Bakire olmayan kızlar için vajinal orgazmı sağlayacak masturbasyon yöntemleri nelerdir?

bakire olmayaan kızlar için vajinal orgazmı sağlayacak masturbasyon yöntemleri nelerdir

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki titreşimli dildo

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• salatalık ve patlıcan gibi sebzeleri kullananlara sesleniyorum. patlıcan sokup içinde kırılıp yarısı içinde kaldıktan sonra rezil bir şekilde acile gelen bir kız olduğundan haberiniz var mı...!

0|2
    0|0
  • Normal masaj alaeti al. Yakalanma riski yok masum ve sağlık malzemesi diye geçer. Telefonun titreşimi o kadar tat vermez. Salatalık patlıcan soğuk olur hemde büyük gelir.

0|0
    0|0
  • Titreyebilen tüm aletler.

0|0
    0|0
  • way anasını satim teknolojiye bak.

0|0
    0|0
  • Böylesi size de eziyet bize de :) Bul birisini ver gitsin...Uğraşma salatalıkla felan...İçinde kırılır felan :)

0|1
    0|0
  • bir adet prezervatif ve bir adet salatalık

yada realistic penis

0|0
    0|1
  • küçük boy titreçimlii bir vibtatör .saklaması kolay ,ama zevk i süper olur

0|0
    0|0
  • bir erkek bulsun halletsin erkek çok

0|0
    0|1
  • Bencede saçma bır durum begendıgın güvendıgın bırını bul cınsellıgı yasa ne bu mast.. yaa

0|1
    0|0
  • Telefonunu titreşime aç arasına koy. Yada arasında gezdir. :D yada beni ara ben gezdirim :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Salatalık falan hikaye , yani kısacası dildo benzeri şeyler işe yaramaz.Titreşimli olması gerekiyor, vibratör mesela.Çünkü tam orgazma yaklaştığın sırada tüm vücut kasılacağı için ellerinle devam edemezsin.benden öneri

2|6
    0|0
  • bilmiyorum. ama bugün tekniğini okudum.

0|1
    0|1
  • Ailenle yaşıyorsan o dildonun birinin eline geçme ihtimali var... En süperi salatalık diğer arkadaşın da dediği gibi. kullan ve imha et. Hem de boy boy, çeşit çeşit hehehe.

0|0
    2|2
    • peki patlıcan sokup içinde kırılıp yarısı içinde kaldıktan sonra rezil bir şekilde acile gelen bir kız olduğundan haberiniz var mı...?

• neden kullanıp imha etsinki, sarısaklı cacık yapıp afiyetle yesin.

• ee artık parmaklama veya didlo tarzı şeylerle yapabilirsin ...

0|0
    0|0
  • Dildo, salatalık ya da benzeri sebzeler :). Bizim evde salatalıklar hep kaybolup duruyor mesela :D.

1|5
    6|5
    • salatalığın günahı neydi :) o zaman millet hıyar yerine senin kolunu doğrasalarmış olmamı

• eksile coşşşşşşş :D

• Onun için piyasada salatalık fiyatları yükseliyor. Bi arada bal fiyatları tavan yapmıştı da Levent Kırca bir oyununda bakkal rölünde espirisini yapmıştı.

Yükleniyor...