Erkekler bekaret konusunda neden böyle düşünürler?

bazı erkekler sevdiği kişinin bir tek kendine ait olmasını ister, herşeyi yaşamak ister sonra işler bozulunca malum ayrılık :( peki bu yaşananlardan sonra bir çok erkek halen bakire kız isterim der. neden herşeyi yaşadığınız ile bakire kız arasında uçurum kadar fark var anlamıyorum. madem bakire istiyorsunuz siz de çıktıklarınızla beraber olmayın...

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir soru tebrik ederim gizli kullanıcı =)

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu nokta da kadınlara sonuna kadar katılıyorum.

Erkekler her kızla beraber olmak isterler ama söz konusu evliliğe gelince bakire olacak diye tuttururlar.Bu nedenle çok evlilik daha ilk günlerden bitmiştir.

Kadınlar rahat durur mu bu konuda peki elbette hayır.

Kadınlarda bekaretini bozmadan, oral profesörü olup çıkıverirler sonra.

Erkekte der ki bak bakire bir kızla evlendim.Oysa ki evlendiği tam bir o...dur.

Yani aslında bekaret beyindedir.

Benim düşüncem ise her şeyi yapıp sadece bekaretini kaybetmemiş bir kadınla evleneceğime, bekaretini kaybetmiş ama beyinde o... olmayan bir kadınla evlenirim.

1|1
    0|0
  • madem bakire istiyorsunuz çıktıklarınızla beraber olmayın.

madem bundan rahatsızsınız çıktıklarınıza yatmayın siz de.

senin bekaretine saygı göstermeyip seninle birlikte olan adamdan sonra bakir olduğu için senden bekaret bekleyen adama denk geldiğinde madem bakire istiyorsunuz neden çıktıklarınızla birlikte oluyorsunuz diyemezsin. çoğu zaman bekaret isteyen erkek de bakirdir. eğer öyle değilse zaten adam değildir. adam olmayanlarla yatıp adam olana laf söylemek akıl karı değildir. sap ile samanı ayıralım lütfen.

3|1
    0|0
  • Yatağa giren erkeğin bence de bakire hakkı yok. Sadece kendini saklayan erkeğin bu hakka sahip olması gerekir. Fakat suç sadece o adamlarda da değil, cinselliği merak etmesine rağmen sırf gelecekteki kocası ne der diye uzak duran kızlar bir yana, kocam herşeyi görmüş geçirmiş olsun deyip kendini gene saklayan ayrı bir yana. Bazı şeyleri bu kadar dert etmemek lazım. Bir ömür geçireceksin kolay mı bence tabii ki evlenmeden bi bakmak lazım sürpriz yumurtayla evlenilmez. Gün gelir belki bunlarda değişir kim bilir...

0|0
    0|0
  • Çok doğru bi tesbit tebrik ederim.İşte sorun burda : çok siviyor olabilirsiniz.ama evleneceksiniz diye bir şey yok bi anda her şey bozulabilir.O yüzden ki ii düşünmek doğru karar vermek gerekir.Emin olmadan yanlış adım atmamak gerekir. Benim erkeklere ve bayanlara tavsiyem sakın nişanlılık evresini uzun tutmayın. ve de kültür ayrılığı çok önemli kültürleriniz yakın olmalı aksi halde ileride problemler çıkabiliyor. Çok önemli bi konu daha var. SAYGI untmayınki saygı sevgiden daha önemlidir. saygı bittimi isterseniz dünyalar kadar sevin olmuyo olmuyo olmuyo. herkese saygılar. (karşınızda tecrübe var söylediklerimi sallamıyorum)

1|0
    0|0
  • valla açıkçası ben sadece onun olmayan bir dişiyle nasıl evlenir bir erkek, anlamıyorum.. şöyle düşünmek lazım ben şahsen başka bir adamın altında inlemiş zevkle seni istiyorum demiş bir kadınla evlenmem. ha senin sorun şuydu; bakir olmayan adamın bakire kız araması şerefsizliğinde en önde gidenidir, benim fikrimce...

0|0
    0|0
  • Ben bakire istiyorum ve hiçbir çıktığımla beraber olmam, isteyemem bunu. Dudağından öpmem dahi. Çünkü benden önce başkasının öptüğü dudağı da öpmem ben. Onunla bununla olup bakire isteyen erkek de saçmalıyor demektir. Benim indimde hep söylediğim gibi bu tarz şeyler iradesizliğin daniskasıdır ve bunu engellemeye muktadir olamamış kişileri adam yerine koymam.

0|0
    0|0
  • Ayet şöyle diyor: “Zina eden bir erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkasıyla, zina eden bir kadın da zina eden veya müşrik olan bir erkekten başkasıyla evlenemez. Bu bütün müminlere haram kılınmıştır.” (Nur, 24/3

Allah'ın kuralı budur zına yapan erkek olsun kadın olsun ancak kendısı gıbı bırıyle evlenır ıstredıgı kadar bakıre kız arasın erkek bakır degılse ruyasında gorur o bakıreyı ıkı bacak arasından bakıre olabılır ama kım bılır hangı haltları yemıstır

1|0
    1|0
  • aslında sevdigi kişinin sadece kendisine ait omasında ziyade bakire olması temiz dokunulmamış namuslu bi kız oldugu için. sen mesela sevdigin adamın bi başka kadınla yatmasına karşısındır tabi ki... bu da aynen öyle işte kendini de düşün yani sevdigin adam ve bir başka kadın. ben bi kızın namusu olmadıktan sora niye yanıma aliym ki demi

0|0
    1|0
    • iyide ben den önce zaten yatmış,işte erkek olunca farklı oluyor.ama bir bayanın evlendiği zman bekareti önemli oluyor.niye erkek yaşayınca birşey olmuyorda kadın yaşayınca namus oluyor

• evet güzel bayan. erkeklerin genelinin böyle devasa bir sosyal sorunu var. bir paradoks.

bu noktada hem cinslerimi anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • çok haklısın...mantık sınırlarını aşmış bir istek...

şimdi bir taneside çıksa benim için bekaret önemli değil dese;

o kişiye herkes farklı gözle bakar..

işin doğrusuda bu zaten...mademki kızlarla birlikte olunuyor, her defasında bakire arama durumuda olmayacaktır...

0|0
    0|0
  • aynen patlattı işte biri soruyu bende onu diyorum niye 5 dk lık zevk isin bakireliği veriyolarda sonra bakire kız la evlenirim hatta suda var evlendikten 3 gun sonra gerdeğe girerim ki kız diktirdiyse yırtılır anlasılır ...bunu diyenler sokakta kızların duygularıyla oynayıp bekaretini bozanklardan baskası değil sanki bakire kız aldın da ilerde acısı cıkmıcak mı senin de kızın olur unutma :D erkeklere sesleniyorum erkek olmama ragmen..geçtim kız cocugunu kız kardeşiniz ablanız bacınızda mı yok

0|0
    0|0
  • "paketi açılmamış mal" isteyen çok maalesef

0|0
    0|1
  • Erkeklere bu fırsatı veren kızlarıda sorgulamak lazım bence..

0|0
    0|0
  • Benden öncekinin penisini düşünmeden yapamam o yüzden sıkıntı olur erkek için ama tabiki farklı şeylerde var söyleyemeyeceğim

0|0
    0|0
  • Haklısın beraber olmuyoruz zaten evlenmeden önce..

Sadece yanımız olmasına bakıyorum.

Birşeyler yaşamışsan bırakmamak gerek ama. İçinden ayrılık kararı esse de bırakamıyorsun..

0|0
    0|0
  • sen de seni yaradanın emirlerine uy zina yapma başın ağrımasın bu kadar basit, başka çözüm arama sağda solda

0|0
    0|0
    • iyi de ben evliyim zaten geçmiştede böyle bir sorunum olmadı.kalkıpta çare arayayım

• evliysen eşinle mi bekaret problemin var? sorma amacınız neydi?

• hayır çok şükür bakireydim başkasına veripte gelmedim caneşime.bu konu ne beni nede eşimi ilgilendiyor.sorduğum soruda genelleme yapıyorum farkındaysanız

• erkekde kadında evlenmeden önce yapmamalı

1|0
    0|0
  • bunun nedenini kimse bilmiyor.. :S

0|0
    0|0
  • Ben öyle yapıyorm bakirim ben ve evleneceğim kişininde öyle olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Bu bizle alakalı değil birinci nedeni hormonlar ikinci nedeni bizim ülkemizin şartları ve ben erkek olarak daha önce ilişkiye girmiş bir kızla evlenmek istemem bunu kendime yediremen olmaz yani bana ver olaylar. Erkek herzaman ister kız nerde durmasını gerektiğini bilecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakire olmayıp bakireliğini kendi isteği ile veren birileri bence sitem etmesin al birini vur ötekine.O da aynı nasıl erkek evlenmeden birlikte olmuşsa kızda aynısını yapmış kendini eşitlemiş.Bir çok erkeğin bakire istemesine yakınıyorsun sen de bakireliğini koru demezler mi niye evlenmeden yapıyorsun diye.

0|1
    1|0
  • 5 yıldız.

Erkek megolamanlığı. Toplum ve yetiştirilme tarzından kaynağını alır erkeğin aklı başına geldikten sonra kendi vicdanı, aklı, mantığı ile karar aldığı bir konudur. Bu zihniyetteki erkeklerin yaklaşımı hiç hoş değildir. Kadın da kendini kullandırmamalıdır. Erkeği de kullanmamalıdır. Bu tarz yaklaşım sezinlediği bir erkekten hızlıca kaçmalıdır.

0|0
    0|2
  • yok o erkek o her şeyi yaşar ama evlenecegi kız el değmemiş olmalı kimseyle cıkmamıs ya da diyelim kız kardeşi bırak ilişki yaşamayı erkek arkadaşı bile olamaz ama sewnin cıktıgın kızlarda birinin kız kardeşi yok olmaz o her haltı yer ama evlenecegi kız ve kız kardeşi yapamaz

1|0
    0|1
  • erkekler çok eşli biz tek eşliyiz fark ordan geliyo

0|0
    0|0
  • bazı erkekler gerçekten çok karaktersizdir...

o yüzden kızlara sesleniyorum: " kesin olmadan seks yapmayın."

1|0
    0|2
  • evet öyle çünkü kendilerine tanınan hak olarak görüyorlar bunu yani onlara göre deneme yanılmayız biz.iyisini bulana kadar (!)

0|0
    0|1
  • Nefret ediyorum kan manyağı erkeklerden

1|0
    0|0
  • Yazıyı dikkatli okuyun. Eğer erkek bakir değilse ve kadından bakire olmasını bekliyorsa pipisi küçüktür hatta bamya diyebiliriz.

0|0
    1|2
    • saçmalamışsın var ya. Kültürel farklılık desen neysede

• ne alakası var

• Geleneksel bamya da olabilir.

Yükleniyor...