Evli olan ve Sperm sayısı az olan eş, Kızlar cevap

Bir erkeğin sperm sayısı az, yani yaklaşık 10 milyon ile 20 milyon arasında. Bu durumda bir erkek ile evlenildiğinde çocuk sahibi olunabilirmi? Tam sormak istediğim de, evli olup da, böyle bir durumda olup da çocuk sahibi olan var mı, ve nasıl oldu? normal mi, tüp bebek mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tür bebek tedavisinden önce modern tıbbında kabul edip kullandığı sperm sayısını arttıran yegane tamamlayıcı tıp yöntemi arı sütü takviyesidir. Bunun ilave B12 ve folik asit kompleksi ile birlikte gojiberi meyvesi ve ginseng takviyesi kullandırıp çocuk sahibi yaptığımız bir çok insan var.

Fırat Üniversitesi'nde gerçekleştirilen gebelik konulu araştırma sonuçlarına göre sperm sayı ve kalitesi arı sütü kullanımıyla belirgin artış göstererek gebelik ihtimali buna bağlı olarak artmaktadır. Ayrıca, arı sütünün gelişme ve büyümeyi hızlandırıcı, hormonal düzenleyici, cinsel gücü ve döl verimini arttırıcı olarak da kullanıldığına dikkat çeken araştırma tüm bu içeriğiyle arı ürünlerinin gebelik amaçlı kullanımına işaret etmektedir.

Kaliforniyalı araştırmacılar folik asit ile ilgili yaptıkları bir çalışmanın sonucunu açıkladıklarında bu vitaminin farklı bir rolü üzerinde de durulmaya başlandı. Araştırma sonuçlarına göre erkeklerde genelde kısırlıkla birlikte olan sperm sayısı azlığı durumunda aynı zamanda folik asit (bir tipi) eksikliği de bulunduğu saptandı.

Gojiberry de bulunan polisakkaritlerin sperm hücrelerinin miktarını ve ömrünü uzattığı tespit edilmiştir

Ginseng cinsel performansı artırıcı doğal bir destek olarak da kullanılmaktadır. Hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalarda ginseng sperm düzeyinde artışa neden olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sperm sayımı yaptırmalısın , 4 günlük bir cinsel perhizden sonra yapılıyormuş ve 20 milyon ve üzeri olmalıymış , hareketliliğinde %40 olması gayet normal sayılıyormuş , buyrun link

0|0
    0|0
  • var benim tanıdığımın durumu da senin gibiydi, tüp bebek sahibi oldular. Hem de onlarınki ilk denemede oldu :D

0|0
    0|0
  • saydın mı demek istiyorum :(

0|0
    0|0
    • he saydım. istersen bir de sen say. olur mu?

• Bnm arkadaşımın eşi bu durumdaydı bol bol harnup pekmezi yedi, değişik ilaçlar kullandı doktor tavsiyesiyle ve sperm sayısı arttı. arkadaşım şuan 2 aylık hamile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuk sahibi olmak için şans vardır tabiki. Öncelikle üroloji hekiminiz tarafından düşük sperm sayısının nedeni araştırılır. Genellikle varikosel görülür. Değilse teşhise göre tedaviye gidilir. Bu ameliyat yada hormon replasman olabilir. Başarı oranı yüksektir, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • en az 20 milyon ve %50 ileri hareketli olması lazım dogal yollardan çocuk yapılabilmesi icin bazen bu degerin altında olanlarda çoçuk sahibi olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olabilmeniz için sağlam 4-5 tane siperminizin bile olması artık yeterli ve başarı şansı çok yüksek, tüp bebek yöntemi ile tabiki..

0|0
    0|0
  • Hocam varikosel testleri yaptırdın mı?

0|0
    0|0
  • Olabilir ama zor yani çok denemek gerek. Belkide ilk birleşmede olur. Hem sayısıyla birlikte hareketliliğide önemli.Spermiogram testi yaptırdım 110 milyon çıktı. % 40ı hareketli. Bir üroloğa gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • sperm sayı ve kalitesini artıran bitkisel ürünler var onlardan kullan

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla tedavisi var.sperm sayısını artırıp çocuğu olabilir

0|0
    0|0
  • bana kalırsa git bi doktora sperm sayısı ve sperm in çocuk yapmak için kuvvetlimi ona baktır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...