Erken boşalma problemine çözüm? Bir yardımlarınızı rica ediyorum

Açık konuşmak gerekirse bakireyim yani hiç bi kızla birlikte olmadım.

18ime girmeme 5 ay var ama merak ediyorum ileride sorun olurmu yada ne yapmalıyım?

Mas. yaparken önceden birden fazla 2 3 kez yapardım artık sadece 1 seferi yeterli oluyo 2.cisine istek olmuyo ve hemen boşalıyorum video izledigimde.İleride sorun olurmu diye sormak istedim yada erken boşalmamak için ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Bakire degil bakir olucaktı sory :D

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle bakirsin sen arkadasım bakire değil :)kesinlikle küçük aralarda mastrübasyon yapmaya kalkma.tadına vararak orgazm olmak için yapıyorsun unutma.2.cisine istek olmaması çok büyük sorun değil,sen makine değilsin.eğer mastürbasyona,bakir olarak uzun süre devam edecekse tüm penisini kavrayacak şekilde vajinayı taklit edecek biçimde yap.imksanın varsa fleslight gibi bir şey de alabilirsin.kegel egzersizleri yap,işerken işemeyi durdurduğun kasları güçlendir yani.tam bosalmaya yakın penisinin basına baskı yaparak kendini tut

0|1
    0|0
    • Aahaha pardon bakir yazcakken öyle olmus :SD:D:D Şöyle söyleyim ben sporcuyum haftada 3 gün salı-perşembe-cumartesi günleri antrenmanlarım war hani 2 günde 1 yapıyorum bazen 3 günde 1 felan bundan dolayıda erken mi oluyo.Ve şu kegel egzersizi dedigin boşalma sırasında başına baskı yapmak oluyo sanırım + :D bide vajinayı nası taklit edeyim aga ilk defa duydum :D

• bosalma endeskli sex yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...