Aseksüel olmak?

Ben aseksüel olduğumu düsunuyorum bunu nasil tam olarak anlaya bilirim ben aseksüelim veya değilim
Ne kadinlara
Ne erkeklere
hic birine ilgi duymuyorum
Ben neden boyleyim?
Neden Aseksüel olunur yani nedeni var mı bunun

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende aseksüel bir insandım, mastürbasyon yapmazdım, p*rno izlemezdim, başkalarının yaptıkları bana saçma gelirdi, uzak dururdum. sonra dedim ki, ne kadar saçma birşey içindeyim :D zaten bir gün olacak, olacak yani , :D ne gerek var. oturdum saatlerce düşündüm, sonunda dedim ben aseksüel falan değilim başlarım hüleyn didim, nasıl içkiliyim :D sonra aştım kendimi, cilt cilt p*rno arşivleri resimleri, siteleri falan fistan, düzenli olarak günde 3-5 posta atıyoruz, o kadar mutluyum ki :D sevgili yaparsam yandı zaten :D

0|0
    0|0
    • sen aseksüel değildin o zaman

• iyi ki kalıcı olmamış :D seninde kurtulman dileğiyle, ölene kadar öyle kalmayacaksın zaten. :D

• tesekkurler yorumun icin

En İyi Kız Görüşü

• Bir nedeni yok ama kesin olarak anlamak icin denemen lazim. Denemek derken her seyi yapman gerekmiyor anlarsin zaten.

0|0
    0|0
    • bence boyle olmamin bir nedeni var cunki eskiden boyle degildim

Erkekler Ne Diyor 6

• doğuştan ve çevreden kaynaklanıyor değiştirmen çok zor o yüzden evlenirken dikkatli ol kendine uyumlu birini bul

0|0
    0|0
  • sadece seksi tabimadigin icin her iki tarafada ilgin yok bencw hicmi yasamadin biseyler

0|0
    0|0
  • bişey yaşamadııgın icindir

0|0
    0|0
    • istemiyorumsa nasil bir sey yadiya bilirimki

• bunu anliyorum onun ici kendim gibisi yani aseksüel biriyle evlenirim evlenemezsemde boyle yasar olurum ☺

• tabiki senin tercihin ama ne bilim bişeyler yapabılırsın yaşayamamışın ondan

• Benim takildigim kiz oyleydi bir de bana asik oldu. Cok kafami karistirmisti.

0|0
    0|0
  • ben biseksuelim de asesksuel nasil?

0|0
    0|0
  • bir erkekle seviş anlarsın pipi görünce fikrin değişir ya da p. o. rn izle

0|0
    0|0
    • p. orno izliyorum ve hosumada gidiyor ama kendim denemek istemiyorum baskalari ni seyr etmeyi tercih ediyorum

• Beraber denesek izmir?

Kızlar Ne Diyor 2

• psikolojik durumla sosyal çevreyle ilgili olabilir.. cinselliği bastırmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • psikolojik bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...