Kızlık zarı hakkında?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorduk. Geçen gün parmağı içime kaydı ama daha önce hiç ilişkim olmamasına rağmen kanamam olmadı. Bunu bir kaç kez daha yaptık ama hala yok. Geçen gün acı duyunca aynayla kendim baktım zara internette gördüğüm gibi değil. Nasıl olması gerektiğini ben de bilmiyorum ama sanki girişin önünde bir duvar var gibi. Et yani resmen sert bir yapı. Normalde de böylemidir zar denilen şey yoksa benimkinde mi bir farklılık var. Ayrıca bu kadar sertse parmağının yarısı nasıl giriyor ve kanama olmuyor. bir sürü sorum var kafam karışık.

Güncellemeler:
Ayrıca o yapı ıkındığım zaman ortasından hafif açılıyor.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• her yırtılmada kan gelmez. bunu hastalarımada söylüyorum (evlenmişler kan gelmediğinde bakiremi değilmi diye gelenler var.). tabi ilk yırtılmanın zamanını (yaklaşık olarak) bilebiliyoruz. buda bu sorunu çözüyor. aynaya bakınca zarını göremezsin bu gayet normal. ayrıca senin tabirinle zar (biz hymen olarak adlandırıyoruz) çok çeşitlidir. senin ıkınınca ortası açılan bölgen idrar yolunu açıp kapamaya yarayan kasların vajina tarafındaki hareketleri.

0|0
    0|0
    • ama bakılınca ortada delik falan gözükmüyor sanki kapalı gibi girişin önü ben onun ne olduğunu anlayamadım. internetten araştırdım bazı yerlerde kalın olabilir falan diyor ama ben yine de bir doktora gitsem mi diye düşünüyorum.

• 21 yaşındayım.

• jinekoloğa gitmeden anlayamazsın.

Erkekler Ne Diyor 10

• 2-3 cm girdi mi parmağın?

0|0
    0|0
  • Zar derinde olabilir..!

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnektir eger öyleyse dogum yapana kadarda bozulmaz ne kadar iliski yasasan

0|0
    0|0
  • 6-7 çeşidi var kızlık zarının görmeden bilemeyiz bu yüzden bir jinekoloğa görün

0|0
    0|0
  • Onu hekim den bska kimse kolay kolay bilmez cicim öyle bakmayla anlayamazsin

0|0
    0|0
  • bitmediniz be sevişip bilmem ne yapıpda hala kızlık zarı diyosunuz beyin zarınız gitmiş sizin

0|0
    0|0
    • Manyak misiniz ben bozulmasindan korkuyo degilim bir sorun oldugundan korkuyorum bir bozukluk mu var diyorum hemen baska yerindn anliyosunuz.

• nerde yazıyo peki sorun oldugundan korkutugun?

• anlayan anladı bak

• bir çok çeşiti var
    google den arat çıkar

0|0
    0|0
  • Gayet normal..

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kızım artık bakire değilsin ilk yıl sevgilinle yaparsın 5 yıl sonra seni görürüz mekanlarda

0|0
    2|0
  • Esneklik faktörü ola bilir bazı kişilerde yırtılmaya dirençlidir ama bu tarifte hala sağlam olduğunu gösterir. Ayrıca madem korkuyorsun ne diye elin adamına elletiyorsun sonucu canını acıta bilir bir bakmışsın seni terk etmiş sonra ne yapacaksın bekaret gitmiş kim sana güvenir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zarı sen göremessn senin gördğn vajina girişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...