Rol teklifi gelse ?.....

Erkeklere eşcinsel,bayanlara lezbiyen rolü veya başka aklınıza gelen roller verilse kabul eder misiniz?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hyr, ben etmem. bana uygun olmali. filmde rolda olsa, yakismali. lezbiyen rolu falan ben almam, yapmamda. baska ters rollarda kabul etmem. secenek bende ve ben karar veririm, baskasi degil. kotu vesayre rolleri de yapmam. isterse unlenmeyim, fark etmez. unlu olmada herzaman hos degil, onlarin ozeli bile yok. cogu kisilerde cok mutsuz. benim biraz param az olsun ama ben huzurlu olayim. en onemlisi saglik ve mutluluk bu dunyada ve ne kadar cok ve ne kadarda az paran olacak. insana yetecek kadar. fazla paradan insan azar ve azindanda hirsiz olur. kimsiye muhtac olmuyacak kadar Allah versin. herkese kolay gelsin ve bol sanslar diliyorum.

0|0
    0|0
    • sanki film yapıcam da oyuncu seçimi yapıyor gibi bir halim mi var?

sen olmazsan başkası yapar neden kendini değişilmez kategorisine soktunuz anlamadım?

Ayrıca 3 milyon teklifi versinler bakalım da o zaman görüşelim kabul eder misin etmez misin...

• oyuncu olmadğım için teklifte gelmez heralde

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olması benim için farketmezdi.Kişiliği silik ve sönük bir karakterse eğer kabul etmezdim.Fakat cesur bir lezbiyen kızı canlandırmaktan gocunmam.

0|0
    0|0
  • yok ya yapamam kendimi o role veremem

0|0
    0|0
  • J. Lopez'in Gıgle filmini izledikten sonra soruna evet cevabını veriyorum.

0|0
    0|0
    • İzlemedim malesef o yüzden anlayamadım :)

eyv cevabınız için.

• kabul ederim.. nie olmasın tekliflere acıgım :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...