Erken boşalma sorunu mudur başla tekniğiyle gidermek istiyorum...

erken boşalma sorunumu dur başla tekniğiyle gidermek istiyorum ama o zevk anı geldiğinde dursam bile sperm akıyor (fışkırmıyor) ve insan deli oluyor duramıyorum nasıl geçer bu durum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• abicim p*rno filmlerdeki hayvani sex biçimlerini unutun öncelikle. sevişmeye ağırlık ver. öpüş yalaş elle sev okşa kadınını orgazma iyice yaklaştır. ondan sonra vajina iyice ıslandıktan ve kadın yaklaştıktan sonra içine gir. içinde iken sevişmeyi kesme. eğilerek yalayıp emmeye devam et. en önemli şey kendin xevk almak için uğraşma kadını mutlu etmeye çalış. bu şekildee sonuç alırsın. başaramıyorsan doktora git.

sevişmeyip filimlerdeki hayvanlar gibi organa endeksli sex yaparsan sırf penise yüklenince boşalman çabuklaşır. o nednele sevişmeye uzun zaman ayır.

0|0
    0|0
    • Haklısında ön sevişmeyi uzatınca penis titanyum gibi oluyor. İlk girişte boşalıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu sadece dur başla ile olacak birşey değil. Hemen sonuç ise asla alamazsınız. Dur başla için boşalmayı kontrol eden kaslarınızın gevşek olması gerekir, bu yüzden önce bu kasları çalıştırmanız, nefesinizi kontrol etmeniz gerekir. Sekse bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Sonrası kendiliğinden gelir.

Sorun olursa özelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • geçiyor mu o taktikle?

emin misin?

ben duruyorum çünkü zevk alacağımı bildiğim için sonraya bırakıyorum hem daha fazla zevk geliyor ;)

0|0
    0|0
    • Haklısın ama sperm akıyor dursam bile

• Klavyeyi flaşterle kapladım önceki klavye ye boşalmıştım

• saçma saçma konuşma ya.

flaşter ne abi.klavye fetişimisin.zahmete bak

Yükleniyor...