Vajinamda yanma kasinti uykudan uyanarak idrar gelmesi?

Son 1 aydır idrarimi yaparken vajinamda yanma oluyor duramıyorum özellikle idrarimi yaptıktan bir sure sonra devam ediyor birden Tuvalete gitme ihtiyacı geliyor sonra az yapabiliyorum birde geceleri tuvaletim geliyor birden uykudan uyandiracak kadar geçer diye bekledim ama sizce nr olabilir ve bu konuda hangi doktora gitmem lazım

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Urolojiye git, seninki mantar degil, idrar yolunda bakteriyel enfeksyion var, bir an önce antibiyotikle tedavi yapilmasi lazim, yoksa böbreklerinizde hasar görebilir..
    Sakin kendi basiniza antibiyotikle falan tedavi yapmaya kalkmayin, her antibiyotik her bakteriye ayni degildir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İdrar yolu enfeksiyonu. Mantar falan diyenlere kulak asma mantar yanma yapmaz. Dediğim gibi idrar yolu enfeksiyonu yaniy sistit. Ürolojiye gideceksin eğer çok kötüyse mudehale eder ve iltihabı boşaltırlar ama dayanabiliyorsan antibiyotik kullanırsın büyük ihtimalle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sende sistist yani idrar yolu enfeksiyonu var. Ayrıca kum dökme sorunu da var olabilir. Önce jinekolog sonra ürolojiye görün

0|0
    0|0
  • tipik sistite benziyor bir üroloğa görünüp kan ve idrar tahlili yaptırmalısın. Bol su içerek ve antibiyotikle geçer inşallah. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • 1 aydır beklediysen Nörolojiye muhakkak görün bence..

1|0
    0|0
    • Noroloji mi

• Ne alakası var birçok sebebi olabilir bunun bilmedigimden de kaynaklı boş boş muhabbet yapma sabah sabah

• işte bir çok sebebi olabilir. sen bilemeyeceğinden doktora gitmen lazım. 1 ay beklemek nedir arkadaş ya.. nasıl bir ihmal..

• Urolojiye git mantar ya da enfeksiyondur. Hic iliskin oldu mu

0|0
    0|0
  • Idrar yolu iltihabı ya da usutme

0|0
    0|0
  • idrar yollu enfeksiyonu veya mantar vardır doktora gitttt

0|0
    0|0
  • Jinekolog

0|0
    0|0
  • Vajinakolog a git. d

0|0
    0|0
  • hiç mastürbasyon yapmıyorsan zevk suyun idrar yollarında taşlaşmıştır. haftada bir iki yap

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• idrar yolu enfeksiyonu olabılır tatlım veya karın agrında varsa böbreğinde kum olabılır kumda döküyor olabılırsın doktora gt tahlıl yaptır canm geçmiş olsun..

1|1
    0|0
  • Idrar yolu enfeksiyonu gibi gorunuyor doktora git

0|0
    0|0
  • Sistit muhtemelen

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu yaşadım zor bir şey

0|0
    0|0
  • İdrar yolu iltihabı.