Bekaret testi isteseler tepkiniz ne olur?

Ailenizden birisi veya nişanlınız veya erkek arkadaşınız sizden bekaret testi istese tepkiniz ne olur_?

0|0
23|7

En İyi Kız Görüşü

• ben de ondan isterim getirirse-getirebilirse ben de eline getirir veririm sonucu

9|5
    1|3
    • güzel cevap:) iyi fikirmiş.seni gecenin kadını ilan ediyorum:)

Kızlar Ne Diyor 22

• Cok büyük olay çıkartırım. Garanti belgesi gibi o nedir öyle ya. Biz de ona sayaç takalım madem.

2|1
    0|2
  • size mi giren çıkan? der, o malı terkederim.

3|0
    0|4
  • isteyemezler yaptırmam. sevgilim hiç isteyemez kanıtladım çünkü.

1|0
    0|1
  • yaptırırım sonra da ailem de olsa bi daha yüzlerine bakmam böyle güvensizlik olmaz

2|0
    0|0
  • istesin istemek bedava

0|0
    0|1
  • Oğlum baaak git lafı cuk dıye otururdu.

1|1
    0|2
  • Kabul edilemeyecek bir hakaret bu.

2|0
    0|2
    • tepkin nasıl olurdu?

• evet. çok haklısın.

• bence de .sana güvenmiyorsa ilerisi zaten yok demektir

• Bekaret testini kapı gibi veririm eline, ama sonra yüzümü göremez.

2|1
    0|0
  • onlarin hayatini ...

3|0
    0|2
  • zaten onlar anlıyolar her türlü alır veririm ne kaybedicem onlar utansın

0|0
    0|1
    • neyi anlıyorlar.bakire olup olmadığını mı?

• aileyı gectım nısanlı yada erkek arkadasını söylüyorum her turlu anlasılır kız oldugu eger anlamıyorsan kusura bakma o senın becerıksızlıgındır :)

• her bakirede ilişkide kanama olmayabiliyor

• hiç kimse benden böyle birşey isteyemez. isteseler de sonuç elde edemezler.

1|0
    0|0
  • Öyle cahiller yok etrafımda neyse ki.

0|0
    0|1
  • Gıcık olurum çok anlamsız gelir ama onlar için bu kadar önemliyse yaptırım

0|0
    1|3
    • istemediğin hiçbirşeyi yapmak zorunda değilsin.tecavüz gibi birşey bu

• Ailemden biri demişsin annem tutturursa test yaptırım ondan önemli değil en azından benim için bekaret falan önemli değil sevdiğim kişi böyle salakça birşey isteyene kadar önce sorar zaten

• haklısın tabi.bir zarın peşinden koşmak da aptalca

• Ailem+sevgilimin ailesi biliyor.

Kim test isteyecekki?

0|0
    2|1
  • Sacmalik annem babamda benden boyle sey istemezler

1|0
    0|0
  • Bir bayan daha kötü bir şeyilde aşağılanamaz sanırım..

5|0
    0|0
  • Böyle bir şeye ne ailemin ne de o kişinin hakkı vardır. Benim vajinamın belgelenmesine gerek yok ister zarımı muhafaza ederim ister bekaretimi bozdururum. O benim kararımdır.

3|0
    2|6
  • Benden ondan makat testi isterdim.Makattan daha önce aldıysa evlenmezdim.

1|0
    1|4
  • Ne o öyle ya,mal alıyorsa garanti belgesimi istiyor doktor imzalı? Bu çok büyük bir hakarettir.Eğer geçmişte birşey yaşadıysam zaten söylerim,çünkü eğer o kişi evlilik düşündüğüm bir erkekse ondan saklayıp evlendikten sonra söylemek yanlış olur.Evlilik düşünmediğim biriyse onu hiç alakadar etmez zaten

5|0
    1|0
  • ayrılırım tepki bile vermem bir bayanın kişiliğine çok açık hakarettir bu

2|1
    1|4
  • Nişanlım bunu isterse onunla giderim teste, yaptırırım testi... Ertesi gün de gider bi yakışıklı bulur, oral ya da anal yaparım onunla... Sonra da nişanlımla evlenirim.

6|2
    4|8
    • :)) vay anam babam

• bu seni mutlu eder mi?

• everlast, o bir kızdan bu testi isteyince insanlığından utanma, kız ona hak ettiğini verince insanlığından utan. çok ikiyüzlüsün dostum :).

• bakire değilim ve zaten ilişkim olan insanla bunu konuşmuş olurdum . bu kafada biriylede ben birlikte olmam zaten

1|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 7

• erkek kendi drek sorabilir. belge istenir mi? ayrıca aileler ne karışırmış. madem bu konu mahrem madem bekaret anlayışı var. ayıp değil mi oğullarının mikeceği şeyin derdine düşüyorlar. esas ayıp o. benim ailem istese ilk tepkiyi ben veririm. size ne benim karımın orasından burasından derim

1|0
    0|0
  • Bekaret testi tamamen saçmalık,gereksiz birşey..şimdi kimse kabul etmeyecek ama herkes biliyor arka kapıdan çalışan çokk.onu nasıl tespit edecekler.bakire ama üstünden geçmeyen kalmamış gerdek gecesi kan gelince temiz mi olcak!

3|1
    0|0
  • kadınlara bak be napak nasıl anlicaz kızın diktirip diktirmedini ne iş ya güven güven nereye kadar ne olursa güvenden geliyor zaten

1|0
    0|0
  • Ne bakireler gördüm kırk yıllık o*uspulara taş çıkartan o yüzden testin bir anlamı yok

2|0
    0|0
  • Onlar bizim anamiz bacimiz sevgilmiz karimiz metresimiz lan oyle sey mi istenir

0|0
    0|0
  • teste gerek yok her kız hatalar yapabilir bize düşen affetmek :)

0|0
    0|0
  • Benden isterse tuhaf tuhaf bakarım yüzüne :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...