bunlar için... markete git, kayganlaştırıcı jel , 100 lük votka , 6 kutuda enerji içeceği al. eşin gelmeden hazırlan , gece için hazırlım yap giyin süslen... Kayganlaştırıcıyı parmaklarına sür ve vaginanın içine gidebildiğin yere kadar ulaştır. o votka o akşam bitecek eşinle karşılıklı enerjiyle karıştırarak bitirin. içki kullanmıyosanız bile o gece için arkadaş. ilişki öncesi her ikinizde bolca kayganlaştırıcı uygulayın organlarınıza.. ve hiç bir şey düşünme o an, hatta mümkünse p*rno film açın tv de... tamamıyla psikolojik ama şıp diye geçirecek seksolog TÜRKİYE de mevcut değil, bunu yenmekte zor değil... geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Doktor var da özele gitmen gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Sarhoş olduktan sonra yapmayı denedin mi?

1|0
    0|0
  • Ankara'da bilmem ama Beyoğlu'nda Alman Hastanesi'nin tam karşısında Haydar Dümen'in muayenehanesi var oraya gidebilirsin.

1|0
    0|0
  • Eşinize gerek yok siz gidin , akşam biraz alkol alın rahatlyın olu

1|0
    0|0
  • Bence doktora ijtiyacin yok
    Sana fikirlerim yeter

1|0
    0|0
  • grandmedical var ordayız

1|0
    0|0
  • o ne oluyo ki

1|0
    0|0
  • Vajinismus nefor

1|0
    0|0
  • Ankara hastanesinde

1|0
    0|0
  • Kliniklere gitme sıkıntı çıkar bu konuyu istismar eden bir ton doktor var. Senin sorunun doktorluk değil eşinle alakalı bişey malesef.. Eşinin yapması gereken şeyler var. Eğer eşin doğru şekilde sana yaklaşırsa çok kolay atlatırsın bu sıkıntıyı...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yardımcı olmak isterim egzersizlerini bilirim

1|0
    0|0
  • Zorla biraz kendini parmaklarını kullanmayı dene :s yavas yavas alıştırmalısın vajinanı. Bizim bir arkadas gitti en sonunda makine ile vajinana girdiler bayıltıp yapamıyordu o da Allah yardımcın olsun zor durum gercekten. Kasma kendini rahat bırak :s

1|0
    0|0
  • Cem keçe
    psikiyatrist ve en ünlü cinsel Terapi uzmanı
    konuyla ilgili Türkiyenin bir numarası

1|0
    0|0
Yükleniyor...