Prezervatif ve dildoları saklamak. Mastürbasyon yaparken yakalanmak!

Hiç başınıza böyle bir durum geldi mi yani mast. yaparken yakalandınız mı geldiyse nasıl tepki verdiniz? Veya aileniz sık sık banyo yapmanızdan şüphelenip kötü kötü baktığı oldu mu.Bu bakışları üzerinizde hissettiniz mi:D

Bikere sevgilimin evine gittim ilişkiye girdik ve ben gittikten sonra annesi sormuş bu eve biri mi geldi diye o da evet kız arkadaşım geldi demiş ondan sonra banyoya girdiğinde o bakışlara maruz bırakmış:D

Başına gelen varsa paylaşsın hikayesini ister gizli ister açık olarak.:)

Son olarak evinde dildo vibratör bulunan kızlar veya prezervatif bulunan erkekler hiç ailenizden birinize yakalandınız mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• O ilişkiye girdiğin erkek arkadaşınla evlilik düşünüyor musun? Ondan önce başkasıyla ilişkiye girdin mi?

Merak ettim sordum yanlış anlama.

0|0
    0|0
    • Kısmetse olur.evet girdim

• sanki siz bakir evleniyorsunuz da

• 25 yaşındayım ve bakirim..Doğal olarak karşımdakinin de ellenmemiş olmasını isterim bacım.

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgiline söyle ön sevişmeyi biraz uzun tutsun kendini değil seni düşünsün yalasınyutsun diliyle uçursun işte baktın olmadı ona sepet havası çal gerisi hikaye ...

0|0
    0|0
  • Babam prezervatifimi bulmuştu. Oğlum gençsiniz kanınız kaynıyo ama dikkatli olun demişti. Çok utanmıştım

1|0
    0|0
  • ben lisede sınıfta oynaşırken yakalandım kız 1 hafta gelmedi okula neyse yakalayan hoca biraz haldan anlayan bi adamdı 2-3 laf söyledi sora unutuldu gitti

0|0
    0|0
    • oynaşmak derken:D

• kız bakireydi ilişki yok yani ben onu çorap üstünden okşuyodum oda beni aynı şekilde pantolan warken yani kapıya çocukda dikmiştim ama mal nereye kaybolduysa işte olanlar oldu neyseki kızda bende zarar görmedik kızla çok maceralarım oldu cinsel ilişki dışında ama şimdi tanımıyo bizi nişanlanmış :D

• çok yakalandım video seyrederken

0|0
    0|0
    • naptılar peki :D

• bişey yapmadılar .hala odama aniden giriyolar .yakalandığım zaman pc yi nasıl kapatacam bilemedim ,mausu bile tutacak hatim kalmadı .

• töbe hic denk gelmedım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yani laf bırakmadın bize canım ya , yakalanmadım hiç 0 sorun :))

0|0
    0|0
    • vibratör alıcam korkuyorm biri bulursa diye ya:D

• 8-10 saniyeliğine dünyadan kopup tüm vücudumu titretecek kadar şiddetli bir zevk yaşamadım:/ umarm olur günün birinde.teşekkür ederm canm..

• rica :)) ben öyle oluyorum evet ... ilk zamanalr onlar oalbilir şöyle 3 5 ay geçince raylar oturur yerine..

Yükleniyor...