Eşcinsel bir arkadaşınız olsa?

Bir kızsınız ve en yakın arkadaşınız lezbiyen oldu yada bir erkeksiniz arkadaşınız gay oldu. Hala arkadaşlık edermiydiniz?

0|0
29|33

En İyi Erkek Görüşü

• sonradan değişme diye bir şey yoktur, çevre baskısıyla dışa vuramama vardır. kendi açımdan bana uygunsuz bir hareket yapmadığı sürece bir şey demem. ek olarak belirtmek isterim ki bu durumu sadece size veya bir kaç kişiye açıklıyorsa size olan güveninin göstergesidir, bu durumda daha da dikkatli olmak ve onu terslememek gerekir.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Eskisi gibi küfürlü konuşamam, derdimi anlatamam, onun duygusal triplerini duygu s*klerini dinleyemem, mucccckkk sesi çıkartarak yapılan malum Türk şakasını yapamam, erkek arkadaşıyla tanışamam...olmaz yani, ama saygı duyarım.

2|0
    1|0
  • Kafasına odunla vuracak halimiz yok.kendi bilir

0|0
    0|0
  • goruslere ve tercıhlere saygı duymak gerekır ama ... fazla yakınımıza da sokmamak gerekır .. yanı mesafenızı belırlı bır sevıyede tutmanız gerekır .. tercıhten oturu ınsan dostunu satmaz .. sonuc olarak sen onu ınsan olarak kısılık ve karakter olarak yanında arkadasın olarak barındırdın ... farklı bır amac ıcın degıl

0|0
    0|0
  • ederim.niyeti bana bozmayacaksa.

0|0
    0|0
  • bana sulanmadığı sürece devam ederim. Eğer sulanırsa kafasında şişe kırarım valla.

0|0
    0|0
  • Eskisi kadar samimi olmam onu yargıladığımdan değil ama yanımda başka bir adamla öpüşürse garip olur insan özgürlükte bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Aramızın eskısı gıbı olup/olmıycagını bılemıyorum,fakat arkadaslıgımı kesınlıkle kesmezdım..Uzerıme atlıycak degıl ya?

0|0
    0|0
  • Ederim neden etmeyeyim, herkes kendi seçtiği bir hayatı yaşamakta özgürdür, sonuç olarak... :)

0|0
    0|0
  • Etmez arkadaşım

ben arkadaşlarıma yeri geldimi arkamı emanet edebilecem ( yani yeri geldimi aynı ortamda uyuyabilecem,)

öyle sabahları benim adaletimin sopasıyla oynayan arkadaş istemiyorum

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum : evet ederdim.. Tercihini o yönde yapmış saygı duyardım.. Ör.:Adı mehmetse memoş derdim :)

0|0
    0|0
  • çevremde çok var ama hepsi imkansızlıklara boyun eğmiş ve bana ihityacı olmakta . . . malesef onlarda insan ve gönlüne kimi seviceğini kimi sevmiceğini geçiremiyosun seven seviyo sevmeyen sevmiyo ne desek boş o yüzden iyiyse kaybetmem o dostu ;)

0|0
    0|0
  • Ben gay olmaya karar verdim derse inanmam ki yaptım olacak şeklinde olmaz o işler.bu sitede yalakalık yapacak halim yok madem gay benim arkadaşım değil

0|1
    1|0
  • benim için dini dili ırkı cinsiyeti cinsel tercihi ingilendirmez önemli olan insan gibi insan mı o önemli

0|0
    0|1
  • var zaten ve bir sikinti da yok bunda. gayler cok duzgun insanlar ayrica.

0|0
    0|0
  • bana yanlamıyosa sorun yok homofobik değilim

0|0
    0|0
  • Benden uzak dursun da gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • Önce fabrika ayarlarına döndürmeye çalışırım baktım olmuyor,ilişkiyi keserim sonra

0|1
    0|0
  • Neden etmeyeyim yani ?

0|0
    0|0
  • mesafe şart

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayım ama her türlü ilişkiyi en hızlı şekilde kesmeye bakardım.

0|0
    0|0
  • hala arkadasım

0|0
    0|0
  • keşke olsa

0|0
    0|0
  • bana yavşamasında cinsel tercihi beni ırgalamaz :)) görüşürüm ki var lezbiyen ve gay arkadaşlarım..

0|0
    0|0
  • etmem.selam melam o kadar.

0|0
    0|0
  • yine "arkadaş" olurdum ama soğurdum zamanla

0|0
    0|0
  • bana sarkmadığı sürece problem yok ne olursa olsun özünde aynı kişiyse no problem :)

0|0
    0|0
  • hayır etmezdim.

0|0
    0|0
  • mümkün değil etmem

0|0
    0|0
  • Bana arkadaşını Söyle sana kim oldugunu söyleyim ( Etmezdim heralde ) yinede büyük konusmus olmaym

0|0
    1|0
  • etmem, net.

0|0
    4|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 29

• Benim yanımda lezbiyen olmasın wallaha ürkerim. Lezbiyenliğe geçişine şahitlik etmeyeyim. Genelde önemsemem. Erkek eşcinseller çok iyi arkadaş oluyo. Kız eşcinsele daha denk gelmedik.

1|0
    0|0
  • bana karşı birşey değişmediyse, beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olunmaz durup dururken, zaten içinde vardır,tercih değil doğuştan gelen bir yönelimdir...Bana açılmış olduğunu farz edelim... Daha da yakın oluruz herhalde..Türkiye gibi bir ülkede güvenip de söyleyebildiğine göre beni yakın bulmuş olmalı diye düşünürüm...:)

1|0
    0|0
  • hetero karşı cins arkadaşım olması kadar normal bir durum.. neden arkadaşlığıma devam etmeyeyim ki? bu sonuçta cinsel bir yönelim.. nasıl ben heteroyken erkek arkadaşlarım olabiliyorsa lezbiyen bir arkadaşım olsa ve bana açıklasa arkadaşlığımı zerre etkilemez.. arkadaşlıklarımı cinsel yönelimlerine göre değil karakter ve kişilikler ölçüsünde gerçekleştiririm.. ayrıca lezbiyen değil ama biseksüel arkadaşım da olmuştu.. bir sıkıntı yaşamadık..

0|0
    0|0
  • Bna kötü gözle bakmazsa arkadaşlığım devam eder :D:D

0|0
    0|0
  • etmem,edemem

0|0
    0|0
  • Olabilir. Gay arkadaşlarım mevcut zaten. Gayet güzel anlaşıp gidiyoruz. Lezbiyenlerle de olabilir, problem değil, kapımız açık ..

0|0
    0|0
  • Onu olmak istediği gibi kabullenirim.Arkadalığın anlamı budur.Bazı insanlar eşcinsel birini gördükleri zaman sanki sapıkmışçasına kaçıyorlar.Birinin eşcinsel olması onun önüne gelen her hemcinsine karşı ilgi duyması anlamına gelmiyor.Duyguları kaybolmuyor yani.Ama anlatmak zor.

0|0
    0|0
  • neden etmiyim Yam yam değil ya sonuçta insan bize ne neresinde neyi varmş

1|0
    0|0
  • kötü birşeymiş gibi bahsetmeniz hiç hoş değil herkesin yönelimi kendine ... neden arkadaşlığımı kesecekmişim ki

0|0
    0|0
  • farketmez herkesın ozel hayatı

0|0
    0|0
  • etmezdim çünkü sarkmışlardı

0|0
    0|0
  • Merhaba merhaba o kadar..Daha fazla samimi bir arkadaşım olacağını düşünmüyorum, ileride benim sevgiliminki fındık kadar şu sorunu oluyormuş sende de bu oluyor mu? tarzındaki soruları duymak istemem samimiyet kurarak.

0|0
    2|0
  • Ederim, masaj yaparim, operim, yalarim, yutarim.

Escinsel hatunlari seviyorum.

1|0
    0|0
  • Gunun birinde oldu yani :-).

Hadi ben escinsel olayim diye olunmazki.

Hali hazirda escinsel arkadaslarim var.

0|0
    0|2
  • arkadaşlık ederim kötü bir hareket yapmadığı bir süre tabi

0|0
    0|0
  • Var zaten arkadaşımın cinsel tercihinden banane istediğinden hoşlanabilir ben arkadaşlığıma bakarım

0|0
    0|0
  • Sevişiriz .

0|0
    0|0
  • homofobik değilim.

0|0
    0|0
  • Benim en yakın arkadaşlarım gay ve ne mutlu bana.

0|0
    0|0
  • evet hatta cok cok cok ii arkadslk oluo ...cinsel tercihi dısında iyi bir karaktere sahipse tabi

0|0
    0|0
  • ne olduğunu bilmeyenden korkacksın..

0|0
    0|0
  • Çevremde çok bu tarz arkadasım var.homofobim yok :)

0|0
    0|0
  • Ederim ama diger kız arkadaşlarımla yakın olduğum gibi olamam. Dokunamam falan.

0|0
    0|0
    • Dokunamaz misin? Bu ilginc, sonucta lezbiyen diye her kiza asilacagi anlamina yada ustune atliyacagi anlamina gelmiyor. Sende her erkege asilmiyorsun oyle degil mi? :D. Boyle dusunmek gerekiyor bence.

• Dokunmam tabu bastırılmış duyguları var birden patlamasını uasarsa.

• Etmem rahatsız olurum

0|0
    0|0
  • Evet ediyorum

Homofobiklerle arkadas olmam herhalde.

0|0
    0|1
  • İğreniyorum şu hesaplarınızdan.

0|0
    1|1
  • Sorun olmaz. Farketmez.

0|0