Makat çatlağı için anestol pomad ve kotsol kremlerini kullanan var mi?

Makat çatlağı için anestol pomad ve kotsol kremlerini kullanan var mi? Nasil kullanildigini bilemedim iki kremi kariştirip mi surecegiz kana karisirsa ölum riski var diyor

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• anestol pomad ağrıyı almak içindir başka bir esprisi yok. ikisini sırayla sürmeni öneririm ama anestolü sonra sür neden dersen çok yoğundur (çünkü anestol krem değil pomad'tır.) önce kotsol'ü bir 5-10 dk sonrada anestol.

durumu anlat ne olduda oldu diye soranlarıda sakın ipleme onların amacı Anal ilişkide bulunup bulunmaman. ben bulunmadığını kabul ederek yediğine içtiğine dikkat etmeni öneririm (kabızlık yapmayacak gıdalar tüket) ayrıca bol salata yer. wc'de ise çok fazla ıkınma. gerekirse 30 dk dur wc'de ama zorlama makat bir kendini toplasın.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim öyle yapıyorum artık biraz geçti gibi kayısı suyu tuket dedi doktor

En İyi Kız Görüşü

• bişi olmaz.. anestol pomad orayı uyuşturmak için zaten ağrın azalsın diye binevi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Veren doktora git sor

0|0
    0|0
  • Makat catlaginin farkli sebebleri, bölgesi ve durumu var... böyle bir rahatsizligim ve kullanma ihtiyacim olmadi ama durumunu biraz detayli anlatirsan sana yardimci olabilirim...

0|0
    0|0
  • o işe yaramaz

0|0
    0|0
    • çatlak dediğin pişik gibi bir şeymi yoksa hemorid gibi kanama yanma oluyormu tuvaletini yaprken. ulaşırsan sana bir iksir gibi tavsiyem olacak, o dediğinden yıllarca çektim ben

• Hemoroid gibi kanama oluyor doktor bu kremleri verdi

• Böğürtlen kökü kaynat iç

• Dr a sorsana arakdasim

0|0
    0|0
  • Vazelin kullan, hem yan etkisi yok hemde çabuk kapanır çatlak

0|0
    0|1
  • Ön hazirlik yapmadan Bilincsizce anal mi denedin.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...