Bakire bir kızla sevgili olur musunuz?

bi kızdan hoşlanıyosunuz oda sizden hoşlandını belli ediyo ama bakire. onla sevgili olurmusunuz yoksa seks yapmaz diye istemezmisiniz

Güncellemeler:
bu soruyu sormamın sebebi yabanci bi kız sordu ve nerdeyse yüzde doksanı istemedini söyledi yani bakire bi kızı kimse istemiyo üstüme kalır diye evlenmek zorunda kalırım diye ve ya tecrübesiz diye sizde öyle mi düşünüyosunuz

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• öyle düşünenler tek gecelik isteyenler, niyeti ciddi olan, vicdan muhasebesi yapacak kapasitede olan, kendisinin kız kardeşine akrabasına yapılmak istemediğini kendisinin de yapmacağı ahlaki yapıda olan, dinini minumum seviyede olsa da yapmaya çalışan, Allahtan korkan, zevk düşkünlüğü takıntısı olmayan, gayrimeşru ilişkileri kar değil, zarar olarak gören, her çiçekten bal alma saplantısı olmayan ... bir zihniyet bedeni ve ruhu temiz bir kızı niye istemesin?...

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• soru yanlış sorulmuş...bakire bir kız ile sevgili olur musunuz? dersen; birçok erkek , istediğini alamayacağı için hayır der...bakire bir kız ile evlenir misiniz? diye soracaktın..

1|0
    1|0
  • Ben kendimi düşünürsem istemem. Çünkü benim yaşıma yakın zaten bakire bulmak imkansız gibi bir şey. Ancak daha genç yaşta olsaydım. Bakire olup olmaması hiç farketmezdi. Hiçbir zaman benim o şekilde önyargılarım olmadı.

1|0
    0|0
  • erkeklerin %90 ı ister.

0|1
    0|0
  • toplum nereye gitmiş böyle tv lerde aşkı memnu gibi şeyler ve benzer mide bulandıran şeyleri ne kadar seyrediyorsunuz siz böyle

0|1
    0|0
  • yabancıların bakıre kızlara saygısı var yada korkusu dıyelım hadı turk erkeklerının ne saygısı ne korkusu var zevkını sorarsan tamamen psıkolojik yarın anlatacak hıkayesı olur bak bu kız bakıreydı ben bozdum maglesef böyle aşagılık ınsanlarda var

1|0
    0|0
  • Sadece cinsellik yaşamak için sevgili olacak değilim.

0|1
    0|0
  • ben seksi bekarken değil evliyken yaparım, o tarz bi talepte de bulunmam... ben bakirim, evleneceğim kız da fiziksel ve beynen bakire olmalı...

0|1
    0|0
  • Ne kadar basitleşti dimi

evleneceksen ciddi adımlar at

yoksa kirletme hem tenini hem ruhunu

caiz olan varken yasak olanı niye secer ki aciz insan

1|0
    0|1
  • bakire bir kızla sırf bakire olduğu için sevgili olmamak çok saçma,hiç bir erkek ulan madem sen bakiresin o zaman biz sevgili olamayız demez.

1|0
    0|0
  • bakire olması sorun olmaz.seks yapmak illaki bekaret bozarak olmaz.öpüşmek veya oral yolla ilişki bile yeterli olur bana göre

1|0
    1|0
  • bulsak bakire alır eve gideriz

0|1
    0|0
  • Olurum , çokda zevkli olr

1|0
    0|0
  • herkes seks yapmak zorunda değil.

1|0
    0|0
  • aklından sexs gecerse ve bakire diyilse asla muhatap olmam kim olursa olssun...

0|1
    0|0
  • sex niye yapsın ya.

bi sevgili olalımda sonra düşünürüz.evlenince :D

0|0
    0|0
  • benim için bakireliğinden vazgeçerse olurum :)

0|0
    1|0
  • ıstemem seks sart

0|0
    2|0
  • her sewgili sex yapacak diye kaide yokk evlenmeden olmazz :))

2|0
    0|0
  • Bakire kız "can"dır.

Herşeyim olabilir benim. Sevgilim, eşim, hayatım, bitanem, nartanem, nurtanem, bitanem...

3|0
    0|0
  • Lan yurugit. Biz de iki tur iliski vardir kizim. Ciddi dusunulen iliski. Henuz ciddi dusunulmeyen iliski.

Orospyla olacak halimiz yok ya

2|0
    2|0
  • ya bi git yabancıların ahlaktan yoksullugu bellidir evlenmeden yapılan ilişkiler zinaya girer.tecrübe ve insanların hor görmesini yeglerim isterse sövsünler

2|0
    0|0
  • şu ana kadar bakire birkaç sevgilim oldu, ama hepsiyle de cinselliğimiz oldu.. bazısıyla kolay oldu bazısıyla uzun uzun uğraşa uğraşa.. ama bekarete bu kadar takılmamak lazım.. önemli bir şey değildir bekaret.. kadınların cinsel özgürlüklerini prangalayan bir kelepçeden başka bir şey değildir..

0|0
    1|1
    • güncellemeye ithafen: hayır üstüne kalmaz kız.. eğer ki belli bir kalitenin üzerindeki bir kızla birlikte oluyorsan hayatın senden ibaret olmadığını bildiği için senin başına bela olmayı tercih etmeyecektir..

ayrıca not: bakire olmayan bir kadınla da rahatça evlenirdim.. herhangi bir sorun arzetmezdi.. kadının benden önce de cinselliğini keşfetmiş olması kötü bir şey değil.. kendisi bekar(bakirenin erkek versiyonu) değilken sevgilisini bakire isteyenler ikiyüzlüdür gurursuzdur..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...