Sevdiğimizin gitmemesi için illa bekaretini mi almamız lazım?

soruma kızmayın bayanlar sadece sizi elimiz de tutabilmemiz için ayrılmamanız için bekaretinizimi almamız lazım :( o zaman gitmiyorsunuz bumu dur yani . bekaret gidince ne kural kalıyor , ne şunu istiyorum , ne şöyle ol falan , böyle olmamalı , gerçek bu olmamalı :(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ayne öyle oluyo ama birini kendine cinsellikle bağlamak ne kadar etik ?

0|1
    0|0
    • asla etik olamaz aşşalığın o. çocukluğun önde gideni zorla almışsa ama zorla almayanlarda var , nasılmı , bi dönem çıktığım zorluyordu nolur diye seviyorduk ben evlenmeden olmaz dedim ve yıllar sonra ayrıldık anlaşamadık , ama ben o zaman alsaydım alacağımı , onun ne kuralı ne inadı kalırdı kuzu olurdu :(

• sende sağ ol :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sevmiyorsa zorlama.

0|0
    0|0
    • :) eyvah eyvah maydonoz geldi :) kimi zorlamim :)

• pöfffffffffff :/

• işte senlik bi cevap :) okey maydonoz sen haklısın boşver yorma kendini :)

• Gidecek olanı hiçbir şey tutamaz.

Bu çocuğu olan insanların ayrılmak istememesi gibi bir şey.Sonuçta çocukluğu olup ayrılan insanlar da var.

0|0
    0|0
    • evlenmeden alınmışsa gitmiyorlar .

• Seninle aynı fikirleri paylaşmıyorum.

• çünkü sen gerçeği görmüyorsun , görüyorsun ama kabul etmiyorsun , sen tek bi kızsın hadi 40 tane de samimi olduğun arkadaşın olsun 41 kız , 41 kız dan fazla tanıdığım kız var , efendisi , sütten düşmüş ak kaşığı , kolun da kesikler olan piskopatı çeşit çeşit kızlar , bi gün çok isterdim hepsini toplayım seni de ortada misafirim olarak ağarlayıp gerçekleri duymanı,gerçi istanbullusun bu yaşına kadar da burda gerçeği öğrenememişin bu satten sonra da öğrenemezsin . dilerim hep sende kalır kıymetlin

• gitmek isteyenin önünde dağ olsan yıkar geçer.gerçek bu.

0|1
    0|0
    • gerçek bu değil işte , evlenmeden alınmışsa gitmiyor gidemiyor , istisnalar nadir .

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır çok yanlış, bekaretini aslan bile gitmek isteyen gene gidiyor. Her insanın kendisine göre sabrettiği veya dayana bildiği noktalar vardır, o noktayı taşırdın mı isterse karnı burnunda olsun genede gider.

Önce kendin olmalısın, her zaman yaşadığın gibi yaşamalısın, neyi seviyorsan ve neyi sevmiyorsan ona göre davranmalısın. Eğer kız arkadaşın sevmiyor diye kendini kısıtlarsan ve kendini o şekilde tanıtırsan. İşte o zaman sen o oynadığın rolden, yapmacık tavırlarından kısa sürede sıkılır ve kendin olmaya başlarsın. O zamanda kız arkadaşın sana "kusura bakma sen çok değiştin, sen böyle değildin" gibi laflar söyler ve yolunu çizer.

Etrafına bir bak bir dünya kız, kızlığını verdiği erkeği terk eder veya terk edilir. Evli insanlar bile ya doğum yapmak üzereyken, karnı burnundayken ve hatta çocukları varken eşini terk eder.

Nedeni açık ve nettir çünkü adam hayatı boyunca kendisi olmamıştır. Karısının istediği gibi olmuştur ve artık oynadığı o rolden sıkılmış ve kendi olmaya karar vermiştir, Böyle davrananların sonucu bellidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...