Cebindeki ne olabilir?

eski erkek arkadaşımla buluştuğumuzda elimi cebine atmıştım bişey vardı prezervatif değildi galiba ama emin değilim çıkartmama izin vermedi bu ne dedim özel bişey boşver falan dedi çokta ısrar etmemiştim bende sizce ne olabilir sanki sert cam gibi bişey ama küçüktü.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar, kopyalıklar havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sırasıra mikroskoplar. Hoca; - "Bu mikroskop lam`larında bir böceğinbacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabii hemen itirazlar amafayda etmemiş, hocanın dediği dedik. Ögrenciler mikroskoplarına geçmiş ama tanıyamıyorlar... En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hocaarkasından seslenmiş; - "Kimsin sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış. - "Tanısana hadi tanısanakim olduğumu

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya biz serment erkinmiyiz. ne bilelim adamın cebindekini. sen eline almış bilemezken biz nasıl bilelim. soru mu bu şimdi

1|0
    2|0
  • halka vibratör .

link

0|0
    0|0
  • Halka gibi bir şeymiydi.

0|0
    0|0
    • yok küçük bişey dikdörtgen gibi ama kapağıda vardı sanki bilmiyorum ne olabilir ki özel sanki

• Sana yüzük almış olmasın, o da kutusu olabilir.

• yok olsa verirdi eski sevgilimdi ama sanırım tekrar barışıcaz :))

• yoksa O_o ?

0|0
    0|0
  • Eline vermis senin

0|2
    0|0
  • Sevgiline sorsana :D Lafını geçiremiyor musun

0|0
    0|0
  • sert cam gibi şey neler olabilir. balon :D

0|0
    0|0
  • okeyin şeffaf anahtarlığı vardı içine prezervatif koyabiliyorsun o olabilimi acep :D

0|0
    0|0
  • sertse emin ol düşündüğündür. sıcak mıydı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• prezervatiftir

0|0
    0|0
  • yaw neyse ne cep bu herseyı koyabılır ..

0|0
    0|0
  • kimisi penis olabilir demişş penisin ceptee ne b*k işi var yaa :D

0|0
    0|0
  • evet kondom olabilir ama , cam gibi değil ki o da..

0|0
    0|0
    • cam mı değil mi tam emin değilim ama sertti yani

• :D rica canım , som olarak güven bittimi ilişki de biter , özel diyorsa fazla zorlama güvenmiyorsan basarsın tekmeyi ;))

• aynen öyle ;)

Yükleniyor...