Anal ilişki ve sonuçları.

bir kaç yıl önce bir ortamda tanıştığım kişiyle birazda sarhoşluğun vermiş olduğu cesaret ile ters ilişki yaşadık ve malesef korunmamıştım...

geçtiğimiz aylarda cinsel organımda deri dökülmesi oluşmaya başladı ,alerji diye düşünüp üstüne düşmedim ama bu son zamanlarda da erken boşalma problemi oluştu.

düzenli bir cinsel hayatım var ve daha önce erken boşalma gibi bir problemim yoktu.

Acaba virüs mü kaptım diye endişeleniyorum.

Doktora gitmeye çekiniyorum gerçekleri yüzüme vurabilir diye.

Bu sorunlardan dolayı cinsel hayatımda kötüleşmeye başladı, kız arkadaşımla kavga ediyoruz sürekli onu ilişkiye girmek istemediğim için. Çünkü psikolojimi gerçekten allak bullak ediyor.

Ne yapayım bana bi akıl verin

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bu sağlık işi. utanmanın gereği yok. ertelemeyede gelmez. bence hemen bir doktora görün. belki daha kötüye gidebilir. aksatma bence. belki başka şeydir. sevgilinde de bişey olabilir. mutlak git. ilerlerse mecbur gideceksin. ya geç kalmışsın derse. en iyisi geciktirme

toplu kullanılan tuvaletler tuvalet kağıtları mikrop taşır. belki oralardan bişey bulaşmıştır. yada sevgiline bulaşıp oradan sana geçmiştir. herşey olabilir. bazı virüsler tuvalet kağıdında bile 8-10 saat yaşayabiliyor

0|0
    0|0
    • kız arkadaşımdan bana bulaşması gibi bişey imkansız. Ona güvenim sonsuz

o yaşadığım kaçamak ilişkiden dolayıdır zannediyorum

utanmak değil doktora gitmeme amacım. farklı şeyler söyler diye yada gerçekleri suratıma vurur diye çekiniyorum

• beni yanlış anladın galiba. kız arkadaşın ilişkiye girmiştir demedim. genel tuvaletlerden bir yerden mikrop alır sana bulaştırır onu dedim. yazdığımı iyi oku. ayrıca gerçeği yüze vuracak diye sağlıktan vazgeçilmez. ya belki kısırlığa yol açacak bir virüstür. doktorun tavrı önemlimi. senin sağlığın önemli. ters ilişki mikrop yuvası diye ben herkesi uyarıyorum benle dalga geçme muhabbeti oluyor. demekki iyi bir şey değil. sen boşver herşeyi doktora git

• evet kusura bakma yanlış anladım seni.

Doğru diyorsun bu tür şeyler ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor, çevremizde de bunun örneklerine rastlıyoruz.

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora gidiyosun bunda utanılcak çekinilcek bi şey yok adam neler görmüş seni yadırgamaz yada kötü bi şekilde bakmaz

0|0
    0|0
  • utanma doktora git bu gün sıradan ama mesele olarak gördüklerimiz yarın çok büyük sorunlar olabilirler bence doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Analjenamuskolikterus hastalıgına yakalanmıssın.

0|0
    0|0
  • oha kız onla yatmıyon die saldırıyor ha banada bul kankası vardır onun öyle :O yazık değilmi bize ya koca adam oldum hala yalnızım :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...