Ateist olmak suç mu? Ateizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Burası pek hoşgörülü bir site değil onu biliyoruz tamam eğer cinsellik başlığına gizliden yazmadıysan sapıksın dinle ilgili sorular sorulduğunda "ateistim" diyorsan yüzde yüz eksi alıyorsun üstüne hakaretler,küfürler.. e onada tamam peki ama ateistim yazınca yorumu silmek ne oluyor sayın ks yönetimi? bu kadar mı hoşgörüsüzsünüz ayrımcısınız? farklı fikirleri kabul edemiyorsunuz ? İnsan ayırıyorsunuz? Soruma gelecek olursak sitenin çoğunluğu teist hatta aşırı teist ölecek teistlikten sorsak kuranı açıp okumamıştır bile ama dinini çatır çatır savunur karşı çıkanı öldürmekle tehdit eder.Ateistler hakkında ne düşünüyorsunuz yada ateizm hakkında? mümkün olduğunca "cehennemde yanacaksınız,allh ıslah etsin!" türünde cevap olmazsa sevinirim,iyi olur.

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• tüm ateistlerin beyinsiz olduğunu düşünüyorum

3|0
    1|1
    • aç bak çoğu bilim adamı ateisttir kullandığın bilgisayar ateist yapımı girdiğin facebook ateist yapımı sence beyinsizler mi? yobaz beynine tükürdüğüm

• senin düşünebildiğinden şüpheliyim .

• bende senin insan olduğundan

Erkekler Ne Diyor 15

• Sana kötü davrananlar yanlış yapmış. Ateist dye insana kötü davranılmaz. Müslümanlık hoşgörü dinidir. bizim işimiz yumuşak dille dinimizi anlatmak. zorbalıkla olmaz. Soruya gelince ateistlik bana saçma geliyor...

1|1
    1|0
  • Bence herkez seçiminde özgür olmalıdır ben müslümanım lakin sen ateistsen bu senin seçimindir seni eleştiremem dinimizde zorlama yoktur yani karışmam senin bildiğin sana doğru gelir benim bildiğim banadır yani sonucta aklımız var neyin ne oldugunu kendimiz bulmamız gerekir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • biz cehennemde yanacağını sölemezsek yanmicağın mı sanıyosun?

2|0
    1|0
  • moda oldu zaten birşey dediğim yok

0|1
    4|0
  • 1 yıldızı vermişler bile.Bendenm sana 5 yıldız.

Hoşgörüsülük konusunda haklısın.Müslümanların çoğu hoşgörüsüz.Saygı duymayı bilmiyorlar.Şimdi sana vaaz verenlerle, hakaret edenlerle dolacak burası..

1|0
    0|0
  • ateistlik Allaha inanmamk Allahı inkar etmek büyük bir suç değil ama günahtır. Allaha inanım şirk koşmak bile günahken onu inkar etmek elbette günahın en büyğüdür hem aklı ve mantığı olanın Allaha inanmaması bana her zman saçma gelmiştir. Din ahlaki sınırlarımızı belirleyen bir şeydir dinsiz toplumların sonu her zman hüsran olmuştur.

0|0
    2|0
    • akılla sadece Allah'ın varlığını bulabilirsin. onun dışında din sadece hiç sorgusuz, üzerinde düşünmeden inanmak bence.

• yok öyle düşünme sorgulaman inanman gerekn bazı konular var evet ama genllikle bizim dinimiz mantık dini her kuralın bir açıklaması bir nedeni var aslın o bakımdan dinimiz güzel bir din

• dinde zorlama yoktur elbette, insan ya dünyada pişer ya da ahirette

2|0
    1|0
  • Parmagi ufak bir kesikte dünyalara lanet edip dirayet gösteremeyen bir varlıgın başka bir güç tarafından yaratıldıgını anlamaycak kadar beyinsiz isen sonun Darwin gibi olur.Çok şükür ki müslümanım.

0|1
    1|1
    • HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA hak dini islama dönüyorum hemen eyvolle

• Senin islama dönmene gerek yok Hakı gözeten Cenap sana güzel şekilde döner bunun cevabi bana düşmez.

• hiç bişey düşünmüyorum, aklıma bile gelmiyor

0|0
    1|0
  • ateist olanlar neden seslerinin daha çok çıkmasını ister ki..tamam ateistsen ateistsin bunu kendi içinde yaşasan ya başkalarının ne dediğine neden takılıp kalıyorsun

0|0
    1|0
  • çeşitli dinler olabilir..herkesin dini kendinedir ama tek hak din islamdır ve herkes buna uygun yasamalıdır..ben hakaret etmezdim ama uyarırım..yaada tavsiye veririm

0|0
    1|0
  • bırakın şu boş işleri

1|0
    2|0
    • bilim adamı konuştu helal koçum devam et sen dünyayı kurtarıcan ya

• ben kendimi kurtarmanın peşindeyim dünya umrumdamı sanki koyunum

• neden suc olsun herkes özgürdür inananda inanmayanda

1|0
    1|0
  • yasasın ateızm

0|0
    0|0
  • bende ne olduğumu bilmiyorum kararsızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Soru başlıgına cevap. Suçmuş buymuş birşey bilmem ama insanların dinsel tercihine her zaman saygı duyarım not: Deisttim.

1|0
    1|0
  • İsteyen istediğine inanabilir.

1|0
    0|0
  • insan düşünerek var. ama dine kalpten inanmak için hiç sorgulamamak, üzerinde düşünmemek gerekiyor. sadece kabul etmek inanmak. çünkü düşündüğün zaman inanmamak için çok mantıklı sebepler var. ama ülkemizde ateist olacağını sanmıyorum. çünkü çocukken sorgusuz kabul ettik. bilinç altımızda illa bir korku olur.

0|0
    0|0
  • Bende ateistim ve açıkçası umrumda bile değiil.

2|1
    2|0
  • ya bi gidin ya bizden fazla hoşgörü görüyosunuz acıtasyon yapmayın.

0|0
    2|0
  • Bende Ateistim İnanmıyorum. inanmak zorunda da değilim canım takma sen onları:)

0|0
    0|0
  • Sorun güzel manidar oldukça ama sorunda bir yer var ki gözüme battı işte.

Teist olan herkes müslümanmış gibi düşünmüşsün biraz.

Sanki başka dinlere inanan kimse yokmuş gibi.

1|0
    0|0
    • türkiyede yaşıyoruz başka dine mensup insan sayısı oldukça düşük

• Ateist sayısı da oldukça düşük,müslüman topluluğuna göre ama sen saygı görmeyi hak ediyorsun.Peki müslüman olmayan teistler sence onlar saygı görmeyi hak etmiyor mu?

• Tövbe Tövbe ne yazalım yani! bizde mi atesitlerin gunahına ortak olalım. tabikii ALLAH ıslah etsin!

1|0
    4|0
  • nasıl inanmıyosun aklım almıyor ya almıyor

0|0
    3|0
Yükleniyor...