Yanlış anlaşılmasın kesinlikle.. 25 yaşımda bayanım evlenmek istemiyorum , çokta güzel bir işim var?

Bir firmada genel müdürüm. Kazandığımla kendime harcayıp , gezmeyi de seviyorum. 4 yıllık sevgilim var.. evlenmek icin cok ısrar ediyor sürekli ailesiyle tanıştırma cabasında ve iliskiye girmek cok istiyor 😢 ben ise iliskiye girmek istiyrm kızlığımada zarar gelmesn istiyorum. Ama hep tereddutte kalıyrm ne yapmalıym?

0|1
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen. Tek yaşam olmaz. Evlilik ekonomik özgürlüğe endeksli değil.

Vücut sağlığı için düzenli cinsel iliiki yaşamalısın. Yaşamın anlam kazanmalı bu nedenle anne olmalısın. Bunlar işine engel değil

0|0
    0|0
    • Kariyer icin engel firma yöneticileri aynı gozle bakmıyor malesef.. calışan ust yöneticisine eilim davetiyesi yolladgnda gulumseyerek tebrik eder ama arkanzdan balayi izniniz. ilerde cocuk yapmaniz bu yuzden 2 ay+ 2 ay kullanaccagnz izinizi hesabini kitabini yapar bunlar firmalar icin olumsuzdur kariyer acisndan

• yaşam senin. sen bilirsin

• aslında sormana gerek yoktu. dilediğini yapsaydın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Evlenmek isteniyor musun sen?

0|0
    0|0
  • Ver kurtul.

0|0
    0|0
  • Yerçekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz gibi gelsin
    https://www.youtube.com/watch?v=p0LfD8t7Of0

0|0
    0|0
  • hem seks yapip hem kiz kalmak istiyorsan anal yapmaya alis bence cunku erkek ssertlesince dayananazsa bir delik arar illede evlenmek istemiyorsan kafana gire takilmalisin evlilik sartmu simdiki aklim olsa bende evlenmezdim

0|0
    0|0
  • kurtulamadık bu zihniyetten

0|0
    0|0
  • Seviyorsan evlen.. evlenmeden önce de geri dönüşü olmayan hatalar yapma bence... uzatmanın anlamı yok 4 yıl olmuş daha ne bekliyorsun? Başkasını mi?

0|0
    0|0
  • Neden istemiyorsun?

0|0
    0|0
  • ilginç bir istek

0|0
    0|0
  • evlen gerisi kolay

0|0
    0|0
    • O kadar kolay mı be evlenmek 😂😂simdi rahatm geziyorum , bulasik , yemek , temizlik yok neden boyle zahmetlerle ugrasiym ki 😂😂soz erkekler ne kadar kolay saniyrsnz ya asktan ibaret degil evlilik

• kolay sanan yok ama nihayi sonuç genelde bu. Dolayısıyla ilişkiye girmek istiyorsun nasıl olacak?

• Kendince çook haklısın böyle bekar rahat özgür yaşamak güzel

• Ömür boyu kutsal bakire kalacam diyorsan devam et böyle ama bir gün illa ki evleneceksin.

0|0
    1|0
  • Dusundugunden vazgecme sen dogrusun seytana papucu sen giydir ;)

0|0
    0|0
    • Herkezin arayipta bulamadigi sende kendini kullandirma arkadasim

• Kalbinin sesini dinle ne istiyorsan onu yap senin aradigin kendini armagan ettigin o kiside bulamicaksin cunku kendini vermek okadar basit olmamali ben sevdigimden dugununde babasi kusagini namuslu bir sekilde baglasin diye vazgecmistim yillar once adam gibi adam kadin gibi kadin yasayin iyisini istiyorsan sabret kendini dusurme sen mezemisinki kendini kucaktan kucaga dolastircan

• Yorucak kafam yok senin icin kafana gore takil bul bir abaza salak kendine

• fake

0|0
    0|0
  • evlenmeyeceksen zarar gelmesinden neden korkuyorsun kızlığına anlamadım

0|0
    0|0
  • Yapacaksan evlendikten sonra yap yoksa yapma

0|0
    0|0
  • Evlen canım

0|0
    0|0
  • Amacin nedir?

0|0
    0|0
  • yüzeysel birşeyler denedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • anal yap mesela

0|0
    0|0
  • Madem bekaretine kıyamıyorsun anal yap sende.

0|0
    0|0
  • anal seks

0|0
    0|0
  • hadi ya trol, tam simdi hayallerimi süsledin, gidip mast yapacam, ya da reelde senin gibilerde varmis diye, genel müdür bayanlara asilacam...

0|0
    0|0
  • mast. yap sende oralla boşal

0|0
    0|0
  • bende yonetici genel mudur pozisyonundayim ve evlenmeyi hic istemiyorum ve herkes ustune sanki vazife gibi birilerini bulma pesindiler. bunaldim onun icin istemedigi hicbirseyi yapma

1|0
    0|0
    • Bende bunaldm ama sorun istemedigim seu degil istedigim sey

• evlilik istiyorsun yani? istedigim sey derken? bende istiyorum ama heycanlandiran kisi ile

• karar senin

0|0
    0|0
  • ilişkini sonlandır
    namusuna sana ve ailene değer veren bir erkekle evlen

0|0
    0|0
  • Hem genel müdür olup ilişkiye girmiyi düşünüp kızlığına zarar gelmesini anca evlenmek istemeyen bir şaşkaloz düşünebilirdi.

0|0
    0|0
  • iki arada bir derede kalmışsın. zor bir karar değil aslında. ama sadece cesaretini toplamalısın. akıllıca bir karar verirsin.

0|0
    0|0
  • Arkadan ver sussun biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok akıllı ve olgun birisin anladığım kadarı ile kimse sana hiçbirşeyi zorla yaptıramaz evlenmek zorunda değildin seni gerçekten çok seviyor ise seni bekler bu kişi baktın olmuyor hala zorluyor ayrıl

0|0
    0|0
    • Tehdit ediyorum ayrılırım eger ailenle tanıştırırsan diye tamam diyor ama sürekli konusup duruyor.. 25 yasımdaym bende cinsellikle ilgili bir tecrübe yasamak istiyorm ama

• Seni seven insan evlenmek istiyorum ayağına seni seks yapabileceği bir kadın olarak görmez. Sende evleneceksen evlen evlenmeyeceksen durmuşsun bir de 4 yıllık sevgilin bile olsa verme mümkünse. 10 yıl sevgili olup evlenmeden seks yapmayan adamlar var l*n .

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeniz şart mı?

0|0
    0|0
  • evlenmeden olmaz:D

1|0
    0|0
  • Beni işe alsana firmana işimde mutlu değilim :/

1|0
    0|0
  • Karincalar yiyecek be kizim ver gitsin.. Ama evlenmeden olmaz😂

1|0
    0|0
  • Evlenmeden yapma

0|0
    0|0
  • Nasıl mutluysan öyle yap :)

1|0
    0|0
  • Canım evlenme niyetin olmayacaksa zarı ne dusunuyosun? ? Bana biraz atıyorsun gibi geldi :)

0|0
    0|0
    • Elbet birgun 30 ya da 35 iyi bence

• Yerinde olsa evlenirim sinirsiz seks

1|0
    0|0
    • Evlilik o kodar kolay mı be canm.. sorumluluklar , fedakarlıklar , aileler karışıyor..

• neden bu zarı düşünüyorsun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...