1 ayda 2 kez ertesi gün hapı?

Daha demin soruyu yanlış sormuşum😒 10 gün arayla 2 kez ella kullanırsam ne olur? Lütfen çok acil

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cok zararlııııı sakın bir dahaa kullanma hormonların değerlerin gider..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen delisin derim. Yılda bir kez önerilir

0|0
    0|0
  • Çok tehlikeli bir işe girişmişsin. İlkini kullandıktan sonra en az 3 ay kullanmayacaksın. Çünkü tüm vücut işleyişini değiştiriyor. Hiç mi araştırmadın kullanmadan önce. Çok ciddi bir şey olmadan süreci atlatırsın umarım.

1|0
    0|0
    • Daha kullanmadım ama kullanmam gerekiyor napcam bilmiyorum

• keşke olmasaydı :( şu an 2. sini kullansam ciddi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Kısırlık vs..

• Kısırlık değil sorun. O küçük bir ihtimal. Çok ağrı çekersin onu söyleyim. Doktora danışmalısın.

• yaprken bizemi sordun?

0|0
    0|0
  • Hormon bozuklulugu. Dayanilmaz regl agrisi ve çok geç regl olma. En acisi da oram tüylendi buram tüylendi moduna girme :)

0|0
    0|0
    • Kısır yapar hastanelik olursun falan diyorlar. Ne kadar doğru emin olamıyorum

• Yok oyle bisey korkma, ella piyasadakilerin en guvenlisi zaten. Ama dedigim gibi yan etkileri vae tabiki

• Neden sordun ki kullanman mi gerekiyor yoksa

0|0
    0|0
    • Kullanmam gerek

• Kaş yapıyorum derken göz çıkarma bnce iyice araştır öyle kullan keşke araştırmadan bu duruma getirmeseydin durumu ya

• Fayda etmez

0|0
    0|0
  • Sağlıklı değil hormonu bozar ve faydası olmaz

0|0
    0|0
  • baya yogunsun sanırım :)

0|0
    0|0
  • kullanmış olursun ne olcak

0|0
    0|0
  • 1- kullandığın hapın etkisi %50 oranında azalır
    2- aşırı hormon aldığın için bir süre adet düzensizliği çekersin
    3- karaciğerine zarar vermiş olursun
    4- kanser riskin %10 artar.

keyfine bunu kullanacağına doğum kontrol hapına başla rahat rahat seviş sevgilinle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Regli gününde gecikme olur problem yaşarsın zaten yılda en fazla 3 kere kullanabiliceğin bir hapı bu kadar sık kullanmamalısın

0|0
    0|0
  • Hormonlarini bozarsin ise yarama faktorunu de kaybedebilir.

0|0
    0|0
  • Hormonların alt üst olur geç regli olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...